"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

trebam komandu /radar za policiju znate i sami sta ali kad napises /radar da se stvori nesto sto bas lici na radar hvala ! (i naravno da to samo policija moze koristit... , odabrat cijenu za kaznu max cijena da je 550 minimalna 50 te da moze postavit max  brzinu...)
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner

Citat: GameSager poslato Januar 22, 2012, 23:57:48 POSLE PODNE
trebam komandu /radar za policiju znate i sami sta ali kad napises /radar da se stvori nesto sto bas lici na radar hvala ! (i naravno da to samo policija moze koristit... , odabrat cijenu za kaznu max cijena da je 550 minimalna 50 te da moze postavit max  brzinu...)
http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=search
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

pa covjece nigdje nema :S tamo na jednom svi pisu neradi i Moderator je napisao LOCK neradi... ovo ostalo je sve (POMOC) Radar :S nema
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner

Citat: GameSager poslato Januar 23, 2012, 09:12:31 PRE PODNE
pa covjece nigdje nema :S tamo na jednom svi pisu neradi i Moderator je napisao LOCK neradi... ovo ostalo je sve (POMOC) Radar :S nema
U tazilicu kucaj gCamera
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Januar 23, 2012, 09:30:40 PRE PODNE
Citat: GameSager poslato Januar 23, 2012, 09:12:31 PRE PODNE
pa covjece nigdje nema :S tamo na jednom svi pisu neradi i Moderator je napisao LOCK neradi... ovo ostalo je sve (POMOC) Radar :S nema
U tazilicu kucaj gCamera


Ispricavam se na postanju ovdje, ali ti kalibar si kao faca, sta sad pametujes neka koristi trazilicu do jucer ti nisi znao pawno pokrenut, ili mu nadji kameru ili nemoj postat "pametne" stvari tu  ::)


EDIT: da ne postam bezveze, evo kamera ko je trazio
klik
Poslednja Izmena: Januar 23, 2012, 16:18:12 POSLE PODNE od #marcus.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Treba mi (msm da je to Filterskripta)
Da moze da se na 2 pale svetla i na autima i na motorima

Citat: prki98 poslato Januar 23, 2012, 19:44:36 POSLE PODNE
Treba mi (msm da je to Filterskripta)
Da moze da se na 2 pale svetla i na autima i na motorima
na pocetku moda


//svjetla
new panels, doors, lights, tires;


public OnPlayerStateChange(playerid, newstate, oldstate)-ispod toga dodas ovo

//svjetla
if (newstate == PLAYER_STATE_DRIVER)
{
    if (VehicleLightsOn[GetPlayerVehicleID(playerid)] == false)
    {
GetVehicleDamageStatus(GetPlayerVehicleID(playerid), panels, doors, lights, tires);
        UpdateVehicleDamageStatus(GetPlayerVehicleID(playerid), panels, doors, encode_lights(1, 1, 1, 1), tires);
    VehicleLightsOn[GetPlayerVehicleID(playerid)] = false;
    }
    else
    {
GetVehicleDamageStatus(GetPlayerVehicleID(playerid), panels, doors, lights, tires);
        UpdateVehicleDamageStatus(GetPlayerVehicleID(playerid), panels, doors, encode_lights(0, 0, 0, 0), tires);
          VehicleLightsOn[GetPlayerVehicleID(playerid)] = true;
}
}


to ti je to

Erori
D:\Downloads\[NH] Gamemode\gamemodes\NHRP.pwn(437) : error 010: invalid function or declaration
D:\Downloads\[NH] Gamemode\gamemodes\NHRP.pwn(439) : error 010: invalid function or declaration
D:\Downloads\[NH] Gamemode\gamemodes\NHRP.pwn(445) : error 010: invalid function or declaration
D:\Downloads\[NH] Gamemode\gamemodes\NHRP.pwn(537) : error 021: symbol already defined: "panels"
D:\Downloads\[NH] Gamemode\gamemodes\NHRP.pwn(537) : error 021: symbol already defined: "tires"

trebam komandu za md /heal da lijece igrace ak su u vozilu od md za novce

Dali neko zna napraviti komandu s kojom se stvaraju objekti?

Npr. /stvoriobjekte i stvore se objekti npr. za DM zonu
I komandu da sklone te objekte koje sam stvorio
Npr. /skloniobjekte i sklone se objekti npr. za DM zonu

Znaci trebaju mi te dvije komande, pa ako neko zna ovo nek mi napise ovde ili na PM!

Hvala

Citat: #marcus. poslato Januar 23, 2012, 16:16:59 POSLE PODNE
Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Januar 23, 2012, 09:30:40 PRE PODNE
Citat: GameSager poslato Januar 23, 2012, 09:12:31 PRE PODNE
pa covjece nigdje nema :S tamo na jednom svi pisu neradi i Moderator je napisao LOCK neradi... ovo ostalo je sve (POMOC) Radar :S nema
U tazilicu kucaj gCamera


Ispricavam se na postanju ovdje, ali ti kalibar si kao faca, sta sad pametujes neka koristi trazilicu do jucer ti nisi znao pawno pokrenut, ili mu nadji kameru ili nemoj postat "pametne" stvari tu  ::)


EDIT: da ne postam bezveze, evo kamera ko je trazio
klik
Hvala vec sam naso :D nego jel ti znas skriptat trebam pomoc tamo na jednom niko ne odg :S
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=36837.0        ...Hvala!
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner

Citat: BocaBajrovic poslato Januar 23, 2012, 23:46:12 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:Balkan Exodus RolePlay
Detaljan opis problema:Ovako na srv nema komanda /refresh pa pitam ako neko zna mozda i ima komanda ali je je ja nznm pa ako moze da mi kaze ili ako nema dal bih neko mogao da mi pokaze kako da ubacim komandu /refresh i ako moze da mi je napravi havala unapred
evo :
CMD:refresh(playerid,params[],help)
{
   SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0);
   SetPlayerInterior(playerid,0);
   SendClientMessage(playerid,-1,"Ako imas problema jos uvijek javi se adminu!");
return true;
}

Edit vidim da ce ti vjerojatno trebati strcmp posto nevjerujem da radis sa ZCMD :
if(strcmp(cmd, "/refresh", true) == 0)
{
            SetPlayerVirtualWorld(playerid, 0);
            SetPlayerInterior(playerid,0);
            SendClientMessage(playerid,-1,"Ako imas problema jos uvijek javi se adminu!");
        return 1;
}
Poslednja Izmena: Januar 23, 2012, 23:54:44 POSLE PODNE od [TG]$--L84S--$

Citat: BocaBajrovic poslato Januar 23, 2012, 23:55:09 POSLE PODNE
I samo mi kazi brate gde to da ubacim ispod cega u pawno
Ako strcmp stavljas pod OnPlayerCommandText..
ako ZCMD koritis stavljas ga izvan svega..

Amel Kesmer

Moze pomoc,ili nesto da mi date kako da Napravim evente?Hitno je Molim vas

Hitno mi je potreban jako dobar GM, da nema previse bugova, mogu ja neke ispravit, samo da nema neke jako velike =)
Mapam besplatno!