Urban RolePlay neke slike - www.forum.urban-community.net

Započeo [UR]Nikola, Novembar 29, 2011, 15:52:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Doslo je i vrijeme da vam pokazem neke slike moda dosta dugo smo se dvoumili kako cemo sto izmapat al sve je ispalo dobro.

Burg:



Vijecnica:


Policijska postaja:





Prijave za betatestere otvorene: http://urban-community.net/forum/index.php?topic=6.0
Forum link: http://urban-community.net/forum/index.php
Stigao IP: 176.9.45.202 :7778

Malo je ovo nonrp, ustvari malo više ;)

Pogledaj malo ovaj burg, buraz na 3 ova "drvena" stuba, tebi stoje 2 sprata, teško bogami...



Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ništa pretjerano, burg izgleda zanimljivo ali:
Citat: [A]Michael poslato Novembar 29, 2011, 15:55:01 POSLE PODNE
Pogledaj malo ovaj burg, buraz na 3 ova "drvena" stuba, tebi stoje 2 sprata, teško bogami...
Vlada i policija klasično.



Ko Las Vegas bokte, samo sijalice :D sija ko sunce :D Inace i nije lose... Al je moglo bolje...

Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Novembar 29, 2011, 16:09:07 POSLE PODNE
klasicni noxicus mod ali sretno vam
ne pricaj gluposti kad neznas nije to nikakav nx edit to je stari cl mod koji sam mu ja dao...

Puma

Aaa Metalen stari CL mod je to :D ... hihih.. sto smo vam da li meni je bas dobar mod sretno vam :)... i nije Noxicus nego GF Edit znam ja to.. posto smo drug i ja pravili... -__-' tako da ne pricajte gluposti odlican je mod!


Citat: [IG] Skillz poslato Novembar 30, 2011, 07:45:37 PRE PODNE
Aaa Metalen stari CL mod je to :D ... hihih.. sto smo vam da li meni je bas dobar mod sretno vam :)... i nije Noxicus nego GF Edit znam ja to.. posto smo drug i ja pravili... -__-' tako da ne pricajte [cenzura]osti odlican je mod!

Mislis samo makaveli skriptao :) ..

PS. Makaveli siso jedna :p

Srecno ti naravno da je burg nevidjen sto mi se jako dopada sve su neki sa jetdoorovima ovaj je bas dobar .. Igrao sam  na CLu i super je bilo ..