"Trebam nešto" - tema

Započeo BloodMaster, Oktobar 02, 2011, 12:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi kad igrac ode offline da mu se auto respawna ... :)

Vegas.

To je teže napraviti, ali imaš FS da se kola sama respawnaju (ima tajmer)...


Citat: [SG] Dynamo poslato April 05, 2012, 10:19:46 PRE PODNE
Treba mi kad igrac ode offline da mu se auto respawna ... :)
Znal ko u code ?

Trazim Filter Skriptu za dinamicko postavljanje objekata. Mislim, postaviti 0.3c objekat na covjeka kao sto je kapa ili frizura.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

ima neke skripte da se mrda kamera na sampu i jos je bolja, a to sto strecaju svjetla ako si ikad uso na ch ili na lsrp tamo policijska vozila imaju tako da prednja svjetla strecaju

http://www.youtube.com/watch?v=LyC3b6gUijE&feature=related


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: Frenci poslato April 05, 2012, 13:47:12 POSLE PODNE
ovako, u skripti Classic Life sam premjestio LSB, sve sam odlicno uradio, premjestio aute, spawn, ono "i" za lazak u int i kada pokusam uci u int, tamo se ulazi sa ENTER stisnem enter i nista se nedesava, ali sve sam premjestio jel zna neto mozda zasto, jel to do streamera?

i jos nesta jel mogu da promjenim da mi se u int ulazi sa SPACE a ne sa ENTER, ako moze pls kako

Ovo za ulazenje za int to sto si reko probaj da kucas /enter a za to space ctrl +f i nadji to onplayerkey

Treba mi /rob komanda i /reconnect.


Trazim Filter Skriptu za dinamicko postavljanje objekata. Mislim, postaviti 0.3c objekat na covjeka kao sto je kapa ili frizura.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

OCU na mod da dodam novi hose sistem ali jel trebam da brisem vec postojece kuce??



Treba mi neki save system koji cuva score(deaths,kills)

Moze li mi ITKO dati /sviclanovi i /izbaci da izbacim one koji su offine???

Trazim neki proptery.cfg gdje ima preko 250 kuca, hvala.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati