Odlazim [BloodMaster]

Započeo BloodMaster, Oktobar 26, 2011, 14:46:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Žao mi je što odlaziš.
Sretno dalje!

sretno u skoli i u rl :( bio si extra moderator.
Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2011, 18:09:37 POSLE PODNE od Mario_Martinez
Mario_Balukcic


Sretno ti dalje....  :)
Je*eš SA:MP ima važnijih stvari u životu....
Kristijan Stipić

cristiane


sve najbolje u RLu... ;)


off: evo,vidite da nije sve u smoderatoru???
mislimo ako neko bude s mod da je to super lagano i sve odlicno,a svako iz administracije je rekao da to nije bilo lako, itd. itd.

Citat: [AG]Don_Sergio poslato Oktobar 26, 2011, 14:56:44 POSLE PODNE
Sretno,zao mi je sta odlazis, bio si zakon lik... Sve naj, naj. Meni jedan od boljih S. moda na ovom forumu

nista haj covjece bilo je i vrijeme ...




salim se....


nista haj pozz cujemo se na xf i na ddc serveru <3
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ajde pozdrav, imas moj respect i sretno dalje. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

DoÅ¡ao da se svima zahvalim, e pa Hvala  8) i žao mi je samo Å¡to admini nisu rekli ni riječi...
Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2011, 19:30:58 POSLE PODNE od BloodMaster

Pozdrav Bloodmaster,odličan si bio.

Srećno dalje, lepo se odmori, prija baš kad nisi SMOD :)

šteta, bio si odličan smod... sretno dalje!


Citat: BloodMaster poslato Oktobar 26, 2011, 14:46:38 POSLE PODNE
Evo došlo vrijeme kad i ja idem (a to sam najavio dosta ranije).

Kao prvo, doista mi je žao što napuštam forum ali jednostavno svega mi se napunio pun kufer.
Od banova za koje ste me ispitivali, za zanbrane pisanja a čak i kad vam netko drugi da ban prvo krivite mene (za što nemate nikakvo pravo i da jesam)
TakoÄ'er, dosta mi je nekih likova koji mi stalno pametuju kako neznam raditi S. Mod posao, kako je trebao biti izabran netko drugi...
Ali dragi moji, ja sam ovdje postao Super Moderator nakon 1 godinu i 2-3 mjeseca i to nikada prije nisam želio postati nego sam ga dobio zbog aktivnosti
a ne radi neke zamjene, radi moljenja ili neke "veze"... I svi oni koji misle da je ovaj posao lak - nije. Ovo je doista velika zajednica i treba kontrolirati sve,
a na dan je potrebno dati makar 2-3 zabrane pisanja...

Ipak, nije to jedini razlog zaš' idem. Krenio sam puno više izlazit i jednostavno nemam vremena za forum, a i kad imam vremena - neda mi se.
TakoÄ'er idem na boks pa opet ni tad nemam vremena. A nemojmo zaboraviti Å¡kolu. Već sam dobio 2 opomene jer sam kao radio gl*posti a sad mi
razrednica prijeti ukorom.

Evo sad bih prokomentirao ovu administraciju, nekima se zahvalio i slično.

Soprano - Doista "zanimljiv" lik, nemogu puno reći o njemu jer nije puno aktivan i nikada s njim nisam pričao.
Dude - Isto "zanimljiv" lik. Ponekad(često?) je prenagao, malo previše se brine za CH, a posta samo ako netko
nešto pita o CH (ne daj bože da nekom pomogne u Pawn skriptanju i slično) ili kada treba dati ban. Al' ok je lik koliko sam ga upoznao.
Chris - Nemam ništa protiv lika, dobar je, komunikativan i to je to.
LuKsA - Zakon lik, samo slabije aktivan.
...Neno... - JoÅ¡ uvjek mlad i bezobavezan i ovaj posao SMod-a ga čini sretnim. TakoÄ'er je super i nemam niÅ¡ta protiv njega.
Hawks - Zakon lik, nemam baš sad puno reći o njemu jer se ne čujemo nešto pretjerano.
Koksildo - Najbolji lik ovdje. On me naučio kako biti (dobar) SMod. Puno puta me ispravljao u greškama, bio tu da pričamo, da se zezamo, nije dosadan. A previše se brlati po njemu samo zato što predobro obavlja svoju dužnost (onako, kako ja nikada neću moći).


TakoÄ'er, odlazim sa svih zajednica za koje sam skriptao, radio, pomagao, slično i na kojima sam bio Admin/SMod/GameMaster i slično.
I neću objaviti ničiji mod čiji imam (niti prodati), već ću ih sve deletati sa kompa...
TakoÄ'er odlazim sa cjelokupnog sa:mp-a i prebacujem se na mappanje race mapa u MTA (čisto rekreativno (lol), neželim biti neki pro ali iz zabave)).

I naravno, zahvalio bih se Correli-u koji mi je pomogao bezbroj puta i na tome sam mu zahvalan jer zbog njega znam većinu onoga
Å¡to znam iz Pawn-a. (TakoÄ'er i za ExtremePowera)

Naravno dajem respect: Correliu, Koksildu, ExtremePoweru (za mene ćeš se uvjek tako zvati),Momku (Alen), Luksi, M-Gunu, Luki P., Nik Delgadu, LordShigiu i mnogim, mnogim drugima.

Nitko nekaže da se neću vratiti, ali nikako kao SMod (a to niti ne bih mogao i da želim) i nikako kao neki skripter jer mi je skripti puna kapa.
Želim vam sretno sa vašim sadašnjim i budućim serverima, da se sa:mp još više update-a i još puno, puno toga...


Nikome ne želim zlo, i neću pisati Å¡to se loÅ¡e dogaÄ'alo jer nije vrijedno spomena.

I molim vas, ako planirate govoriti svakakve gl*posti zadržite to za sebe ili pošaljite mi na PM pa ću pročitati za nekoliko dana... U suprotnom moja zadnja želja će biti da vi dobijete ban zbog provokacije

Evo neka moja statistika:

Ukupno vrijeme provedeno na forumu: 39 dan(a), 12 sat(i) i 34 min.
Privatne Poruke: 1127 poruka, 0 su nova.

(Sve ću poruke obrisati da ne žderu bazu podataka)

Zadnje riječi:
I eto... Nakon dvije godine odlazim. Jednostano, nakupi ti se i to je to.

XFire: bloodmaster104
Skype: vkm996
MSN: [email protected]

Pozdrav svima od vašeg BloodMaster-a

Samo da znaš govno mi izletilo -.-''
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!