[FS] m_Radio v1.0

Započeo poznaticovik, Novembar 19, 2011, 00:14:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

poznaticovik



Napomena : potrebno imati 0.3d includeove !

U ovoj skripti se radi o vrsti radia. Pomoću novih 0.3d funkcija složio sam ovu malu skripticu sa nekoliko opcija.

Ima 1 funkcija a ta je SetSongInfo. Ako se odlučite dodati pjesmu u dijalog i želite da vam se prikaže onakav info box jednostavno napišete

Kod (Matt) [Izaberi]
SetSongInfo(playerid,"IzvoÄ'ać - Ime Pjesme");



Jedina komanda u ovoj skripti je /radio


Ako odlučite upaliti radio dobijete sljedeću listu opcija


Ako odaberete npr. zadnju opciju dobijete listu pjesama koje sam ja sam dodao ali naravno da i vi možete sami dodavati pjesme (u sljedećoj verziji jednostavna funkcija s kojom će se ubacivati pjesme u dialog)


Kada odaberete pjesmu s liste dobijete sljedeći info box


Zamolio bih nekoga da napravi video sa ovom skriptom te da predstavi sve njene funkcije zato što mi se internet nešto pokvario (imam maxadsl pa ništa novo najgori net na svijetu) , ako nerazumijete neku funkciju , javite mi se , ova skripta nije baš dobro predstavljena slikama ! Hvala !



Pastebin
Solidfiles

Uživajte :)[/b]
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2011, 00:16:08 PRE PODNE od matt!

J4€k

Odlicna FS , Svaka Cast nisam gledo pwn jer se nerazumjem ali vidim po slikama
I jos jedna odlicna stvar je to sto Tu netrebas kopirat link vec samo upises ime i izvoÄ'aca sto je najkorisnije
Jer na drugim ovakvim FS moras na youtube po link pa je tek onda pustit , jednostavno nema neki posebni smisao , a ovako je odlicno.
Bravo , sve pohvale
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2011, 11:07:53 PRE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Paco


poznaticovik


Vrlo dobra FS Izgleda kao jukebox meni odlicno 10/10  :)
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Svaka cast :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


poznaticovik


jako odlicno svidaju mi se opcije
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Darko_Atanasovic

Dobra FS sad sam testao dobra je BRAVO !! :)

Imam problem pomazite Ovo sam sve ubacio u filterskript sve i u pawnu IMAM YSI i  y_commands i gledajte koje mi erore daje a imam! ih u include.
Naravno nemam ono visak pawna samo imam jedan pawno !@.
EVO PROBLEM gledajte eror:

fatal error 100: cannot read from file: "YSI/y_commands"



pomagajte :D

Odlično!  ;)


Citat: zeljkomilikic poslato Decembar 22, 2011, 18:27:01 POSLE PODNE
Imam problem pomazite Ovo sam sve ubacio u filterskript sve i u pawnu IMAM YSI i  y_commands i gledajte koje mi erore daje a imam! ih u include.
Naravno nemam ono visak pawna samo imam jedan pawno !@.
EVO PROBLEM gledajte eror:

fatal error 100: cannot read from file: "YSI/y_commands"



pomagajte :D

Otvori pawno pa lociraj skriptu pa onda compile

Citat: [MRP] нιÑ,мαη.ιηc poslato Decembar 22, 2011, 18:30:11 POSLE PODNE
Odlično!  ;)


Citat: zeljkomilikic poslato Decembar 22, 2011, 18:27:01 POSLE PODNE
Imam problem pomazite Ovo sam sve ubacio u filterskript sve i u pawnu IMAM YSI i  y_commands i gledajte koje mi erore daje a imam! ih u include.
Naravno nemam ono visak pawna samo imam jedan pawno !@.
EVO PROBLEM gledajte eror:

fatal error 100: cannot read from file: "YSI/y_commands"



pomagajte :D

Otvori pawno pa lociraj skriptu pa onda compile

Probo sam i to isti erori -.-

Sry za staru temu al moram,sta cu..Evo ja ovo ubacio kao fs i rjesio sve erroe uvezi inc-a i sad ja kompilm i ubacim,stavim u server.cfg i kad odem ingame nerade komande,kao da ne postoje..

Citat: dane_1 poslato Januar 12, 2012, 14:05:56 POSLE PODNE
Sry za staru temu al moram,sta cu..Evo ja ovo ubacio kao fs i rjesio sve erroe uvezi inc-a i sad ja kompilm i ubacim,stavim u server.cfg i kad odem ingame nerade komande,kao da ne postoje..

Imenjače,imenjače skini sebi najnoviji SA:MP 0.3d R2 i prebaci sebi sve includove u svoju mapu od servera i kopiraj: samp-server.exe,announce.exe i samp-npc.exe.Ubaci FS u mapu od FS-ova dodaj pod server.cfg m_Radio i to je to.Ako nemore doÄ'i opet i reci ili mi poÅ¡alji PM.


Jel mogu ja stavljati linkove sa Youtuba u FS u pawno?Jer vidim da kod tebe nema nijedan link sa Youtube.