Balkan Force | REAL PRO GAMING

Započeo [BF]Boris, Februar 06, 2010, 23:14:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


RPG = Real Pro Gaming?!

e ovo me sada zbilja nasmijalo

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Kao prvo za max paynea ja nisam s njima owner ja imam GameZonu 98.118.166.21:7782 pogledaj a kao drugo mozda cu i uspjet svejedno sam sopu poslo poruku da se zahvali svim clanovima zato sto su dosli na moj server a bilo nas je 12 eno ti kod sopa i slika ja sam uspio i sad mi je trenutno u 8:12 4 igraca na serveru sad cu ubacit novi mod jer sam reko global restart  Pozdrav!  I jos nesto ovaj saro teklic se smije forumu a on na tom serveru Igra i ima admina
Poslednja Izmena: Februar 09, 2010, 08:20:38 PRE PODNE od Max[GZ]

MrBaff

Citat: Max[GZ] poslato Februar 09, 2010, 08:12:39 PRE PODNE
Kao prvo za max paynea ja nisam s njima owner ja imam GameZonu 98.118.166.21:7782 pogledaj a kao drugo mozda cu i uspjet svejedno sam sopu poslo poruku da se zahvali svim clanovima zato sto su dosli na moj server a bilo nas je 12 eno ti kod sopa i slika ja sam uspio i sad mi je trenutno u 8:12 4 igraca na serveru sad cu ubacit novi mod jer sam reko global restart  Pozdrav!  I jos nesto ovaj saro teklic se smije forumu a on na tom serveru Igra i ima admina

hahaha tako je reci ti njima xD

Citat: Max[GZ] poslato Februar 09, 2010, 08:12:39 PRE PODNE
I jos nesto ovaj saro teklic se smije forumu a on na tom serveru Igra i ima admina
Kao prvo neigram vise
A kao drugo pa nego sta cu nego se smijat necu plakat

jesam uspio sam idi pitaj sopa njemu sam dao sliku

slusajte sad ako nemate sta pametno rec bolje sutite...jedini stormer normalno kaze ak nezelite napisat sretno sa serverima nemojte gluposti pisat..dinko ti si super moderator i da take postove pises?ccc
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

a briga me znam da ovaj server nece imat 12 igraca ko moj tako da ako bude imo JA SI pucam u glavu sretno

Citat: [IC]MreR poslato Februar 10, 2010, 07:50:37 PRE PODNE
slusajte sad ako nemate sta pametno rec bolje sutite...jedini stormer normalno kaze ak nezelite napisat sretno sa serverima nemojte gluposti pisat..dinko ti si super moderator i da take postove pises?ccc

A tko ti moze pozeljet srecu sa serverom kad ti je ovo vec koji? 20i server?...  :( sta god da ti oni kazu u pravu su
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

ma mene briga nisam ja otvorio temu
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citat: TheSaint poslato Februar 08, 2010, 18:38:19 POSLE PODNE
RPG = Real Pro Gaming?!

e ovo me sada zbilja nasmijalo

mene je rasplakalo...........   :'(
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

nismo zove se RPG ne Real Pro Gaming
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

iYoko

Citat: [BF]MreR poslato Februar 12, 2010, 08:28:27 PRE PODNE
nismo zove se RPG ne Real Pro Gaming
Pa jos gore... Nemojte nazvat RPG jer ce neko mislit da je RPG... Nema smisla ali valjda imas dovoljno soli u glavi  ;D

ajde sta se pravite vazni...

real pro gaming se zvao zato sto je trajko tako napravio forum pa sam morao tako staviti ime
Mikro Design Owner

www.mikro-design.info

Big Community Owner

www.big-community.info

Na serveru vam je totalni NonRP i jako loÅ¡ server. Jučer tek doÄ'em i zamislite, FBI mi doÄ'e radit kontrolu. DMaju ko nenormalni, a server je "RPG".
Baš ono što je Dinko reko. Mrer ako vam vodi server onda bolje da ga ni nemate. Ne otvori on tjedno 1-3 servera već 3-5. Svaki padne za, cirka 5h.