[POMOC] /veh

Započeo [ED]Matt, Novembar 20, 2011, 14:23:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta: a neka tamo jbga , imam ju vec 1 godinu
Problem: Trenutno kad upisem ingame /veh 522 1 1 , ili bolo koji drugi auto , taj auto je na /v , znaci igrac ga moze kupit, no cjena je 0 , i kad upisem /destroycars , taj auto se unisti , ali ako ga je igrac prije kupio , auto nestane a u stats mu ostane, kako da sredim da kad pisem /veh da auto nebude na buy ?
Slike ili video: //
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com


Citat: [A]Maki187 poslato Novembar 20, 2011, 14:36:52 POSLE PODNE
Sva vozila uradis po ovo tut-u

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=18121.0

Nebrini niej sa oza org, to ej i za poslove, i za vozila na prodaju itd...

pa to su auti samo za org, to netrebam to imam..
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com

dragan12

Citat: [EX]Matt poslato Novembar 20, 2011, 14:23:16 POSLE PODNE
Skripta: a neka tamo jbga , imam ju vec 1 godinu
Problem: Trenutno kad upisem ingame /veh 522 1 1 , ili bolo koji drugi auto , taj auto je na /v , znaci igrac ga moze kupit, no cjena je 0 , i kad upisem /destroycars , taj auto se unisti , ali ako ga je igrac prije kupio , auto nestane a u stats mu ostane, kako da sredim da kad pisem /veh da auto nebude na buy ?
Slike ili video: //
Pod public IsAnOwnableCar podesi od kog do kog id-a su ti kola na buy jer ti je sigurno krajnji id velik pa onda bude sva vozila koja stvars u tom opseku. Tako da pomeri do kog id-a su kola na buy u ono public-u

public IsAnOwnableCar  ovo ja ni nemam :O
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com

matt, kad bi naucio da citas video bi, prvo napisao sam ti da to NIJE SAMO ZA ORGANIZACIJE

drugo, Gagi ti je lepo rekao sve, i u onom tutu-u ti je sve objasnjeno, umesto org, ti napravis IsAnOwnableCar...

Citat: [A]Maki187 poslato Novembar 20, 2011, 14:47:42 POSLE PODNE
matt, kad bi naucio da citas video bi, prvo napisao sam ti da to NIJE SAMO ZA ORGANIZACIJE

drugo, Gagi ti je lepo rekao sve, i u onom tutu-u ti je sve objasnjeno, umesto org, ti napravis IsAnOwnableCar...

ali ja to nez napravit !
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com

Pa dao sam ti tut, on je napravljen da bi naucio da napravis to sto zelis... samo si otvorio temu i zatvorio je, uzmi lepo pa procitaj sve sto ti tamo pise...