Street Racer's Party Video :D

Započeo SineÅ¡a, Oktobar 11, 2011, 22:45:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

http://www.youtube.com/watch?v=IqLVE_rb2Ho Evo jedan video sa B. Troopsa,znaci organizovali smo nesto kao Tuning Event u tom fazonu...Ovo sto sam snimio nije nista po nekom "scenariju" nije nista ponavljano isjecano itd.. xDD Doduse imao sam namjeru isjeci neke djelove i ljepse ovo namestiti pa sam skinuo Sony Vegas Pro ali sam onda video da za njega treba SP3  :D :D :D :D :D ...Znaci nemojte ocjenjivati video nego dogadjaj  :D :D :D Pozz svima  :) :) :)

BTW. evo i jedna slicica http://imageshack.us/photo/my-images/684/samp063nv.png/
I da,nemojte obracati paznju na ovog BMW-a sa izbacenim prednjim delom to sam skinuo nezz ni ja odakle i sad neznam izbrisati xDD Inace trebo bi biti elegy
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2011, 22:50:34 POSLE PODNE od Prije sam se lozio na Slasha
Ne igram SA:MP vise..



dole na mapi east beograd xD
btw dobar video
[/center]

Citat: [GG]Jeffrey poslato Oktobar 12, 2011, 23:32:13 POSLE PODNE
dole na mapi east beograd xD
btw dobar video
Ma na svakom mestu u pawnu gde je pisalo los santos sad pise beograd pa zato xDD Hvala :D
Ne igram SA:MP vise..

lagg party xD

a dobar je video :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [TeG|AG]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Oktobar 13, 2011, 08:36:42 PRE PODNE
lagg party xD

a dobar je video :)
Inace je do mog kompa xDDD Moram  dizat sistem ponovo :D Hvala  ;) ;) ;)
Ne igram SA:MP vise..

Lagg,ali je video za 10.
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.


10ka za lagg...xD
salim se... dobar je video... ;)

Muzika i video nisu losi ali lagas ko ... + Ako si owner to mi je nes najruznije kad se sebi nabiju pare na bezbroj  :-\

Citat: MicroD poslato Oktobar 13, 2011, 17:42:43 POSLE PODNE
Muzika i video nisu losi ali lagas ko ... + Ako si owner to mi je nes najruznije kad se sebi nabiju pare na bezbroj  :-\
Jbg.. lagg nmg rijesiti nikako xD..A pare su navucene posto nije radila komanda /reward pa sam morao /pay kada hocu dati nekom nesto,inace sad radi  :D :D :D :D,Hvala  :) :)

Edit: Nje bezbroj nego 13 mil.!!! ahahahhahahahaha :D :D zezam se
Poslednja Izmena: Oktobar 14, 2011, 20:41:36 POSLE PODNE od Sinesha
Ne igram SA:MP vise..