"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Don Eagle poslato April 02, 2012, 19:16:15 POSLE PODNE
Citat: ''KopriVa' poslato April 02, 2012, 18:37:16 POSLE PODNE
Moze neko da mi kaze kako da napravim da kada je igrac u ZATVORU pise na EKRANU zatvoreni ste jos BLABLA sekundi !!

EDIT :

Treba mi /uninviteme komanda , da igrac moze sam sebe da izbaci iz org i da mu oduzme 50k

Uzmi iz Ravens-a , tu imas.

Ae mi daj , nemogu da je nadjem u ravensu !!
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Ovu GF only komandu http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=12541.msg93067#msg93067

Prevest u komandu koja ce radit na bilokojem gamemodu ili neki tut il nes..


EDIT: Uspio uz pomoc samp foruma i malo pameti xd
Poslednja Izmena: April 02, 2012, 23:26:08 POSLE PODNE od KiCo_aka_Kristijan
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Za policijska auta da prednja svjetla strecaju, kad se upali sirena na caps ili 'h'

Hvala


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: Frenci poslato April 03, 2012, 15:00:07 POSLE PODNE
Ovako ljudi, uzmeme neku skriptu, editam ju, udem na server opet isto?
sta treba uciniti?

Pa moras ju compilat (F6) i onda ponovno pokrenut server!

Citat: boky poslato April 03, 2012, 12:03:57 POSLE PODNE
To je mod http://gtapolicemods.com

hvala, ali to su za gta, jesi vidio da pise txd ;), ako neko ima kod da se stavi na auta ona svjetla sto strecaju


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Treba mi komanda /napustiorg u strcmp. Komanda bi trebala biti da napustite neku organizaciju/bandu.

Trebao bih komandu /quitfaction /sviclanovi i /kick (one clanove koji su offline)..

Sergio_Don


Vegas.

To znači da ti u pawno/include nedostaje taj include...

Citat: Frenci poslato April 04, 2012, 12:02:57 POSLE PODNE
Imam problem, znaci uzmem neki mod, nisa nisam udredivo ni A i on mi izbacuje errore a prije kada sam otvaro taj isti mod u pawnu neizbacuje errore
moze pomoc?

C:\Users\Francic\Desktop\Classic Life RolePlay\gamemodes\JVRP.pwn(15) : fatal error 100: cannot read from file: "utils"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Skini utils.inc i ubaci ga u pawno->include
i onda otvoris pawno.exe i zatim lociras svoj mod otvoris ga i compile (f6)!

Camhack vec imam, hvala ali ima neke skripte da se mrda kamera na sampu i jos je bolja, a to sto strecaju svjetla ako si ikad uso na ch ili na lsrp tamo policijska vozila imaju tako da prednja svjetla strecaju

http://www.youtube.com/watch?v=LyC3b6gUijE&feature=related


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

ricken

Citat: Frenci poslato April 04, 2012, 12:02:57 POSLE PODNE
Imam problem, znaci uzmem neki mod, nisa nisam udredivo ni A i on mi izbacuje errore a prije kada sam otvaro taj isti mod u pawnu neizbacuje errore
moze pomoc?

C:\Users\Francic\Desktop\Classic Life RolePlay\gamemodes\JVRP.pwn(15) : fatal error 100: cannot read from file: "utils"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Odes u taj gamemode odes tamo gdje pise pawno onda imas ono pise ti "pawncc" to kliknes i onda kliknes "pawno" imas gore "OPEN" ti pise upres to nades svoj gm i otvoris i onda complite.

Imam probelm brkaju mi se interijeri , stavim da se u fbi kuca /oprema i tu je tekst ,a onda kad udjem u opstinu isto pise kucaj /oprema?

Treba mi filterskripta da se automobil pali na SHIFT(KLIK miša,ili bilo kaj svejedno) ili na komandu /upali.