Fejkanje

Započeo SineÅ¡a, Novembar 19, 2011, 13:23:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: gonss poslato Novembar 19, 2011, 14:25:06 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato Novembar 19, 2011, 14:23:19 POSLE PODNE
Nemoj mu samo ti govoriti Å¡ta mu je pametnije,da su zabranjene ovdje rasprave svi bi bili pod banom.
Pa svi koji su se raspravljali su pod banom.
ovo ne bih komentirao

Citat: ExtremePower poslato Novembar 19, 2011, 13:56:05 POSLE PODNE

  • Ako na serveru ima 24/7 50+ igrača, sto bi u prosjeku bilo oko 200 redovnih igraca, NEMOGUCE bi bilo da na forumu nema stalno online MINIMALNO 15 ljudi.
  • Provozajte se malo gradom jer ako je server pun stalno se neÅ¡to mora dogaÄ'ati, a ako vidite tj. ako imate osjecaj ko da ste sami meÄ'u 50+ igraca onda vec mozete sumnjati.
  • Ako prva dva navoda podudaraju onda tek uzimajte u obzir ping.

u potpunosti se slazem...


POTPIS na ovo... :D

ping je zadnja stvar :D

Citat: ...Neno... poslato Novembar 19, 2011, 14:06:24 POSLE PODNE

http://imageshack.us/photo/my-images/855/chrsc.png/

ovde se podudaraju dva i dva

Nebih se složio sa tobom, uÄ'i npr. na CH i pogledaj malo, pogledaj forum.... Mislim da je suviÅ¡no iÅ¡ta viÅ¡e reći...
Kristijan Stipić

Citat: ExtremePower poslato Novembar 19, 2011, 14:29:38 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Novembar 19, 2011, 14:06:24 POSLE PODNE

http://imageshack.us/photo/my-images/855/chrsc.png/

ovde se podudaraju dva i dva

Nebih se složio sa tobom, uÄ'i npr. na CH i pogledaj malo, pogledaj forum.... Mislim da je suviÅ¡no iÅ¡ta viÅ¡e reći...
Ljudi pa niste vi mene razumeli,ne govorim ja da CH fejka  ::) ::) ::) ::)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Novembar 19, 2011, 14:31:25 POSLE PODNE
Ljudi pa niste vi mene razumeli,ne govorim ja da CH fejka  ::) ::) ::) ::)

Ja te razumjem šta hoćeš reći.... Ja stojim iza tebe ;)
Kristijan Stipić

Ja sam isto izgleda od retkih ljudi koji te razumeju :D

Dečko se "žali" (Ne žali, nego ne mogu naci pravu rec), jer su mu lockali temu, i uvredili ga da fejka igrace, navedenim dokazima u njegovoj temi, te je on našao na drugim većim serverima iste "dokaze" i pokušava da objasni da podudaranje pingova dva igrača nije fejkanje.

Citat: Sabbathâ,,¢ poslato Novembar 19, 2011, 18:03:29 POSLE PODNE
Ja sam isto izgleda od retkih ljudi koji te razumeju :D

Dečko se "žali" (Ne žali, nego ne mogu naci pravu rec), jer su mu lockali temu, i uvredili ga da fejka igrace, navedenim dokazima u njegovoj temi, te je on našao na drugim većim serverima iste "dokaze" i pokušava da objasni da podudaranje pingova dva igrača nije fejkanje.
E ovaj covjek je u potpunosti pogodio sta pokusavam ovde...Znaci nije problem lokanje teme,problem je kad radis MOD 4 meseca,dovodis igrace na server,trudis se,sve pokusavas da bi uspio i onda te neko tako sjebe na brzinu zbog gluposti ...  ::) ::)
Ne igram SA:MP vise..

Sta ti lupas ?

Znam sve ove likove, jer sam igrao na sva 3 servera.

Citat: Razer poslato Novembar 19, 2011, 18:25:11 POSLE PODNE
Sta ti lupas ?

Znam sve ove likove, jer sam igrao na sva 3 servera.


Nisi pročitao do kraja Željko, ne govori on da CH/BU/Convoy fejkaju igrače, već da je tema njegovog servera zaključana/uklonjena jer je veći broj igrača imao isti ping. On zapravo hoće da kaže da, ako više igrača ima isti ping, ne mora da znači da su oni fejkani.

Citat: Razer poslato Novembar 19, 2011, 18:25:11 POSLE PODNE
Sta ti lupas ?

Znam sve ove likove, jer sam igrao na sva 3 servera.

Pročitaj cijelu temu, ne osuÄ'uje se ovdje niko!

Citat: Razer poslato Novembar 19, 2011, 18:25:11 POSLE PODNE
Sta ti lupas ?

Znam sve ove likove, jer sam igrao na sva 3 servera.

Molim te procitaj do kraja,ili ako ti nije jasno procitaj jos jednom...Pozzz
Ne igram SA:MP vise..

Mogu samo jedno reci , a to je da pola od vas osudjuje coveka na nesto sto nije do kraja procitao .. On je lepo rekao da ako se uvide 2 - 3 razlike izmedju igraca sa istim pingom da to nemora znaciti Fejkanje igraca , a on je hteo reci samo da mu date priliku da slobodno reklamira kao i svi ostali server tako da i on svoj reklamira .. Toliko od mene ..

Ne spammajte ovdje, prvo procitajte sve, da ne bi bilo prijava S.MOD-ovima!
Last nick: Vectro64

joj ljudi, znate kako cete vidjeti sigurno da netko fake-a, zaustavite se na jednom mjestu u listi s popisom igraca i slikate svakih recimo 15-ak sekundi, ako je isti ip na nekoliko uslikanih slika, moze biti fake pod uvjetom da to nije igraonica, a kada nadjete takvih puno dokaza jednostavno posaljete Kye-u na samp forumu dokaze i onda on provjeri...

npr za markonijev forum mi je sam kye potvrdio da fake-aju i stavio ih je na black listu, isto tako i za onaj bot server i server od onog lika sto je vodio s markonijem server... ch nema fake igraca niti imamo potrebe za tim, samo pogledajte forum ch i vidjet cete online igrace(i napominjem kod nas mena online u zadnjih 60 minuta vec samo istice one koji su trenutno na nekom dijelu foruma)


eto toliko, ti postavi sliku i nece te nitko optuziti za fake-anje ako nemamo razloga...