Generation Roleplay [23.10.2011 - 20:00h] [188.40.57.132:7789]

Započeo BOSNIACUS, Oktobar 23, 2011, 17:12:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo upravo sam na vasem serveru i sviÄ'a mi se :D
1:00h(noc) i imate 7 igraca
koliko ih inace imate (po danu )? ;)

Citat: iljicmatteo poslato Novembar 13, 2011, 01:01:26 PRE PODNE
Evo upravo sam na vasem serveru i sviÄ'a mi se :D
1:00h(noc) i imate 7 igraca
koliko ih inace imate (po danu )? ;)
Od 15 do 30.

Imaju super gamemod,da poprave jos malo neke mini-bugove i da srede forum..bice extra srw..za 2 god imace preko 100 igraca :D
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Citat: NuklearnaKokica poslato Novembar 13, 2011, 08:57:35 PRE PODNE
Imaju super gamemod,da poprave jos malo neke mini-bugove i da srede forum..bice extra srw..za 2 god imace preko 100 igraca :D
Vec radimo na modu, tj. pravim update gdje cu fixat sve greskice, i dodavati nove stvari.

SoNNix

Citat: elDar. poslato Novembar 13, 2011, 09:38:23 PRE PODNE
Citat: NuklearnaKokica poslato Novembar 13, 2011, 08:57:35 PRE PODNE
Imaju super gamemod,da poprave jos malo neke mini-bugove i da srede forum..bice extra srw..za 2 god imace preko 100 igraca :D
Vec radimo na modu, tj. pravim update gdje cu fixat sve greskice, i dodavati nove stvari.


ja bih vam dao prjedlog da stavite neonke ispod auta...al da ih nemoze svako kupiti,nego samo bogati ljudi



Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Novembar 13, 2011, 10:28:50 PRE PODNE
Citat: elDar. poslato Novembar 13, 2011, 09:38:23 PRE PODNE
Citat: NuklearnaKokica poslato Novembar 13, 2011, 08:57:35 PRE PODNE
Imaju super gamemod,da poprave jos malo neke mini-bugove i da srede forum..bice extra srw..za 2 god imace preko 100 igraca :D
Vec radimo na modu, tj. pravim update gdje cu fixat sve greskice, i dodavati nove stvari.


ja bih vam dao prjedlog da stavite neonke ispod auta...al da ih nemoze svako kupiti,nego samo bogati ljudi

Pa vec imaju neonke ispod auta..Nemoj da pricas unapred ako nisi pogledao gamemod!
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

sretno, xd, nisam jos bio ingame, ned amis e xD. :D  :-X
Extract RP
ZATVOREN !!!
178.33.90.184:4973
www.extract.com

Citat: NuklearnaKokica poslato Novembar 13, 2011, 08:57:35 PRE PODNE
Imaju super gamemod,da poprave jos malo neke mini-bugove i da srede forum..bice extra srw..za 2 god imace preko 100 igraca :D
SLazem se s tobom server im je super i navijam da uspiju sam nek neodustaju ;)
mene jedino nervira server ima "problema" sa hostingom i onda nece da rade komande i sl :-[

Server je super i sretno vam! :) Zadovoljan sam sa vasim radom. Samo tako nastavite..

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Imam nekoliko primjedbi. Danas sam posjetio vas server i vidio sam mnogo nonRP stvari. Prvo Rent vozila su nabudzena (felne, hidraulika, nitro) to je nonRP.
Takodje vidio sam vecina kuca i bizzova su pod vlasnistvom, a server je otvoren tek oko 20 dana...

Ali uglavnom srecno :)

Ja sam Owner ovoga servera. Drago mi je da vam se svidja nas server. Do sada nisamo imali kakvih velikih primjedbi ili zalbi, sto znaci da nismo losi. Trudimo se max da udovoljimo i napravimo pravi ugodjaj svima. Drago mi je da server iz dana u dan napreduje. Nadam se da ce tako da se i nastavi.
Generation Roleplay uskoro! Mod se radi od 0. Do sad završeno 50% moda.
Uskoro forum online gdje će te moći pratiti razvijanje moda do otvaranja!