Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

N0NE

Citat: |GF| KombinatoR poslato Oktobar 22, 2011, 22:55:29 POSLE PODNE
Citat: Johnny[C] poslato Oktobar 22, 2011, 22:48:22 POSLE PODNE
Moze mi ko dati gde da skinem da promenim auta in game ( izgled ) pre sam znao jebo ga led sve sada neam pojima kako sam ubacio niti nista .. pa ako mi moze neko naci link da skinem da ubacim ..
skini SAMI installer

ukucaj u google San Andreas Mods Installer i instaliras

Kada je sredjen ovaj facebook logo? ja sam tek danas primetio :D
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2011, 00:48:16 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 23, 2011, 00:47:47 PRE PODNE
Kada je sredjen ovaj facebook logo? ja sam tek danas primetio :D

Prije 4-5 dana...

A vidite ovog Garsina legendu, hahahah, ja sam krepo od smjeha hahaha

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=292229

Hahhahah  , kakav car :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kad bezvezarije predlazu  :D

Ima puno dobrih prijedloga, al ima i takvih da se nasmijes do suza , nazalost  ::)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

makelele

zna neko neku dobru stranicu za programe skidati? Pomogucnosti bez virusa :D

Ja za takve stvari koristim torrent, samo proveriš da li je 100% čist (piše sa strane) i furaj.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


makelele

ma dobro koristim i ja kada znam koji program hocu,a ovo cisto rekreativno neke nove programe da vidim :D

e pozdrav ljudi...Evo ja poceo malo scriptati, tek danas poceo, ucim lol, i skino sam GF mod i stavio na srvr, i ja upisem /rcon login [pass] i piše mi "You are logged in as admin" al nemam nikakve mogucnosti...Nemogu ni kick ni nist....jel moze ko kak pomoc

Manchester City unistio Manchester United, 6:1... hahaha :D Vidi se da nisu za dzabe bacili sve one milione na igrace... ali i to je samo jedan u nizu klubova koji ce potrajati par godina dok ne istrose pare, bas kao Chelsea :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Marshall poslato Oktobar 23, 2011, 15:04:27 POSLE PODNE
e pozdrav ljudi...Evo ja poceo malo scriptati, tek danas poceo, ucim lol, i skino sam GF mod i stavio na srvr, i ja upisem /rcon login [pass] i piše mi "You are logged in as admin" al nemam nikakve mogucnosti...Nemogu ni kick ni nist....jel moze ko kak pomoc


kad se ulogiras tako onda si rcon admin, idi u mapi di ti je server i imas scriptfiles, tamo nadji .ini fajlu sa svojim imenom(ime koje imas na serveru) i unutra imas adminlevel ak se ne varam, to izmjeni i onda si admin kad se ulogiras  ;)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 23, 2011, 16:33:02 POSLE PODNE
Manchester City unistio Manchester United, 6:1... hahaha :D Vidi se da nisu za dzabe bacili sve one milione na igrace... ali i to je samo jedan u nizu klubova koji ce potrajati par godina dok ne istrose pare, bas kao Chelsea :D

Bruka, ludeo sam kako su ih batalili.  :'(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ajde pogledaj malo svoje prethodne postove koje si stavio u glavnom razgovoru, ni 5% od njih nije u vezi SA:MP-a, tako da prvo pogledaj sebe pa pricaj o drugima. ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 23, 2011, 16:33:02 POSLE PODNE
Manchester City unistio Manchester United, 6:1... hahaha :D Vidi se da nisu za dzabe bacili sve one milione na igrace... ali i to je samo jedan u nizu klubova koji ce potrajati par godina dok ne istrose pare, bas kao Chelsea :D
Žao mi je Uniteda,al u jednu ruku mi je drago,što je Džeko ušao pred kraj i pogodio dva puta mrežu.

Citat: BURN_HIMSELFâ,,¢ poslato Oktobar 23, 2011, 18:28:24 POSLE PODNE
Općenito o SA:MP-u samp nea veze s nogometom
Ova je tema offtopik ako do sad nisi skontao i u nju možete pisati o svemu po malo.

E momci, jel zna ko di je u GF modu za polaganje vozackog? Ocu nesto testirat na autima a nemogu ga vozit ako neam license...