Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: |BU| Nick_Makaveli poslato Novembar 21, 2011, 00:28:08 PRE PODNE
Da li LARP ima Ownershipove?
Naravno,a za tebe nick smo skontali koliko "navijas" za MTA i slazem se da je bolji ali sta ces navikli smo na dragi nam SA:MP :)  :) ...A sto se pice Pacina ja neznam koja je greska na otvaranju nit' me interesuje,njega sam samo naveo kao primjer da mod od 0 ne znaci uspjeh...
Ne igram SA:MP vise..

Ja samo pokazujem kako je prošlo tri jebene godine, a to još nisu popravili. Pa nemožeš tako community rejpat. Strahota.




Inace svi ti RP modovi od 0 su ti radjeni po ugledu na GF, svaki ima 24/7, svaki ima slican sistem organizacija nebitno da li je on dinamican ili ne, svaki ima slicne poslove itd.. a sto je najgore svaki simulira danasnje vreme, iaka u punom smislu RP bi mogao da simulira i nesto naprednije sto bi se moglo pojaviti za 100-150 godina, ali i nesto sto je bilo pre 100-200 godina.. U svakom slucaju ja imam neku svoju viziju drugacijeg RP-a, samo me mrzi da je odradim, mozda nekad kad mi  dodje velika volja za skriptanjem kao sto je to bilo kada sam pocinjao sa CH:FR-om.
Poslednja Izmena: Novembar 21, 2011, 01:03:19 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 21, 2011, 01:02:16 PRE PODNE
Inace svi ti RP modovi od 0 su ti radjeni po ugledu na GF, svaki ima 24/7, svaki ima slican sistem organizacija nebitno da li je on dinamican ili ne, svaki ima slicne poslove itd.. a sto je najgore svaki simulira danasnje vreme, iaka u punom smislu RP bi mogao da simulira i nesto naprednije sto bi se moglo pojaviti za 100-150 godina, ali i nesto sto je bilo pre 100-200 godina.. U svakom slucaju ja imam neku svoju viziju drugacijeg RP-a, samo me mrzi da je odradim, mozda nekad kad mi  dodje velika volja za skriptanjem kao sto je to bilo kada sam pocinjao sa CH:FR-om.
a sta? vise ne skirptas za CH:FR ?

Citat: Nik Delgad poslato Novembar 21, 2011, 00:40:09 PRE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=oOJeyGBg13I http://www.youtube.com/watch?v=pcNBFpJKYRg

Pogledajte prvi pa drugi. Razlika je u tri godine i ništa se nije promjenilo. :D

ma ima puno vise bugova :D
ovo su samo neki :P

a jbga.. nemoze kalcor sve sam sredit bugove,a nadam se da ce na 0.3d sve bit sredeno,da nece bit tih bugova :D

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 21, 2011, 08:49:58 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 21, 2011, 01:02:16 PRE PODNE
Inace svi ti RP modovi od 0 su ti radjeni po ugledu na GF, svaki ima 24/7, svaki ima slican sistem organizacija nebitno da li je on dinamican ili ne, svaki ima slicne poslove itd.. a sto je najgore svaki simulira danasnje vreme, iaka u punom smislu RP bi mogao da simulira i nesto naprednije sto bi se moglo pojaviti za 100-150 godina, ali i nesto sto je bilo pre 100-200 godina.. U svakom slucaju ja imam neku svoju viziju drugacijeg RP-a, samo me mrzi da je odradim, mozda nekad kad mi  dodje velika volja za skriptanjem kao sto je to bilo kada sam pocinjao sa CH:FR-om.
a sta? vise ne skirptas za CH:FR ?

"Skriptam", ali nije to kao kad sam za kratko vreme uradio 30-40 mapa i ubacio ih u mod i uradio mod od 0 :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: ...Neno... poslato Novembar 20, 2011, 23:07:24 POSLE PODNE
Aj malo manje sa spamom,to sto nas nea nest online neznaci da mozete spamat ko ludi  :-X
Na prvi pogled mi se učinilo da to Koksildu kažeš :)
Citat: Nik Delgad poslato Novembar 21, 2011, 00:40:09 PRE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=oOJeyGBg13I http://www.youtube.com/watch?v=pcNBFpJKYRg

Pogledajte prvi pa drugi. Razlika je u tri godine i ništa se nije promjenilo. :D
A ne kapiram nikako ovaj drugi video.

vi malo previse ocekujete od igrice koja je izasla prije 7 godina -.-' mslm na san andreas -.-' a na MTA i SAMP, meni je sasvim isto obodvoje...

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Zlatan_Ibrahimovic

E ljudi moze li mi neko pomoci u vezi torrenta xD skidao sam jedan torrent i stalo mi na 99.8% i nece dalje :S

Help-ajte,skidam cijeli dan i sad mi ovo zezne stvar

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 21, 2011, 14:47:43 POSLE PODNE
E ljudi moze li mi neko pomoci u vezi torrenta xD skidao sam jedan torrent i stalo mi na 99.8% i nece dalje :S

Help-ajte,skidam cijeli dan i sad mi ovo zezne stvar
Ma ja sam prokenuo instalaciju sa 68% i radila mi igrica :D
Tako da slobodno pokreni sve :)


Zlatan_Ibrahimovic

Citat: gonss poslato Novembar 21, 2011, 14:49:39 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Novembar 21, 2011, 14:47:43 POSLE PODNE
E ljudi moze li mi neko pomoci u vezi torrenta xD skidao sam jedan torrent i stalo mi na 99.8% i nece dalje :S

Help-ajte,skidam cijeli dan i sad mi ovo zezne stvar
Ma ja sam prokenuo instalaciju sa 68% i radila mi igrica :D
Tako da slobodno pokreni sve :)

Problem je sto nece da to uradi a jos moram preko daemon tools-a.I kad to uradim i odem na moj kompjuter ono mi zabloka komp.

Gle, stopiraj i ugasi torrent. Onda idi u My Documents il iveć gde naÄ'i folder Downloads i tamo ti je taj folder i pokreni sve lepo.

Citat: gonss poslato Novembar 21, 2011, 14:56:18 POSLE PODNE
Gle, stopiraj i ugasi torrent. Onda idi u My Documents il iveć gde naÄ'i folder Downloads i tamo ti je taj folder i pokreni sve lepo.

Ako ti ne uspije ovako, pokusaj sve snimit na CD, USB ili tako nesto i onda restart comp i pokusaj opet, ako gonss kaze da se nemora tih 0.2% skinut.
Last nick: Vectro64

i ja takoder mislim da nemora do kraja....

jer kad sam ja prije bio instaliravao neku igricu,dode do 99 i zablokira komp...
ja ga resetiro,a igrica je normalno radila...

pokusaj i to :D