[FS] CarOwnership

Započeo Hitman, Novembar 28, 2011, 21:32:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ovo je super ali ima bug...kada kupis auto i ga parkiras..pa onda vozis ga auto i ako pukne auto ono se respawne kod auto salon i to u 2 auta kad opet ti pukne opet se respawne +1 auto i ispadne 3...neko ako moze to sredit bice ok :)

Izneravarnimecalicano

.:Instalacija:.
  • CarOwnership.pwn i CarOwnership.amx prebacite u vaÅ¡ filterscripts folder
  • Dini.inc prebacite u vaÅ¡ pawno>include i u vaÅ¡em GMu (pri vrhu) dodajte #include <dini>
  • U vaÅ¡ folder scriptfiles napravite novi folder pod nazivom Cars
  • U server.cfg pod filterscripts dodajte CarOwnership
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sve sam tako uradio i pokrenem server, i nema ga :/ Znatel sta je u pitanu?
Poslednja Izmena: April 01, 2012, 18:12:59 POSLE PODNE od |SE|Pinki

Nicee.. xD Vrlo dobra FS.. 10/10

Citat: Gigov.so poslato Mart 30, 2012, 15:00:06 POSLE PODNE
ovo je super ali ima bug...kada kupis auto i ga parkiras..pa onda vozis ga auto i ako pukne auto ono se respawne kod auto salon i to u 2 auta kad opet ti pukne opet se respawne +1 auto i ispadne 3...neko ako moze to sredit bice ok :)

Odlicna je FS ali to je velik problem,stalno dupla aute..Probaj to nekako sredit.. :)
Poslednja Izmena: April 12, 2012, 16:19:30 POSLE PODNE od kristiankico

Citat: kristiankico poslato April 12, 2012, 16:19:12 POSLE PODNE
Citat: Gigov.so poslato Mart 30, 2012, 15:00:06 POSLE PODNE
ovo je super ali ima bug...kada kupis auto i ga parkiras..pa onda vozis ga auto i ako pukne auto ono se respawne kod auto salon i to u 2 auta kad opet ti pukne opet se respawne +1 auto i ispadne 3...neko ako moze to sredit bice ok :)

Odlicna je FS ali to je velik problem,stalno dupla aute..Probaj to nekako sredit.. :)
da bi znao sredit ....ali neznam ...jel ima neko sta zna da sredi pa da postavi tu ...kako da sredimo ili on da sredi pa neka postavi...



Josip_Hrnjak


ma jarane sve je supp ali ima problem ja stavim u gm radi imaju auta ali nema pregrada samo auti bez one kuce :( aj nam i to

Citat: SaMp Freak poslato April 16, 2012, 10:18:23 PRE PODNE
ma jarane sve je supp ali ima problem ja stavim u gm radi imaju auta ali nema pregrada samo auti bez one kuce :( aj nam i to

Pa imaš objekte, otvori skriptu...

Izvinite sto sam refresh temu , ali popravio sam bug ono da se ne stvaraju dva auta ...

.:Download:.


e a kako si ubacio to auto od policije  to neznam stvarno kako to uradis


Bravo svaka cast previse mi se svidja ovo mozda cu da koristim ovu filescriptu samo jos da je testam!:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Bravo 10/10 Svaka Cast!
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!