"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Treba mi komanda /reconnect i /do.

HITNO POTREBNO--> Dinamicke kuce bilo kakva FS samo da moze posluziti za pravljenje kuca, sistem strcmp!

trebam tut za to kako da napravim da se levele kacuju na Minute t.e 1 minuta = 1 respect ...a na desnom stranu da ima text draw.?

Moze li mi neko dati Cyber roleplay gamemode?

Ima li neko komandu invte(zcmd + sscanf) molim vas  :D

Citat: Blaeks poslato April 23, 2012, 10:58:45 PRE PODNE
Ima li neko komandu invte(zcmd + sscanf) molim vas  :D
ta bi komanda trebala raditi ??
takoder postavi svoje varijable i ostalo ;)


Citat: Sadin poslato April 22, 2012, 14:57:21 POSLE PODNE
Treba mi komanda /reconnect i /do.

A da kažeš što bi ta komanda trebala raditi?

Citat: Adnan Lord poslato April 22, 2012, 18:04:29 POSLE PODNE
HITNO POTREBNO--> Dinamicke kuce bilo kakva FS samo da moze posluziti za pravljenje kuca, sistem strcmp!

Pogledaj malo pdf "Filterskripte"

Citat: ComreyAncelotti poslato April 23, 2012, 10:23:28 PRE PODNE
Moze li mi neko dati Cyber roleplay gamemode?

Hehe,ne.To ti i nema skoro niko samo JoXy i Mike možda još neke osobe ali nebih znao.

Treba mi primer kucam /skin i izadje mi dialog i kucam neki skin id i kad kucam primer od toliko do toliko da mi da taj skin :-)

Citat: ComreyAncelotti poslato April 25, 2012, 20:35:59 POSLE PODNE
Treba mi primer kucam /skin i izadje mi dialog i kucam neki skin id i kad kucam primer od toliko do toliko da mi da taj skin :-)

ShowPlayerDialog pročitaj malo i znat ćeš šta bi trebalo uraditi a za ostalo,napravi svoj kod.

IMa li razlike ako kola dodajem preko MTA pa konvertujem ili je bolje da ih dodajem ono stvorim pa save?

Vegas.

Citat: Don Eagle poslato April 27, 2012, 13:01:30 POSLE PODNE
IMa li razlike ako kola dodajem preko MTA pa konvertujem ili je bolje da ih dodajem ono stvorim pa save?
Možeš preko MTA, imaš u nekim konverterima da staviš da su na prodaju..

Treba mi onaj FS ili Plugin neznan sta je kao da se rampa otvara kao u RL onako sporo i RP, znan da san je nasa tu negdje ali je nemogu nac vise. Hvala!

Join us today! 176.57.128.4:7793

Moji radovi:
[MAP] Burg - http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28297
[MAP] Salon Brodova i Dock: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28260.0

Citat: (EG)KrunsY.ini poslato April 27, 2012, 13:09:41 POSLE PODNE
Treba mi onaj FS ili Plugin neznan sta je kao da se rampa otvara kao u RL onako sporo i RP, znan da san je nasa tu negdje ali je nemogu nac vise. Hvala!

Kad napraviš rampu na komandu npr. /rotvori staviš tajmer i definišeš koliko sekundi da se otvara.