"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.




Citat: Petricko poslato Mart 19, 2012, 16:16:53 POSLE PODNE
Video sam na ovom ili samp forumu, kad igrac sitisne "TAB" da vidi igrace online, da se u pozadini vidi neka slika. Dali neko moze da mi da link od toga.
Hvala unapred...
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1994.0
ali to mozes samo ti vidjeti kod drugih je normalno ...

Trebam skriptu kad nekog posaljem u jail ili prison da mu pise vecim slovima na ekranu koliko jos ima do kraja hvala unapred i recite gdje treba ubacit :D




Postoje dva pravila za siguran uspeh u životu:

1. Nikad ne reci sve što znaš =)

:treba mi /admini u dialogu i da pise naprimer Bojan_Bole.........................[ADMIN 6] i tako spisak svih i onda kad je online da bude bela boja imena u /admini i kad je duty plava isto kao na BU
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

trebam jedan CarOwnerShip koij dobro radi bez bugove...imam srw ali nema carownership...ako ima netko da mi da?

Citat: Gigov.so poslato Mart 21, 2012, 19:44:28 POSLE PODNE
trebam jedan CarOwnerShip koij dobro radi bez bugove...imam srw ali nema carownership...ako ima netko da mi da?
Nemaš niti jedan koji je posebno dobar i koji neam bugova probaj sa ivexovim ...
moja preporuka ti je da kreneš sam raditi ako nešto neznas pogledas na wiki ili pitas tu i tako ...

Citat: [TG:RP]$--L84S--$ poslato Mart 21, 2012, 21:11:03 POSLE PODNE
Citat: Gigov.so poslato Mart 21, 2012, 19:44:28 POSLE PODNE
trebam jedan CarOwnerShip koij dobro radi bez bugove...imam srw ali nema carownership...ako ima netko da mi da?
Nemaš niti jedan koji je posebno dobar i koji neam bugova probaj sa ivexovim ...
moja preporuka ti je da kreneš sam raditi ako nešto neznas pogledas na wiki ili pitas tu i tako ...
:S ma neznam mnogo skriptat za da mogu sam sastaviti jedan carownership :S...jel ima neko da mi da link da download neki carownership?



Eagle Luka

Zna li neko za MTA id nekog poda ili ime a da nije jetdoor??

Eagle Luka


Treba mi onaj program sto broji otvorene i zatvorene zagrade ( { } )  Svuda sam trazio ali nisam mogao da nadjem... :S

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Trebam FilterSkriptu  kao sirena, da se moze stavljati na sva vozila, a ne samo na neka vozila
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati