[pomoc]blackscreen

Započeo dane_1, Novembar 03, 2011, 23:00:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: LARP
Detaljan opis problema: Daj dopizdilo mi moram stalno /refresh..Cesto nakon logina pocrni mi ekran pa moram /refresh da mi se "osvjezi" ..Kako maknit to da mi se crni ekran..Isto tako bude i kad se registriram :SS
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

dragan12

Citat: dane_1 poslato Novembar 03, 2011, 23:00:43 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: LARP
Detaljan opis problema: Daj dopizdilo mi moram stalno /refresh..Cesto nakon logina pocrni mi ekran pa moram /refresh da mi se "osvjezi" ..Kako maknit to da mi se crni ekran..Isto tako bude i kad se registriram :SS
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Kakav crni ekran? Da nisu TextDraw-ovi. Pa probaj ubaciti ono iz /refresh tamo pod register pa ce biti ok :D
Nz kakav je crni ekran u pitanju.

Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 03, 2011, 23:03:30 POSLE PODNE
Citat: dane_1 poslato Novembar 03, 2011, 23:00:43 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: LARP
Detaljan opis problema: Daj dopizdilo mi moram stalno /refresh..Cesto nakon logina pocrni mi ekran pa moram /refresh da mi se "osvjezi" ..Kako maknit to da mi se crni ekran..Isto tako bude i kad se registriram :SS
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Kakav crni ekran? Da nisu TextDraw-ovi. Pa probaj ubaciti ono iz /refresh tamo pod register pa ce biti ok :D
Nz kakav je crni ekran u pitanju.
LoL..Odjednom pocrni screen i pise mi da kucam /refresh..nekad to bude nakon logina nekad ne

Pa sakrij te textdrawove koji ti se pokazuju posle logina ili kad vec ili ih jednostavno obrisi (obrises TextDrawShowForPlayer(playerid, ime textdrawa);)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

kako da nadem te textdrawowe omg to pitam :D

Rekao si posle logina ti to prikazuje, ocigledno posle funkcija koje ti sluze za logovanje, kako ja mogu znati sta ti je to.. npr ako kad se ulogujes ti pise "Uspesno ste se ulogovali", ti onda nadji u skripti SendClientMessage(playerid, boja, "Uspesno ste se ulogovali"); i onda pored te funkcije ti verovatno prikazuje te textdrawove... ne mora biti tako ali samo ti objasnjavam kako mozes naci to u svojoj skripti..
Poslednja Izmena: Novembar 04, 2011, 00:31:48 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri