Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Jeste Bloodmaster krenuo raditi neki Race-day event (mada to nije kao ovo sto sam ja predlozio i zamislio), ali on je otisao sa foruma
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 06, 2011, 23:41:40 POSLE PODNE
Jeste Bloodmaster krenuo raditi neki Race-day event (mada to nije kao ovo sto sam ja predlozio i zamislio), ali on je otisao sa foruma
pa daj se dogovori sa Zoranom nek on sta sredi..

Nema se tu sta sredjivati, javio mi se Gagi pa mozemo zajedno odraditi mod, a vec imam jedan upaljen server sa CH masine koji je slobodan (jer trenutno ne radi Freeroam), tako da se ne mora muciti ni oko podizanja novog servera, sve sto je potrebno je da neko to organizuje.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ne razumijem zasto nemogu poslat poruku [urp] tʜεʀᴀᴘʏ� ( kaze: Nije pronaÄ'en korisnik '[urp] tʜεʀᴀᴘʏ�'. )

Jer je izmlatio svakakve znakove u imenu
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 07, 2011, 11:12:34 PRE PODNE
Jer je izmlatio svakakve znakove u imenu
i kak da mu ja sada posaljem poruku ? :S

NIkako, tako je i sa vanillm, kad sam mu jednom pokusao poslati poruku.

Pogledaj u kojoj temi je najaktivniji preko statistike i onda mu tamo kazes i izvinis se za sretanje sa teme, ali nadjes temu u kojoj imas pored toga jos nesto odgovorit.

btw. Bilo bi dobro da bude taj Race event day
Last nick: Vectro64

...Neno...

Bice nesto od eventa,probacu nesto sredit...

nego znate li vi onu staru japansku poslovicu: ko rano rani odnese ga cunami  :D

Citat: ...Neno... poslato Novembar 07, 2011, 13:26:30 POSLE PODNE
Bice nesto od eventa,probacu nesto sredit...

nego znate li vi onu staru japansku poslovicu: ko rano rani odnese ga cunami  :D

ja sam bloodu poslo mapu jednu...

btw

Japasnka poslovica: bolje biti aktivan nego radioaktivan :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Hahaha... Å ta vi se ne izmislite. :D

BTW, tko rano rani, umoran je cijeli dan.  ;D

Last nick: Paradox

a?
Gdje ima dima, ima i banova!  ???


ftw??


Jel gledao neko sastav reprezentacije Srbije za prijateljske utakmice sa Meksikom i Hondurasom? Znaci i posle debakla kada nismo usli ni u baraz za EP 2012 oni kostur tima ostavljaju skroz isti, jedino je dobro sto su se oni matorci od Vidica i Stankovica povukli, neka su oni kapiteni u Manchester Unitedu i neka igraju u Interu ali dzabe to kada nemaju srca za reprezentaciju.
Na kraju posto je njih 5-6 otkazalo poziv se Curcic setio da pozove Tadica i Radovica koji su trenutno nasa 2 najbolja igraca medjutim i oni su odbili poziv zbog navodne povrede.

A kao slag na tortu novi kapiten reprezentacije Srbije - Nikola Zigic :D Ja mislim da smo mi jedina reprezentacija ciji kapiten nije ni standardan u svojoj ekipi koja uzgred igra u drugoj engleskoj ligi tacnije Cempionsipu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 07, 2011, 22:00:53 POSLE PODNE
Jel gledao neko sastav reprezentacije Srbije za prijateljske utakmice sa Meksikom i Hondurasom? Znaci i posle debakla kada nismo usli ni u baraz za EP 2012 oni kostur tima ostavljaju skroz isti, jedino je dobro sto su se oni matorci od Vidica i Stankovica povukli, neka su oni kapiteni u Manchester Unitedu i neka igraju u Interu ali dzabe to kada nemaju srca za reprezentaciju.
Na kraju posto je njih 5-6 otkazalo poziv se Curcic setio da pozove Tadica i Radovica koji su trenutno nasa 2 najbolja igraca medjutim i oni su odbili poziv zbog navodne povrede.

A kao slag na tortu novi kapiten reprezentacije Srbije - Nikola Zigic :D Ja mislim da smo mi jedina reprezentacija ciji kapiten nije ni standardan u svojoj ekipi koja uzgred igra u drugoj engleskoj ligi tacnije Cempionsipu.
Ta reprezentacija još uvek postoji?

Citat: Attitude.fx poslato Novembar 07, 2011, 16:26:37 POSLE PODNE
a?
Gdje ima dima, ima i banova!  ???


ftw??

Kako jeba*ka slika  ;D
Ide u potpis...
Poslednja Izmena: Novembar 07, 2011, 22:13:47 POSLE PODNE od -300-