[MAP] Autici na sudaranje

Započeo Lepotić, Septembar 10, 2011, 13:25:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vortex je za vodu, ne za sudaranje... + moze da leti... Meni je bolje ovaj kart nego to. Al dobro svako ima svoje misljenje...  :)

SviÄ'a mi se.Dobra ideja.

Pohvala za trud

9/10 jer si zeznuo stepenice na prvoj slici....

Puma

Jizzy nije on kriv podloga je bila kriva rekao je :) pa zato nisu mogle lepo da stanu!

J4€k

zasto refreshate temu staru mjesec dana ?

SoNNix

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Oktobar 18, 2011, 13:40:52 POSLE PODNE
zasto refreshate temu staru mjesec dana ?

cekaj,sta se ti imas misati u vezi sto oni refreshaju temu...za to postoje Moderatori,SMODOVI koji se brinu o tome,a ne ti

Onaj koji je refreshovao vjerovatno je novi na forumu , svejedno pratite temu , za prepiranje imate pm a ne ovdje.

Citat: Jizzy poslato Oktobar 18, 2011, 11:23:02 PRE PODNE
9/10 jer si zeznuo stepenice na prvoj slici....

Stepenice nisu zeznute nigde, bar ja nevidim, samo je jedan deo veci jedan nizi zbog neravnine terena...




Ostali nemojte dzabe spamat nemate nista od toga...

J4€k

jesam li ja koga uvrijedio ili nesto sto sam dobrovoljno pitao zasto refreshate temu
to nije uopce bilo nesto ljutito ili nesto :D




Meni to vozilo vise lici na vodeni camcic, jer ima pozadi onaj za duvanje... a autici idu na struju ne na vetar. al ok!  :P :P
Poslednja Izmena: Oktobar 18, 2011, 21:36:27 POSLE PODNE od [BD] S.Lepotic

Citat: [BD] S.Lepotic poslato Oktobar 18, 2011, 15:21:17 POSLE PODNE
Citat: Jizzy poslato Oktobar 18, 2011, 11:23:02 PRE PODNE
9/10 jer si zeznuo stepenice na prvoj slici....

Stepenice nisu zeznute nigde, bar ja nevidim, samo je jedan deo veci jedan nizi zbog neravnine terena...




Ostali nemojte dzabe spamat nemate nista od toga...

Njih mozes lagat,mene ne....

Btw kao da je 9/10 losa ocjena da se morate odma vas pola zapalit za moj post  ;) a ti S.Lepotic dobro mappas ja sam samo rekao gresku  8)





NIje kriv teren
Poslednja Izmena: Oktobar 18, 2011, 21:49:24 POSLE PODNE od Jizzy

Ja kad vim sta je neko napiso ja odgovorim samo na to, Ja se neljutim ninakog, nisam nista reko, da si dao 3/10 ja bi reko fala! samo kazem do cega je, + nekontam ove 2 slike... sta to pokazuje da mogu da budu ravne il sta?  :-\  :-X