Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 24, 2011, 23:51:42 POSLE PODNE
Kakavu smo samo ekipu ofromili na Bahamsu osudjeni smo na uspijeh.

2 Skirptrera
3 Mapera
4 Photoshopera
1 Snimatelje videa (sad sa sad tu planiramo jos 1 ubaciti :D

Radimo mod 0 nule.

Svi se trude jednom rijecu osudjeni an USPIJEH :D
Aj nek' vam je srećno, da uspijete :)

Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 24, 2011, 23:51:42 POSLE PODNE
Kakavu smo samo ekipu ofromili na Bahamsu osudjeni smo na uspijeh.

2 Skirptrera
3 Mapera
4 Photoshopera
1 Snimatelje videa (sad sa sad tu planiramo jos 1 ubaciti :D

Radimo mod 0 nule.

Svi se trude jednom rijecu osudjeni an USPIJEH :D

Nemoj da se zavaravas da cete uspeti samo zato ako radite mod od 0 koji ce usput biti isti kao i svi drugi modovi od 0, isti kao GF sa istim sistemima, jedino ce se razlikovati u kodu unutar Pawn-a sto obicni igraci ne vide, a ako vec takav mod od 0 radite bolje skinite neki GF edit pa produzite dalje. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: Gotti747 poslato Novembar 25, 2011, 10:46:37 PRE PODNE
Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 24, 2011, 23:51:42 POSLE PODNE
Kakavu smo samo ekipu ofromili na Bahamsu osudjeni smo na uspijeh.

2 Skirptrera
3 Mapera
4 Photoshopera
1 Snimatelje videa (sad sa sad tu planiramo jos 1 ubaciti :D

Radimo mod 0 nule.

Svi se trude jednom rijecu osudjeni an USPIJEH :D

Nemoj da se zavaravas da cete uspeti samo zato ako radite mod od 0 koji ce usput biti isti kao i svi drugi modovi od 0, isti kao GF sa istim sistemima, jedino ce se razlikovati u kodu unutar Pawn-a sto obicni igraci ne vide, a ako vec takav mod od 0 radite bolje skinite neki GF edit pa produzite dalje. :)

Ovdje cak ni ne cijene tudji rad...Neko se muci 5-6 mjeseci.I dodje mu 10-20 na otvorenje i kasnije ne bude ni 6 na serv.

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 10:53:24 PRE PODNE
Ovdje cak ni ne cijene tudji rad...Neko se muci 5-6 mjeseci.I dodje mu 10-20 na otvorenje i kasnije ne bude ni 6 na serv.

pa bas zbog toga,ak bude 5-6 igraca na serveru,onda ga vlasnici iskljuce, jednostavno ljudi ne zele gubit vrijeme na server koji ce se ugasit...
barem je to moja logika :D

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 25, 2011, 10:56:53 PRE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 10:53:24 PRE PODNE
Ovdje cak ni ne cijene tudji rad...Neko se muci 5-6 mjeseci.I dodje mu 10-20 na otvorenje i kasnije ne bude ni 6 na serv.

pa bas zbog toga,ak bude 5-6 igraca na serveru,onda ga vlasnici iskljuce, jednostavno ljudi ne zele gubit vrijeme na server koji ce se ugasit...
barem je to moja logika :D
A i neki propanu zbog nacionalizma...Evo vidio sam nekoliko serv,tako to rade...

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 11:01:06 PRE PODNE
A i neki propanu zbog nacionalizma...Evo vidio sam nekoliko serv,tako to rade...

nacionalizam je vec druga stvar,ja npr osobno nebi igrao na serveru koji ima srpsku/hrvatsku/bosansku/makedonsku ili neku drugu zastavu...

zastave nemaju sta radit na serveru...

npr.
Naravno da Hrvat nece igrat na serveru gdje je srpska zastava, takoder ni srbin gdje je hrvatska zastava...

nemojte mislit da pokrecem svadu,odnosno nacionalizam, nego samo dajem primjere... :D

Ma serveri mogu da uspu ko kako hoce nego da se malo vise zainteresuje to i nije samo ona rec "mod je dobar ja cu samo mod raditi i igraci ce sami doci" od toga nema nista mora dosta toga da se radi na serveru nece to na BS postavis samo i mislis da ce ti doci 40 - 50 igraca .. Nemam ja nista protiv BS ali 50 % ima svoje server od kojih 45 praznih stalno zato netreba da se odustaje kao sto znamo ono "Svaki pocetak je tezak"

No cudno mi da nestave opis afrike ima jos 2 dana do otvaranja xD

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 25, 2011, 11:03:45 PRE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 25, 2011, 11:01:06 PRE PODNE
A i neki propanu zbog nacionalizma...Evo vidio sam nekoliko serv,tako to rade...

nacionalizam je vec druga stvar,ja npr osobno nebi igrao na serveru koji ima srpsku/hrvatsku/bosansku/makedonsku ili neku drugu zastavu...

zastave nemaju sta radit na serveru...

npr.
Naravno da Hrvat nece igrat na serveru gdje je srpska zastava, takoder ni srbin gdje je hrvatska zastava...

nemojte mislit da pokrecem svadu,odnosno nacionalizam, nego samo dajem primjere... :D

E pa, bas tako

Citat: Gotti747 poslato Novembar 25, 2011, 10:46:37 PRE PODNE
Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 24, 2011, 23:51:42 POSLE PODNE
Kakavu smo samo ekipu ofromili na Bahamsu osudjeni smo na uspijeh.

2 Skirptrera
3 Mapera
4 Photoshopera
1 Snimatelje videa (sad sa sad tu planiramo jos 1 ubaciti :D

Radimo mod 0 nule.

Svi se trude jednom rijecu osudjeni an USPIJEH :D

Nemoj da se zavaravas da cete uspeti samo zato ako radite mod od 0 koji ce usput biti isti kao i svi drugi modovi od 0, isti kao GF sa istim sistemima, jedino ce se razlikovati u kodu unutar Pawn-a sto obicni igraci ne vide, a ako vec takav mod od 0 radite bolje skinite neki GF edit pa produzite dalje. :)


Eto bgt ti meni reci otkudi ti znas kako izgleda nas mod trudimo se da bude sve unikatno a ne da bude isto sa nekih edita da smo to zeljeli uradili bi edit.


Kod nas Nacinalizma nema admin tim je sastavljen od svih nacija ;)
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2011, 11:08:03 PRE PODNE od [BG]Rastaa
Zene i Alkohol !

Omg a ko je rekao da ja znam kakav ce tvoj mod biti?! Ajde prvo procitaj teskt pa probaj da shvatis sta sam hteo da ti kazem pa tek onda komentarisi.  ???
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 25, 2011, 11:10:19 PRE PODNE
Omg a ko je rekao da ja znam kakav ce tvoj mod biti?! Ajde prvo procitaj teskt pa probaj da shvatis sta sam hteo da ti kazem pa tek onda komentarisi.  ???

Dobro nekazem ni ja sad mi cemo upijeti 100%  al eto malo uvelicavam i ja.Ali to sam rekao zasto sto se svi trude maximalno zato nevidim razlog ne uspijeha
Zene i Alkohol !

Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 25, 2011, 11:07:15 PRE PODNE
Eto bgt ti meni reci otkudi ti znas kako izgleda nas mod trudimo se da bude sve unikatno a ne da bude isto sa nekih edita da smo to zeljeli uradili bi edit.
krivo si ga shvatio..htio ti je rec ako mislis da ti bude isti ko gf.. isti sistemi i ostalo, bolje da editas gf, odnosno da ne gubis vrijeme na pisanje koda :D
kuzis?

Dobro mozda sam i aj krivo svatio sad sam se probudio.Al hvala u svakom slucaju svima na lijepim zeljama.


Forum treba jos malo da sredimo pa cemo otvoriti temu :D
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2011, 11:20:02 PRE PODNE od [BG]Rastaa
Zene i Alkohol !

...Neno...

Veliku gresku naprave ljudi koji rade mod od 0,pa kad im dodje 10 igraca na otvaranje,odma odustanu!
Treba se truditi,raditi update,dogadjaj (event) dan i tako to i uspjece sigurno,jer bez truda nema nista.

Citat: ...Neno... poslato Novembar 25, 2011, 13:18:20 POSLE PODNE
Veliku gresku naprave ljudi koji rade mod od 0,pa kad im dodje 10 igraca na otvaranje,odma odustanu!
Treba se truditi,raditi update,dogadjaj (event) dan i tako to i uspjece sigurno,jer bez truda nema nista.

Mi ne mislimo odustajati kada su upijeo NB na kojem sa bio od pocatka,oni su na pocetku imali 6 igracc rekord prvih 1 mjesec eno sad po 70 ;)
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2011, 13:25:51 POSLE PODNE od [BG]Rastaa
Zene i Alkohol !