"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebam brzu pomoc nazalost nemam vremena za citanje pravila ali evo tu zelim pomoc :/
Trebam /v sistem za vozila da mi otvori kao u banci onaj meni samo za vozilo ...
Da pise :
Zakljucaj vozilo
Promjena boje
Stavi drogu i itd

Obratite se na PM ili ovjde pomozite molim vas hitno je !!

Treba mi kada pritisnem H da mi se otvori kapija a akada pritisnem j da mi se zatvori kapija komanda za otvaranje /otvori za zatvaranje /zatvori

Trebao bih neki event sistem,nesto slicno kao sto je na CH (princip rada) ako je moguce... :D


Ovako ja bih trebao FS za pravljene stanova ! Ali bez bugova nnasao sam ja mnogo njih ali kada restartujem server nerade mi u scriptfies imam folder stanovi sve pluginse imam ali nece da se sacuva pa ako vam nije problem da mi vi date neku fs za stanove !

Quilound_Williams

Citat: <<FarkiAS>> poslato Mart 26, 2012, 19:41:19 POSLE PODNE
Ovako ja bih trebao FS za pravljene stanova ! Ali bez bugova nnasao sam ja mnogo njih ali kada restartujem server nerade mi u scriptfies imam folder stanovi sve pluginse imam ali nece da se sacuva pa ako vam nije problem da mi vi date neku fs za stanove !
bez bugova nes nac preporucujem ti da sam pocnes praviti sistem ili da editujes neki house sistem u sistem stanova

Ima itko neki EVENT system? stvarno mi je hitno..  :'(

Eagle Luka

Kako da napravim kada se kuca enter da se udje u zgradu , i da dodam enterijer u zgradu?

Citat: Eagle Luka poslato Mart 27, 2012, 15:43:05 POSLE PODNE
Kako da napravim kada se kuca enter da se udje u zgradu , i da dodam enterijer u zgradu?

COMMAND:enter(playerid, params[])
{
if (PlayerToPoint(3.0, playerid,x,y,z))// tu stavis kordinate di oces da se kuca /enter
{
SetPlayerInterior(playerid,id interijera);
SetPlayerPos(playerid,x,y,z);// kordinate od inerijera
}
  return 1;
}

kordinate dobijes tako sto odes ispred te zgrade i upises /save
a kordinate od interijera nades ovde http://weedarr.wikidot.com/interior
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Eagle Luka

Kako da povecam broj kola na modu , meni ja max na jednom modu 50 i kada dodam jos pise da su kola helisi

Citat: Eagle Luka poslato Mart 27, 2012, 16:10:15 POSLE PODNE
Citat: [WW]ivan poslato Mart 27, 2012, 15:47:51 POSLE PODNE
Citat: Eagle Luka poslato Mart 27, 2012, 15:43:05 POSLE PODNE
Kako da napravim kada se kuca enter da se udje u zgradu , i da dodam enterijer u zgradu?

COMMAND:enter(playerid, params[])
{
if (PlayerToPoint(3.0, playerid,x,y,z))// tu stavis kordinate di oces da se kuca /enter
{
SetPlayerInterior(playerid,id interijera);
SetPlayerPos(playerid,x,y,z);// kordinate od inerijera
}
  return 1;
}

kordinate dobijes tako sto odes ispred te zgrade i upises /save
a kordinate od interijera nades ovde http://weedarr.wikidot.com/interior

Hvala , a kako da ne kuca /enter nego da stisne enter , pritisne na tastaturi ?

daj bogati imas pod postom edit pa uredit post nemoj djabe pisat post za postom..
pod ovaj callback
OnPlayerKeyStateChange

ces ubacit ovo

if(newkeys & tu stavis koju oces tipku)
{
//ovdje stavis te funkcije za ulazak
}

a tipke nades ovde
http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerKeys

Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

robi_97

trebam komandu /v find u strcmp radim gm od 0 evo kod gdje to imam u dialogu ali nemam kao komadnu :S

if(strcmp(cmd, "/vehiclehelp", true) == 0 || strcmp(cmd, "/vhelp", true) == 0 || strcmp(cmd, "/vozilohelp", true) == 0)
    {
ShowPlayerDialog(playerid,213,DIALOG_STYLE_MSGBOX, "{0F629F}Vozilo Pomoc","{0F629F}/v park - {FFFFFF}Parkirati vozilo\n{0F629F}/v lock (1-3) - {FFFFFF}Zakljucati-Otkljucati vozilo\n{0F629F}/v sell - {FFFFFF}Prodati vozilo\n{0F629F}/v sellto - {FFFFFF}Prodati vozilo igracu\n{0F629F}/v color - {FFFFFF}Ofarbati vozilo\n{0F629F}/v list - {FFFFFF}Videti listu vozila\n{0F629F}/v find(1-3) - {FFFFFF}Pronaci vozilo","Ok","");
return 1;
}

Treba mi 3d text za KUCE i BIZNISE . Ono da pise VLASNIK : TAJ I TAJ ...
I da se promeni cim se kuca sell/buy .
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: ''KopriVa' poslato Mart 30, 2012, 11:37:51 PRE PODNE
Treba mi 3d text za KUCE i BIZNISE . Ono da pise VLASNIK : TAJ I TAJ ...
I da se promeni cim se kuca sell/buy .

Poledaj u Raven's modu ili GTA RP, kako se tamo napravilo pa kopiraj ili radi po tome. :)

Treba mi ono kad ulazis na server da imas da biras koji oces skin..ako moze  :)