[Pomoc] Don't send & Send Error

Započeo Maestro, Oktobar 10, 2011, 13:01:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Maestro

Skripta koju koristim: GF
Detaljan opis problema: Pa kad kad prevedem neke komande itd ili bilo sta,stisnem ono dugme da to sacuva i pojavi mi se
"Don't send" & "Send Error"..Umjesto da mi pokaze jel ima Errora ili tako nesto...Nadam se da shvatate o cemu pricam
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): C l i c k   molim pomocc :SS
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2011, 13:02:16 POSLE PODNE od Шћепo

to znaci da ti ta komanda sta si ubacivo u pwn ili sta vec ima vise od 26 errora pregledaj sve dobro imalu li sve zagrade i sl. pa onda probaj ili daj ovdje to sto si ubacivo da pregledamo
Respect to:
[BD]Gagi

Maestro

Citat: Rabiosa poslato Oktobar 10, 2011, 14:11:44 POSLE PODNE
to znaci da ti ta komanda sta si ubacivo u pwn ili sta vec ima vise od 26 errora pregledaj sve dobro imalu li sve zagrade i sl. pa onda probaj ili daj ovdje to sto si ubacivo da pregledamo
Auu jbt..Znaci ovako je bilo,ja sam bio jedan dan preveo do 5k redova..Iduci dan do 12k,to znaci 7k redova sam preveo i onda pretisnuo ono da mi se sacuva,i od tad mi se pojavljivalo ono,znaci treba da provjerim 7k redova jel?  :-[

pa jesil ti samo rpevodio mod ili si nesto svoje ubacivo?
Respect to:
[BD]Gagi

Maestro


onda si sigurno negdje izbriso zagradu ili zarez tako da moras sve ponovo xD i kada tako nesto radis uradis 100 redova pa compile i tako sve da ti se nebi desavale ovako velike greske
Respect to:
[BD]Gagi

Moguce da si sjebo negdje kako ti kaze Rabiosa, no ja bi prvo pogledao za random, jer sam sa njime imo probleme takve

nadam se da sam ti pomogao :)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Maestro

A u k****...Pih,sad sve ispocetka,nista,hvala svima..

Moderator moze lock..