"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako bese ide ona animacija kada cucne i uhvati se za glavu :D hvala unapred  :-*


ApplyAnimation(playerid, "ped", "cower", 3.0, 1, 0, 0, 0, 0);


mislim da je ta...

Citat: dock poslato Mart 04, 2012, 17:59:19 POSLE PODNE

ApplyAnimation(playerid, "ped", "cower", 3.0, 1, 0, 0, 0, 0);


mislim da je ta...

E brate <3 :D car si hvala

meni treba neka naj obicnija komanda /buyclothes ali sa kamerom i da se menja skin sa Strelicama ili sa nekom tipkom :D ako moze. Ja to nekontam ni 2% kako se to radi :) Hvala Unapred.
Skriptam za pare

ricken

Citat: Memorexâ,,¢ poslato Mart 04, 2012, 20:29:06 POSLE PODNE
meni treba neka naj obicnija komanda /buyclothes ali sa kamerom i da se menja skin sa Strelicama ili sa nekom tipkom :D ako moze. Ja to nekontam ni 2% kako se to radi :) Hvala Unapred.
Kuda ti mozes nesto skontat :P evo ti http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=295726



Respect the Rules

mozete da mi date neko komandu da se spawnaju vozila npr 6 redova po 2 vozila ali na bilo kojem mjestu ne na jednom ako neko zna plz neka mi pomogne

Eagle Luka

Moze li mi neko reci kako da ubacim ovaj house sistem u mod,evo download link:
http://community.mtasa.com/index.php?p=resources&s=details&id=727

Trebam komandu /vehx da se iza igraca spawna 10 vozila jedno iza drugog ali da su lijepo okrenuta prema meni. Ja sam uspio nesto napraviti ali ne spawnaju se iza igraca nego sa druge strane i svako vozilo na svoju stranu okrenuto :P  ::)

Moze u PM pliz??  :(
Europe Gaming Rol3Play
IP: 176.57.128.4:7793



Trebam FiletSkriptu, kada te netko pogodi, da ti se zacrveni ekran na jednu sekundu. I trebam FilterSkriptu, kada te netko pogodi s 1/2 metka, da umres
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


ŁoŁ samo znaci 2-3 metna, a ovdje ga s snajperom mozes ubiti tek s 3 metka. Gdje mogu tu FilterSkriptu naci?
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

sTrumF3

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Mart 05, 2012, 10:41:08 PRE PODNE
ŁoŁ samo znaci 2-3 metna, a ovdje ga s snajperom mozes ubiti tek s 3 metka. Gdje mogu tu FilterSkriptu naci?
Pitaj Gigi_Falcone-a on je to postavio..On zna mislim ;)

Trebam komandu /qf odnosno /quitfacction koja sluzi da igrac izadje iz org... Molio bih komandu koja je prilagodjena CLRP skripti ((da nece stvarat erore))! Hvala...


Village's Roleplay USKORO...

Village's Roleplay USKORO...