[Pomoc] Helper

Započeo Lucic | Digital Hosting, Oktobar 11, 2011, 17:59:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GTARP
Detaljan opis problema: Ovako Moze neko da mi da Il da mi kaze Kako da napravim HELPERA da samo moze da se porta da pomaze i da koristi /odg komandu da odgovara ako Neko nesto pita na /askq ??????????????????
Dio skripte:


imas tut na ovom forumu kako napraviti gamemastera

daj ovdje komande /makeadmin ili /makegm i komande /goto i /aodg da ti to napravim
EDIT:

ustvari daj samo komande /makegm i /goto i /aodg posto je jednostavnije preurediti da gm lvl 1 ima samo te dvije komande nego praviti novi sistem za sve posto ako stavis da je helper lvl 10 admina ili gm-a imace sve komande od manjih lvla ( nadam se da me razumijes )
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2011, 18:15:38 POSLE PODNE od Rabiosa
Respect to:
[BD]Gagi

Imam Ja GameMastera Ali ocu da imam I Gm i Helpera


eto ti tut

sve isto uradis po njemu samo de pise gm ti stavis helper

i nemoras ubacivati one komande nego tamo kod goto stavis da mogu i oni da koriste tu komandu to je barem lako
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Napravis pVar pHelper.

Onda odes u ja mislim da je na GTARP SendAdminMessage i dodas Helper level jedan odnosno stavis umesto

PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1


stavis

PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pHelper] >= 1

Zatim od komande /makeadmin napravis identicnu komandu koja ce davati pHelper level

Onda ides od komande do komande koja ti treba i stavljas ovlasti po potrebi...

Ako nesto dalje nije jasno javi mi se na PM ;)

kolko ja znam helper = gamemaster, sta ce onda GM-ovi radit?

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: #marcus. poslato Oktobar 11, 2011, 18:49:39 POSLE PODNE
kolko ja znam helper = gamemaster, sta ce onda GM-ovi radit?
ti ćeš završit u mnogim potpisima na ovom forumu :)

onda mi objasni  :)
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2011, 19:13:22 POSLE PODNE od #marcus.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

a isto ti je.. pogledaš kako je napravljen gamemaster pa tako napraviš i helpera al nevidim razlog zašto bi to radio, sve je to isto sr.anje -.-''

Citat: #marcus. poslato Oktobar 11, 2011, 19:11:12 POSLE PODNE
sta sam fulo? :S
krivo sam prpčito.. nisi ti fulo nego Eric_Mendez