"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Novi sam i neznam bas skriptat ali treba mi dio za ovako

ako igrac sjedne u auto  (id auta je  promjenjen u ime dakle ) PDCAR

da mu provjeri dali je skin 50 ako je onda moze ic a ako nije neka ga onda izbaci.....mislim neka izadje iz auta  :D hvala unaprijed

Treba mi komanda boost u dcmd.

/boost - dobjes speed ako si u autu, ali samo na 5 sec brzo budes, onda ti se auto vrati u normalu.

I to samo admini (pAdmin) - 2

JC

*

Treba mi neki mod da ga pocnem editovati  id download link :)
Poslednja Izmena: Jul 21, 2012, 22:03:35 POSLE PODNE od Paich_Ahmetspahic

Koju skriptu koristiš?

Treba mi /ban komanda u ovom formatu:


/ban [ID/DioImena] [vrijeme] [razlog]

[vrijeme] - 0(neodreÄ'eno), brojevi kao dani(1,2,3,...)

uredjujem grandlarc mod i ima mnogo spawna kako da te skinem i jedan stavim??? najvece sto mi je potrebno kako napraviti spawn  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

trebam komandu /kupaci kada dodjes na bazen tamo ima wc udjes u WC i napises /kupaci i ono ti da skin u kupacem-sorcama a kada se vratis u WC napises napr /odelo da ti vrati skin isti koji si imao pre sto si kucao /kupaci Molim vas pomozite mi napravite mi one 2komande plss :'(

Citat: Robert_Sykora poslato Jul 25, 2012, 04:56:18 PRE PODNE
trebam komandu /kupaci kada dodjes na bazen tamo ima wc udjes u WC i napises /kupaci i ono ti da skin u kupacem-sorcama a kada se vratis u WC napises napr /odelo da ti vrati skin isti koji si imao pre sto si kucao /kupaci Molim vas pomozite mi napravite mi one 2komande plss :'(
Neznam ja da li se moze napraviti to u WC-u i sa kupaćima.

Citat: Robert_Sykora poslato Jul 25, 2012, 04:56:18 PRE PODNE
trebam komandu /kupaci kada dodjes na bazen tamo ima wc udjes u WC i napises /kupaci i ono ti da skin u kupacem-sorcama a kada se vratis u WC napises napr /odelo da ti vrati skin isti koji si imao pre sto si kucao /kupaci Molim vas pomozite mi napravite mi one 2komande plss :'(

Moze naravno koristi funkciju SetPlayerSkin(playerid, ID SKINA);

ako moze neko da mi da NL mod :)

Join us today! 176.57.128.4:7793

Moji radovi:
[MAP] Burg - http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28297
[MAP] Salon Brodova i Dock: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28260.0

Javi mi se u pm dacu ti za 20 evra sa databazom.

AlmirDelic

Potrebne mi su 2 filter skripte evo koje

1. filter skripta da pomocu "/rcon login XXX" da kada do ukljucim mogu ici /unban, i /check, to znaci srv mi nema checka i unbana pa treba mi filter skripta

2.filter skripta treba mi filter skripta sa teleportom, to znaci da je teleport sa previse mjesta..

Treba mi TuT ili skripta za lift za 0.3e

Trebam skriptera da mi iskripta nesto ako oce neko da mi pomogne napisite mi za uzvrat dajem 1337 server je veuma dobar ima puno stvari i dobar je ako mi nesto pomognete bice jos bolji javie mi se molim vas :)) !

treba mi /pay ili /dajnovac pls !