Brodski int

Započeo J4€k, Novembar 15, 2011, 17:02:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ne mogu otvoriti link :D


The Xfire website is currently undergoing maintenance.
We expect service to resume shortly.
Thank you for your patience.

J4€k

prvo hvala smivam na ocijenama i komentarima
drugo Vjerovatno je xf pre zauzet ili nesot pokusaj malo kasnije,evo ja imam problema sa samim XF nezeli se connect a internet mi je uredu vjerovatno nesto do xf servera
a mapa nije unikatna kao sto kazem redane je po uzoru na onu FS i tako nesto imamo u planu napraviti samo napravno da bude u potpunosti nase , i cini mi se da postoje samo dvije mape ona u FS na ofcijalnom SA:Mp i ova moja
Poslednja Izmena: Novembar 15, 2011, 22:38:21 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

zanimljiva ideja, jako dobro namapano, ima grešaka no odlično je, 10/10.

J4€k

reci ako si nasao neku gresku plz , prvo me zanima ,a drugo da je vec mogu ispraviti

EDIT evo sad pogledaj video proradio je xf
Poslednja Izmena: Novembar 15, 2011, 23:09:15 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Novembar 15, 2011, 22:38:59 POSLE PODNE
reci ako si nasao neku gresku plz , prvo me zanima ,a drugo da je vec mogu ispraviti

EDIT evo sad pogledaj video proradio je xf
i dalje ne zeli :S

J4€k

evo ti onda donwload video ako ti vec nece ovako xD
nezelim da itko bude zakinut
meni je otvorena sa quciktime tako ako ti nemas mp4 onda otvori sa windows media player

http://www.mediafire.com/?70dlhcl0dn2azq0
Poslednja Izmena: Novembar 15, 2011, 23:27:03 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)


Aaa postavio si i na BS...xD Ja sam ti vec rekao, svaka cast, potrudicu se da zavrsim ovo do cim se vratim, zavrsio sam CNN, i FBI, poslacu sad ovom drugom, vidimo se na xf...:D

Uuuu ovo je super 10/10
NUKLEARNAKOKICA OÄŒISTI INBOX DA TI MOGU POSALT PORUKU DA SE DOG OKO ACC-A


evo,proradilo je...

odlicno... svaka cast :D

J4€k