[TuT] Kako napraviti register sistem ( Dialogs, SQLite i rBits )

Započeo Sergio_Don, Septembar 22, 2011, 11:41:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Smajke

Ja probao, radi.

Ja sam ovo sve spojio i napravio kao filterscriptu i ok je sve, 0 errora. Svaka čast za trud.

Imam pitanje jedno. Kako sada kad sam to napravio, kako da stavim da kad se neko registruje/loguje da se automatski spawna, da ne mora klikat ono "Spawn". Hvala

P.S: Ko ne može naći ovaj include rBits evo vam:

http://pastebin.com/gqqV92MT
Poslednja Izmena: Mart 15, 2012, 19:05:47 POSLE PODNE od Smajke

Sergio_Don

Citat: Smajke poslato Mart 15, 2012, 19:02:22 POSLE PODNE
Ja probao, radi.

Ja sam ovo sve spojio i napravio kao filterscriptu i ok je sve, 0 errora. Svaka čast za trud.

Imam pitanje jedno. Kako sada kad sam to napravio, kako da stavim da kad se neko registruje/loguje da se automatski spawna, da ne mora klikat ono "Spawn". Hvala

P.S: Ko ne može naći ovaj include rBits evo vam:

http://pastebin.com/gqqV92MT
SetSpawnInfo( playerid, 0, 0, 1958.33, 1343.12, 15.36, 269.15, 26, 36, 28, 150, 0, 0 );// mora ici u public OnPlayerRequestClass
SpawnPlayer(playerid);// stavis kad zelis da se spawna




Bravo za tut odlican je sad cu da probam da vidim umijem li ovo ubacit da vidim jel dobro ovo!:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Moze pomoc...
dobijem ovaj error
C:\Users\Sule&Semir\Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\Mod od 0\gamemodes\Untitled.pwn(6) : fatal error 100: cannot read from file: "rBits"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.



Ok, rbits nikako ne koristiti, jednostavno pawn nije sposoban za, tj dobro ne radi s odredjenim bitovima, testirao sam i i zna bez ikakvog razloga crashat server...

koliko god se rbits cinili kao dobra solucija, ne donose bas puno toga, osim naravno ustede memorije, a sporije se izvrsavaju nego normalne 32 bitne varijable i to osjetno + zna server crashat zbog njih...

ista je problematika vec raspravljana i na samp forumu...

Citat: Dude poslato Mart 17, 2012, 10:17:12 PRE PODNE
Ok, rbits nikako ne koristiti, jednostavno pawn nije sposoban za, tj dobro ne radi s odredjenim bitovima, testirao sam i i zna bez ikakvog razloga crashat server...

koliko god se rbits cinili kao dobra solucija, ne donose bas puno toga, osim naravno ustede memorije, a sporije se izvrsavaju nego normalne 32 bitne varijable i to osjetno + zna server crashat zbog njih...

ista je problematika vec raspravljana i na samp forumu...

Hvala Dude :)




vlado_plavsic

Citat: Armin44 !GF! poslato Mart 18, 2012, 11:03:19 PRE PODNE
Nije lose za pocetnike xD

Lolz...NEmas ti pojma o cemu govoris.SQLite NIJE za pocetnike tako da..

Tutorial jeste dobar,pohvala.

Svaka cast!  ;D

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!