UrbanGaming RolePlay lll Otvorenje - 5.11 20:00 lll

Započeo Vikkkeeecc, Novembar 04, 2011, 16:14:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [CH]Mayer poslato Novembar 05, 2011, 11:10:58 PRE PODNE
Sretno sa Serverima..dolazim na otvaranje..nadam se da se necu zarazit :)


Hoćeš :D
Stay hungry, Stay foolish  :)

otvorene prijave za lidere i GS-eve=GM-ove i prijave za moderatore navalite :D i hvala svima.

Citat: Puma poslato Novembar 05, 2011, 09:59:26 PRE PODNE
E pa sad je vec bolje... lep je opis!
Viktore, ja sam otisao zato sto je Dolenac otisao.. i znam da ovaj Community nece izdrzat mjesec dana al ok.. sretno vam...
I bio sam Mapping Team na CH ;) niko sa Urban Gaming Communityja nemoze upast u CH Mapping Team zato sto nemate pojma...


Slusaj Puma,ako nas mislis ponizavati tu i smarati po temi nemoj ni ulaziti ! Imamo maping team odlican i neko kao ti nikad nam nece trebati

Puma

Viktore i Dimo.. ti znas da ja nemam server? Radim server 100x bolji od vaseg, imam najboljeg skriptera na balkanu (necu imenovat), koji moze napravit od Igre RL!.. Hard Roleplay, a vas je Jadan Roleplay.. ja pravim pa ces vidit kakav ce mi bit server!Otvorit ce se na zimu, tako da cuti sad!
I ja sam otisao od vas zato sto necete uspeti ni  Mjesec dana.. ajde da se kladimo sada.. Ako uspete skidam kapu, ako ne onda ste...

Citat: Puma poslato Novembar 05, 2011, 12:01:42 POSLE PODNE
Viktore i Dimo.. ti znas da ja nemam server? Radim server 100x bolji od vaseg, imam najboljeg skriptera na balkanu (necu imenovat), koji moze napravit od Igre RL!.. Hard Roleplay, a vas je Jadan Roleplay.. ja pravim pa ces vidit kakav ce mi bit server!Otvorit ce se na zimu, tako da cuti sad!
I ja sam otisao od vas zato sto necete uspeti ni  Mjesec dana.. ajde da se kladimo sada.. Ako uspete skidam kapu, ako ne onda ste...
Mislis da nece izdrzati e oce mozemo server nabaviti bespaltno takao da nece nikada pasti i razoriti i nemoj se tako nadati imamo odlicne skriptere i mappere tako cuti tamo ako oces s nama dodji i pokazi se ak oneces odlazi iz teme jer necemo se praviti budale zbog tebe samo.

Citat: Puma poslato Novembar 05, 2011, 12:01:42 POSLE PODNE
Viktore i Dimo.. ti znas da ja nemam server? Radim server 100x bolji od vaseg, imam najboljeg skriptera na balkanu (necu imenovat), koji moze napravit od Igre RL!.. Hard Roleplay, a vas je Jadan Roleplay.. ja pravim pa ces vidit kakav ce mi bit server!Otvorit ce se na zimu, tako da cuti sad!
I ja sam otisao od vas zato sto necete uspeti ni  Mjesec dana.. ajde da se kladimo sada.. Ako uspete skidam kapu, ako ne onda ste...
Bez maloumnih komentara, fala.

Citat: Puma poslato Novembar 05, 2011, 12:01:42 POSLE PODNE
Viktore i Dimo.. ti znas da ja nemam server? Radim server 100x bolji od vaseg, imam najboljeg skriptera na balkanu (necu imenovat), koji moze napravit od Igre RL!.. Hard Roleplay, a vas je Jadan Roleplay.. ja pravim pa ces vidit kakav ce mi bit server!Otvorit ce se na zimu, tako da cuti sad!
I ja sam otisao od vas zato sto necete uspeti ni  Mjesec dana.. ajde da se kladimo sada.. Ako uspete skidam kapu, ako ne onda ste...

Mappas za CL i za njega skirpta onaj stari skrpter makvaveli tako da nebi reko da je nabolji na balkanu
Zene i Alkohol !


Citat: Puma poslato Novembar 05, 2011, 12:01:42 POSLE PODNE
Viktore i Dimo.. ti znas da ja nemam server? Radim server 100x bolji od vaseg, imam najboljeg skriptera na balkanu (necu imenovat), koji moze napravit od Igre RL!.. Hard Roleplay, a vas je Jadan Roleplay.. ja pravim pa ces vidit kakav ce mi bit server!Otvorit ce se na zimu, tako da cuti sad!
I ja sam otisao od vas zato sto necete uspeti ni  Mjesec dana.. ajde da se kladimo sada.. Ako uspete skidam kapu, ako ne onda ste...

Cekaj bre, otkad ja skriptam za tebe? :D

(sala)

btw: ne pali se, ajde da vidimo napravi nesto svoje pa pljuj po drugima.
Poslednja Izmena: Novembar 05, 2011, 13:06:19 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

200 â,¬ da nećemo odustat!
Stay hungry, Stay foolish  :)

vlado_plavsic

Opustite se ljudi.Krivo mu je sto ste ga odjebali i sad hoce da vas nervira.Pozdrav !!



cristiane

Da ne bih morao banati pojedince počevši od autora teme,stavljam ključ na dva dana,dok se smirite.

EDIT: Unlock,pa opet nastavite kako ste počeli.