[Balkan Elite] Otvaranje servera u Nedjelju 20h

Započeo ѕєуzιι¢н™.amx, Oktobar 16, 2011, 15:24:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

.

*

Sretno nam , za otvaranje pripremamo event day i dobre nagrade te garantiramo zabavu.

Pridruzite nam se i vidite


dolazim...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Marko Boss

Citat: [BD]Gagi poslato Oktobar 16, 2011, 16:01:04 POSLE PODNE
Srecno vam. Forum nije los dobar je.
Hvala ti ... Server je pun zanimljivih stvari, takodje na forumu mozete pronaci i prijave za moderatore  :D

LOL svegami admin spamam 20x na oc chatu udjem na tS to skici neka djecurlija.

Moja preprouka ako ocete ozbiljan server renoviraj te adminsitraciju.

Mod 6/10
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2011, 20:14:50 POSLE PODNE od [Bahamas Gaming]Rastaa
Zene i Alkohol !

Marko Boss

Hvala na podrsci imali smo 35 igraca na otvaranju... Mene bas sada nasao da jebe net  :(

Citat: [Bahamas Gaming]Rastaa poslato Oktobar 16, 2011, 20:10:35 POSLE PODNE
LOL svegami admin spamam 20x na oc chatu udjem na tS to skici neka djecurlija.

Moja preprouka ako ocete ozbiljan server renoviraj te adminsitraciju.

Mod 6/10

Hvala taj admin je i meni digo zivce sa spamom -.-" Mislili smo renovirati dministraciju jer ima neozbiljnih i neaktivnih admina/gm-a
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Paco

Moze li mi neko reci sto je server uklonjen ?!?!' 78.46.21.212:7771
Poslednja Izmena: Oktobar 17, 2011, 13:42:11 POSLE PODNE od Paco

Po slikama vidim da je kopija LBa osim taxi stanice a za ostalo ne znam.

Sretno vam  ;)







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -





Server nije kopija tog servera cak niti systemi za Kuce,Bizzove i Ownershipe (Tog ni nema na lbu :P) nisu isti!

Textovi su slicni zato sto je radeno od slicnog servera te je tako ostalo jer je pregledno...

Hvala svima :P Evo i slikica rekorda:

Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Nemam nista protiv svako ko radi i trudi se terba da uspe no ne mozete reci da nema stari koje nisu kopirane sa lba npr... Organizacije su iste kao na lbu samo su dodate neke nove raspred auta gotovo isti , odakle vam ideja za KGB niste ni znali sta je to i da postoji dok koza i ja nismo poceli da se zajebavamo na tu foru idalje ne znate sta je jedino ako googlate mada sumnjam. komanda za listu admina ista kao na lbu samo zbog naziva se naravno ne pise lbtim nego kako vec betim zatim warehouse i jos dosta toga no nema veze srecno vam zelim vam sve najbolje !

edit sad sam video cak ste i pravila sa foruma uzeli kao i dosta toga sa foruma kao npr sve bordove izuzev donacija kojih nema na lbu tj privatne su jedino mislim da vam nisu tajni bordovi kao na lbu jer ne znate kako izgledaju kod nas no nema veze

http://imgur.com/2PCUH dokaz

cak ste i naslove tema uzeli omg
Poslednja Izmena: Oktobar 17, 2011, 19:37:24 POSLE PODNE od [LB] Matke

Citat: [LB] Matke poslato Oktobar 17, 2011, 19:30:23 POSLE PODNE
Nemam nista protiv svako ko radi i trudi se terba da uspe no ne mozete reci da nema stari koje nisu kopirane sa lba npr... Organizacije su iste kao na lbu samo su dodate neke nove raspred auta gotovo isti , odakle vam ideja za KGB niste ni znali sta je to i da postoji dok koza i ja nismo poceli da se zajebavamo na tu foru idalje ne znate sta je jedino ako googlate mada sumnjam. komanda za listu admina ista kao na lbu samo zbog naziva se naravno ne pise lbtim nego kako vec betim zatim warehouse i jos dosta toga no nema veze srecno vam zelim vam sve najbolje !

edit sad sam video cak ste i pravila sa foruma uzeli kao i dosta toga sa foruma kao npr sve bordove izuzev donacija kojih nema na lbu tj privatne su jedino mislim da vam nisu tajni bordovi kao na lbu jer ne znate kako izgledaju kod nas no nema veze

http://imgur.com/2PCUH dokaz

cak ste i naslove tema uzeli omg

To i ja kazem pa i dok su kopirali a to jedino na lbu ima i jos govore da nisu nista,pa barem ste forum svoj mogli a ne sve isto..sramota
[/center]

Citat: [GF]Eddie[BS]Jeffrey xD poslato Oktobar 17, 2011, 20:19:05 POSLE PODNE
Citat: [LB] Matke poslato Oktobar 17, 2011, 19:30:23 POSLE PODNE
Nemam nista protiv svako ko radi i trudi se terba da uspe no ne mozete reci da nema stari koje nisu kopirane sa lba npr... Organizacije su iste kao na lbu samo su dodate neke nove raspred auta gotovo isti , odakle vam ideja za KGB niste ni znali sta je to i da postoji dok koza i ja nismo poceli da se zajebavamo na tu foru idalje ne znate sta je jedino ako googlate mada sumnjam. komanda za listu admina ista kao na lbu samo zbog naziva se naravno ne pise lbtim nego kako vec betim zatim warehouse i jos dosta toga no nema veze srecno vam zelim vam sve najbolje !

edit sad sam video cak ste i pravila sa foruma uzeli kao i dosta toga sa foruma kao npr sve bordove izuzev donacija kojih nema na lbu tj privatne su jedino mislim da vam nisu tajni bordovi kao na lbu jer ne znate kako izgledaju kod nas no nema veze

http://imgur.com/2PCUH dokaz

cak ste i naslove tema uzeli omg

To i ja kazem pa i dok su kopirali a to jedino na lbu ima i jos govore da nisu nista,pa barem ste forum svoj mogli a ne sve isto..sramota

whatever nisam vise clan lb tima ali idalje nije uredu :)