Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Koksildo poslato Oktobar 27, 2011, 23:17:47 POSLE PODNE
Ne mogu da vjerujem da ni jedan od vas ne zna kako najlakše pobrisati sve poruke. (Idete "Moje Poruke" - sa lijeve strane imate "Počisti poruke" i upišite koliko dana starije poruke želite izbrisati).
I sad to kažeš? hahaha
a gagi je kao i gotti potroÅ¡io punoo vremena dok je sve to obrisao  :-*

cristiane

Citat: |BM| KombinatoR poslato Oktobar 27, 2011, 23:19:46 POSLE PODNE
eh..kad bi to meni radilo...xD
probao sam ja to,ali ne radi...
Radi. Upravo sam ja pobrisao sve svoje,kad sam vidjeo vaš razgovor o porukama.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ aka. ^anamonn poslato Oktobar 27, 2011, 23:19:49 POSLE PODNE
I sad to kažeš? hahaha
Nisam ranjije vidjeo o čemu pričate.

Citat: Koksildo poslato Oktobar 27, 2011, 23:17:47 POSLE PODNE
Ne mogu da vjerujem da ni jedan od vas ne zna kako najlakše pobrisati sve poruke. (Idete "Moje Poruke" - sa lijeve strane imate "Počisti poruke" i upišite koliko dana starije poruke želite izbrisati).

Ne verujem da neko od nas nije znao za to, već je brisanje tolikih poruka zamarajuće (meni lično nije bilo ali kada imaš 1000+ i nije baš najzabavniji posao).

Sad gledam neÅ¡to u ovom takmičenju (natjecanju, kako hoćete) i čudno mi je kako do sad nisam shvatio da je ono zapravo neregularno. Sad se verovatno vi, koji joÅ¡ uvek niste shvatili kao i ja do pre par minuta, pitate zaÅ¡to ja tako mislim? Recimo da želim da se takmičim u mapanju, i sada tražim protivnika. Da li bi bilo isto da igram recimo protiv Gottija, Nena ili nekog jačeg mapera ili protiv nekog početnika koji je tek počeo sa mapanjem? Naravno da nije isto, jer su Å¡anse protiv početnika daleko veće nego protiv afirmisanih mapera. Ali sa strane bodovanja to je isto, i u tome je problem, jer recimo ja mogu da pronalazim neke početnike ili neke antitalente za mapanje, naÄ'em 4-5, dobijem ih ubedljivo i zasednem na čelo tabele, bez obzira Å¡to recimo slabije mapam od Nena. To je neko moje miÅ¡ljenje, ali nažalost i dalje ne vidim kako bi se na tome moglo poraditi.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [CH]monkeypantzz poslato Oktobar 27, 2011, 23:22:07 POSLE PODNE
Sad gledam neÅ¡to u ovom takmičenju (natjecanju, kako hoćete) i čudno mi je kako do sad nisam shvatio da je ono zapravo neregularno. Sad se verovatno vi, koji joÅ¡ uvek niste shvatili kao i ja do pre par minuta, pitate zaÅ¡to ja tako mislim? Recimo da želim da se takmičim u mapanju, i sada tražim protivnika. Da li bi bilo isto da igram recimo protiv Gottija, Nena ili nekog jačeg mapera ili protiv nekog početnika koji je tek počeo sa mapanjem? Naravno da nije isto, jer su Å¡anse protiv početnika daleko veće nego protiv afirmisanih mapera. Ali sa strane bodovanja to je isto, i u tome je problem, jer recimo ja mogu da pronalazim neke početnike ili neke antitalente za mapanje, naÄ'em 4-5, dobijem ih ubedljivo i zasednem na čelo tabele, bez obzira Å¡to recimo slabije mapam od Nena. To je neko moje miÅ¡ljenje, ali nažalost i dalje ne vidim kako bi se na tome moglo poraditi.
Ako pristane na natjecanje, slobodno uzimaj bodove ako misliš da si bolji!

Citat: Koksildo poslato Oktobar 27, 2011, 23:21:18 POSLE PODNE
Citat: |BM| KombinatoR poslato Oktobar 27, 2011, 23:19:46 POSLE PODNE
eh..kad bi to meni radilo...xD
probao sam ja to,ali ne radi...
Radi. Upravo sam ja pobrisao sve svoje,kad sam vidjeo vaš razgovor o porukama.
meni nesto nece :S
neznam zbog cega...

Citat: [CH]monkeypantzz poslato Oktobar 27, 2011, 23:22:07 POSLE PODNE
Sad gledam neÅ¡to u ovom takmičenju (natjecanju, kako hoćete) i čudno mi je kako do sad nisam shvatio da je ono zapravo neregularno. Sad se verovatno vi, koji joÅ¡ uvek niste shvatili kao i ja do pre par minuta, pitate zaÅ¡to ja tako mislim? Recimo da želim da se takmičim u mapanju, i sada tražim protivnika. Da li bi bilo isto da igram recimo protiv Gottija, Nena ili nekog jačeg mapera ili protiv nekog početnika koji je tek počeo sa mapanjem? Naravno da nije isto, jer su Å¡anse protiv početnika daleko veće nego protiv afirmisanih mapera. Ali sa strane bodovanja to je isto, i u tome je problem, jer recimo ja mogu da pronalazim neke početnike ili neke antitalente za mapanje, naÄ'em 4-5, dobijem ih ubedljivo i zasednem na čelo tabele, bez obzira Å¡to recimo slabije mapam od Nena. To je neko moje miÅ¡ljenje, ali nažalost i dalje ne vidim kako bi se na tome moglo poraditi.

Taj primjer tvoj je cista glupost, uzmi primjer fudbalske lige (npr. Engleska)
Po tebi svi bi slabiji fudbalski timovi trebali prestat igrat. Jer  Man UTd, Chelsea, Man CIty, Arsenal i ti takvi jaci klubovi kupe bodove upravo kod njih.
Tako je i ovdje, danas ces ti pobjediti pocetnika, sutra Neno, prekosutra Gotti itd. itd.

E da, vidiš, nisam to posmatrao tako. U pravu si.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


SoNNix

aahahahahahah pogledao sam...pre dobro je...kako si to nasao?

Citat: SoNNixâ,,¢ poslato Oktobar 28, 2011, 10:45:51 PRE PODNE
aahahahahahah pogledao sam...pre dobro je...kako si to nasao?
preko fejsa.... xDDD
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2011, 11:08:02 PRE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

vlado_plavsic



Sta mislite oce objavit ZicMortal mod od Edimaxa, kad se tako "oprasta" os SA:MP-a?
Last nick: Vectro64

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 28, 2011, 14:13:15 POSLE PODNE
Sta mislite oce objavit ZicMortal mod od Edimaxa, kad se tako "oprasta" os SA:MP-a?

Nebi reko..
prije ce obrisat ili ce nekom dat...
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: [AG] Makaveli aka Make poslato Oktobar 28, 2011, 14:13:15 POSLE PODNE
Sta mislite oce objavit ZicMortal mod od Edimaxa, kad se tako "oprasta" os SA:MP-a?
ne vjerujem, bolje da da nekom...

eh,kad bi ja dobio...xD

Citat: Prti Bee Gee 4Life poslato Oktobar 27, 2011, 23:42:38 POSLE PODNE
Citat: [CH]monkeypantzz poslato Oktobar 27, 2011, 23:22:07 POSLE PODNE
Sad gledam neÅ¡to u ovom takmičenju (natjecanju, kako hoćete) i čudno mi je kako do sad nisam shvatio da je ono zapravo neregularno. Sad se verovatno vi, koji joÅ¡ uvek niste shvatili kao i ja do pre par minuta, pitate zaÅ¡to ja tako mislim? Recimo da želim da se takmičim u mapanju, i sada tražim protivnika. Da li bi bilo isto da igram recimo protiv Gottija, Nena ili nekog jačeg mapera ili protiv nekog početnika koji je tek počeo sa mapanjem? Naravno da nije isto, jer su Å¡anse protiv početnika daleko veće nego protiv afirmisanih mapera. Ali sa strane bodovanja to je isto, i u tome je problem, jer recimo ja mogu da pronalazim neke početnike ili neke antitalente za mapanje, naÄ'em 4-5, dobijem ih ubedljivo i zasednem na čelo tabele, bez obzira Å¡to recimo slabije mapam od Nena. To je neko moje miÅ¡ljenje, ali nažalost i dalje ne vidim kako bi se na tome moglo poraditi.

Taj primjer tvoj je cista [cenzura]ost, uzmi primjer fudbalske lige (npr. Engleska)
Po tebi svi bi slabiji fudbalski timovi trebali prestat igrat. Jer  Man UTd, Chelsea, Man CIty, Arsenal i ti takvi jaci klubovi kupe bodove upravo kod njih.
Tako je i ovdje, danas ces ti pobjediti pocetnika, sutra Neno, prekosutra Gotti itd. itd.

A jos da se Nenu i Gottiju takmici protiv pocetnika bilo bi super :D
Ja sam se u poslednjih par meseci vise bacio na skriptanje, ne pamtim kad sam napravio neku mapu  :o
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri