GTA 5 vs GTA: San Andreas usporedba

Započeo ΉΥPΣЯΛƬӨЯ, Novembar 07, 2011, 09:55:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


definitvno je GTA 5 PUUUNO bolji,ali sta mi vrijedi kad ga necu moc pokrenit.. :(


Nemozes grafiku GTA SA  porediti sa GTA V da ga jebes.
al opt. dobre su obje igrice :D

GTA V ima mnogo bolju grafiku, sada je da ocekujemo da jos i radnju ima bolju nego u SA i to je pun pogodak. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja se nadam da će ostati ove mogućnosti npr tuning auta, tetovaže, odjeća itd... jer zbog ove igre hoću da nadogradim komp :D

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Novembar 07, 2011, 11:12:08 PRE PODNE
Ja se nadam da će ostati ove mogućnosti npr tuning auta, tetovaže, odjeća itd... jer zbog ove igre hoću da nadogradim komp :D

Vjerovatno da hoce,jedva cekam mada ni gta 4 nisam presao moram skinuti a mrsko mi  :'(
[/center]


Ma GTA V je prejak, ali jedino sta mi se nesvidja, jeste to da treba masina od kompjutera da se pokrene. Ova grafika je cudo !

Novi detalji GTA5, našao ih na IGN ali na njemačkom jeziku, pa sam morao preko google translate

CitatAutos müssen repariert und vielleicht sogar aufgetankt werden. Auch wird es möglich sein die Autos zu modifizieren.
    Kein Dating mehr. Euer Handy wird ausschließlich zum Arbeitsgerät und es melden sich nur missionsrelevante Personen bei euch.
    Das klassische Waffenarsenal bleibt euch erhalten, dazu kommen aber auch Flammenwerfer oder Minen und ihr werdet die Möglichkeit haben euch aus gefundenen Gegenständen Waffen zu bauen oder vorhandene Waffen anzupassen.
    Die Tanks der Autos können durchlöchert werden und produzieren dabei Benzinspuren, die ihr entzünden und so das Auto zur Explosion bringen könnt
    Mini-Games, wie Bowling oder Dart, sind verschwunden. Dafür könnt ihr Basketball spielen, in ein Fitnessstudio oder zu Cage Fights gehen, an einem Triathlon teilnehmen oder euch die Zeit mit Klettern oder Base Jumping vertreiben.
    Die Möglichkeit zur Charakter-Anpassung aus GTA: San Andreas kommt wieder.
    Möglicherweise kehren Diebstahl-Aufträge zurück. Allerdings nur im Rahmen von Missionen.
    Ihr könnt euch Passanten schnappen und sie als "Human Shield" missbrauchen, Kinder-NPCs wird es aber nie geben.
    Die Polizei wird wesentlich realistischer agieren, Rauch und Tränengas, Hunde oder Rammböcke einsetzen.
    Im Gegenzug könnt ihr aber die Türen verschließen und von innen verbarrikadieren.
    Euer Charakter wird im Laufe des Spiels seine Fähigkeiten verbessern und geübter im Umgang mit Waffen oder Fahrzeugen werden.
    Verbesserte Wettereffekte und sogar Erdbeben soll es im fertigen Spiel geben.
    Eine Mission wird sich darum drehen ein bekanntes Gesicht der GTA-Reihe zu befreien.

Vozila moraju se popraviti, a možda čak i gorivom. TakoÄ'er, to će biti moguće modificirati automobila.
     Nema viÅ¡e izlaziti. VaÅ¡ mobitel će raditi isključivo na ureÄ'aj i to prijaviti nadležnim osobama jedini zadatak s vama.
    Klasični Arsenal ostaje za vas, ali da se bacač plamena ili MES-a i imat ćete priliku morate izgraditi oružja od pronaÄ'enih predmeta ili prilagoditi postojeće oružje.
    Spremnika automobila može biti probuÅ¡en i proizvesti benzin tragovi njezine upaljene i na taj način može dovesti automobil eksplodirati
     Mini-igre, kao Å¡to su kuglanje i pikado su nestali. Za to možete igrati koÅ¡arku, ići u teretanu ili na Cage borbe, sudjelovati u triatlonu ili proÄ'e vrijeme penjanja ili baze skakanje.
    Prilika za prilagodbu lik u GTA: San Andreas se vraća.
     Možete se vratiti ukradene radnih mjesta. Ali samo u kontekstu misija.
     Možete zgrabite prolaznika i zlouporabe kao "živi Å¡tit", dijete-NPC će ga dati, ali nikada nije.
    Policija će djelovati puno realniji, dim i koristila suzavac, psi i battering ovnova.
     Zauzvrat, možete, ali vrata zatvorena i zabarikadirali iznutra.
     Tvoj lik je u igri za poboljÅ¡anje svoje vjeÅ¡tine i vjeÅ¡t u rukovanju oružjem i vozilima.
     Za poboljÅ¡anje vremenskih utjecaja, pa čak i potresi daju finalnoj utakmici.
    Misija će nastojati skrenuti poznato lice GTA serije besplatno.

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Novembar 07, 2011, 14:11:48 POSLE PODNE
Novi detalji GTA5, našao ih na IGN ali na njemačkom jeziku, pa sam morao preko google translate

CitatAutos müssen repariert und vielleicht sogar aufgetankt werden. Auch wird es möglich sein die Autos zu modifizieren.
    Kein Dating mehr. Euer Handy wird ausschließlich zum Arbeitsgerät und es melden sich nur missionsrelevante Personen bei euch.
    Das klassische Waffenarsenal bleibt euch erhalten, dazu kommen aber auch Flammenwerfer oder Minen und ihr werdet die Möglichkeit haben euch aus gefundenen Gegenständen Waffen zu bauen oder vorhandene Waffen anzupassen.
    Die Tanks der Autos können durchlöchert werden und produzieren dabei Benzinspuren, die ihr entzünden und so das Auto zur Explosion bringen könnt
    Mini-Games, wie Bowling oder Dart, sind verschwunden. Dafür könnt ihr Basketball spielen, in ein Fitnessstudio oder zu Cage Fights gehen, an einem Triathlon teilnehmen oder euch die Zeit mit Klettern oder Base Jumping vertreiben.
    Die Möglichkeit zur Charakter-Anpassung aus GTA: San Andreas kommt wieder.
    Möglicherweise kehren Diebstahl-Aufträge zurück. Allerdings nur im Rahmen von Missionen.
    Ihr könnt euch Passanten schnappen und sie als "Human Shield" missbrauchen, Kinder-NPCs wird es aber nie geben.
    Die Polizei wird wesentlich realistischer agieren, Rauch und Tränengas, Hunde oder Rammböcke einsetzen.
    Im Gegenzug könnt ihr aber die Türen verschließen und von innen verbarrikadieren.
    Euer Charakter wird im Laufe des Spiels seine Fähigkeiten verbessern und geübter im Umgang mit Waffen oder Fahrzeugen werden.
    Verbesserte Wettereffekte und sogar Erdbeben soll es im fertigen Spiel geben.
    Eine Mission wird sich darum drehen ein bekanntes Gesicht der GTA-Reihe zu befreien.

Vozila moraju se popraviti, a možda čak i gorivom. TakoÄ'er, to će biti moguće modificirati automobila.
     Nema viÅ¡e izlaziti. VaÅ¡ mobitel će raditi isključivo na ureÄ'aj i to prijaviti nadležnim osobama jedini zadatak s vama.
    Klasični Arsenal ostaje za vas, ali da se bacač plamena ili MES-a i imat ćete priliku morate izgraditi oružja od pronaÄ'enih predmeta ili prilagoditi postojeće oružje.
    Spremnika automobila može biti probuÅ¡en i proizvesti benzin tragovi njezine upaljene i na taj način može dovesti automobil eksplodirati
     Mini-igre, kao Å¡to su kuglanje i pikado su nestali. Za to možete igrati koÅ¡arku, ići u teretanu ili na Cage borbe, sudjelovati u triatlonu ili proÄ'e vrijeme penjanja ili baze skakanje.
    Prilika za prilagodbu lik u GTA: San Andreas se vraća.
     Možete se vratiti ukradene radnih mjesta. Ali samo u kontekstu misija.
     Možete zgrabite prolaznika i zlouporabe kao "živi Å¡tit", dijete-NPC će ga dati, ali nikada nije.
    Policija će djelovati puno realniji, dim i koristila suzavac, psi i battering ovnova.
     Zauzvrat, možete, ali vrata zatvorena i zabarikadirali iznutra.
     Tvoj lik je u igri za poboljÅ¡anje svoje vjeÅ¡tine i vjeÅ¡t u rukovanju oružjem i vozilima.
     Za poboljÅ¡anje vremenskih utjecaja, pa čak i potresi daju finalnoj utakmici.
    Misija će nastojati skrenuti poznato lice GTA serije besplatno.


Sve skontao xD

Normalno da je GTA V bolji od GTA SA, ali vjerujem da će i dalje GTA SA ostati daleko igraniji od ostalih GTA naslova  :-*

GTA V je napravljen detaljnije i sa boljom grafikom. Još ako bude priča dobra kao i u SA ili čak i bolja, onda super. I da se zadrže neke stare stvari iz SA kao što je npr. tuniranje vozila. :)

Last nick: Paradox

Meni je čak i GTA IV bolji od GTA SA ali MP modifikacija mi je bolja na SA nego na IV tako da će mi naravno GTA V biti bolji od GTA SA ali kao MP modifikacija ćemo još vidjeti....
Kristijan Stipić