Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Dosta o mom autu,pricajmo malo o meni ...ahhahahahahahahaha..
Nego da pitam jel zante neki server sto je presao na 0.3d dosad?
Ne igram SA:MP vise..

Zlatan_Ibrahimovic

Ja ne bih ni igrao 0.3d jedino kad bi svi presli na taj a i na samoj samp stranici pise

Current Release: SA-MP 0.3c

Citat: Koksildo poslato Oktobar 26, 2011, 00:21:51 PRE PODNE
Citat: MicroD poslato Oktobar 25, 2011, 22:38:52 POSLE PODNE
a slazem se s tobom za to brisanje postova.. i meni su tako jednom.. dvaput itd.  :D
nije to postao micro, nego ja :D
brisanje besmislenih tema i postova je jedan od tvojih poslova kao Smod-a i nemam ništa protiv toga sto ste mi brisali postove koji su bili glupi XD
btw i meni je dosadio taj micro, uvijek mi je postavljao neke linkove wikipedije kao da ispadne pametan a tako i ja njemu ^^
zao mi je sto ste ga iskljucili sa ovog foruma jer je bio aktivan, a s druge strane mi je drago jer mrzio sam slusat(čitat) njegove kritike na sve postove(najvise moje)!
toe to  ::) xD

Citat: Sinesha poslato Oktobar 26, 2011, 14:45:56 POSLE PODNE
Dosta o mom autu,pricajmo malo o meni ...ahhahahahahahahaha..
to je kao ono...
"Kako ide skriptanje?"
neide mi i neide, neide pa stane :o

Godina i 1 dan na ovom forumu  :D :D :D

jaooo ode nam master...  :'( :'( :'(
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Sinesha poslato Oktobar 26, 2011, 14:45:56 POSLE PODNE
Dosta o mom autu,pricajmo malo o meni ...ahhahahahahahahaha..
Nego da pitam jel zante neki server sto je presao na 0.3d dosad?

Ni jedan dok klijent ne izadje iz RC faze, inace moj CH:FR server je na 0.3d i ako bude 0.3d izasao iz RC faze za mesec dana bice pun pogodak za mene. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 26, 2011, 19:03:59 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Oktobar 26, 2011, 14:45:56 POSLE PODNE
Dosta o mom autu,pricajmo malo o meni ...ahhahahahahahahaha..
Nego da pitam jel zante neki server sto je presao na 0.3d dosad?

Ni jedan dok klijent ne izadje iz RC faze, inace moj CH:FR server je na 0.3d i ako bude 0.3d izasao iz RC faze za mesec dana bice pun pogodak za mene. :)
Takodjer AG je na 0.3d, da bar do 27.11 bude pusten..

Prodaje neko neki mod??
[/center]


Ovako ljudi, ja i vanilla smo vec zapoceli radit jedan truck mod... o 0.

eh sad, nemozemo sve sami pa nam treba par skriptera koji ce radit hajmo rec "for free" , znaci necu isplacivati novcano (barem za sad), ali ce te dobit nagradu in game.

pa ako je ko zainteresiran nek se javi meni na PM, morate imati iskustva sa ZCMD...

sto se tice foruma, .com domena je narucena....


btw: nemorate bit y_less xD
Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2011, 20:28:45 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

Citat: panameR. poslato Oktobar 26, 2011, 20:26:08 POSLE PODNE
Ovako ljudi, ja i vanilla smo vec zapoceli radit jedan truck mod... o 0.

eh sad, nemozemo sve sami pa nam treba par skriptera koji ce radit hajmo rec "for free" , znaci necu isplacivati novcano (barem za sad), ali ce te dobit nagradu in game.

pa ako je ko zainteresiran nek se javi meni na PM, morate imati iskustva sa ZCMD...

sto se tice foruma, .com domena je narucena....


btw: nemorate bit y_less xD
Otidji lijepo u offtopic imas tamo temu postaj ta trazit skriptera dva-tri i rijesena stvar.  ;)

Cestitam Karike :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ako vec imate potrebu da čestitate onda to uradite na PP.

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 26, 2011, 22:18:24 POSLE PODNE
Cestitam Karike :)
Hvala, gotti! :)



Hvala, ali imam ja i PP inbox.  :)