Pomoc !

Započeo [GG] Bakir, Januar 21, 2010, 16:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako pocetnik sam u Scriptingu ( los sam :) ) ! Mislim nisam bas los .. ali ipak da predjemo na stvar ! Otvorio sam svoj server i napravio nekih svojih scripti , sve rade , sad ocu da pravim mape , pa ako moze ko da mi objasni koji program treba da koristim i da mi da Link ! Skidao sam nesto MTA ali to je kao SAMP :S ! Moze pomoc ?

Skines MTA sa stranice www.mtasa.com ovaj prvi odma i kad udes odes u map editor i tamo pravis mape...

Skinuo sam neki MTAracecreator :S ! I kada idem Map editor izbaci mi Error : Could not find race creator :S


Citat: [GG] Bakir poslato Januar 21, 2010, 16:40:30 POSLE PODNE
Ovako pocetnik sam u Scriptingu ( los sam :) ) ! Mislim nisam bas los .. ali ipak da predjemo na stvar ! Otvorio sam svoj server i napravio nekih svojih scripti , sve rade , sad ocu da pravim mape , pa ako moze ko da mi objasni koji program treba da koristim i da mi da Link ! Skidao sam nesto MTA ali to je kao SAMP :S ! Moze pomoc ?

Nisi bas los a ne znas jos ni mapu napraviti? Kad ne znas napraviti objekte to se onda smatra losim.

Au Soprano al si ga sad zbunio  ;D

U mta se neskipta tu se samo dodaju objekti a pawn je za skriptanje!!! ;D E moj taso xD

Bakir evo ovo ce ti pomoci sigurno http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=76.0 to je sopranov tutorial tu sve imas