>Scarface Episodes<

Započeo GodFatherr, Januar 18, 2010, 10:27:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala svima na pohvalama!! Uskoro će Scarface EP 2 Najvjerovatnije ovaj vikend.  ;)




Ajde hocemo drugu epizodu samo nemoj stavljati strani prevod  ;D Svaka cast za  Prvu epizodu lepo si odradio  ;)

Rado bi ja stavio hrvatski... Ali nemogu jer nije namjenjen samo za Balkan nego i za cijeli svijet.  ;)




turker_kc

Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 19:58:20 POSLE PODNE
Rado bi ja stavio hrvatski... Ali nemogu jer nije namjenjen samo za Balkan nego i za cijeli svijet.  ;)

Kao da ce to netko iz sire popolacije svijeta gledat ::)

Citat: panda poslato Januar 21, 2010, 21:24:22 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 19:58:20 POSLE PODNE
Rado bi ja stavio hrvatski... Ali nemogu jer nije namjenjen samo za Balkan nego i za cijeli svijet.  ;)

Kao da ce to netko iz sire popolacije svijeta gledat ::)
HH svugdje sam taj video stavljao kao i na samp forum i dosta ljudi je gledalo da ti kažem ;)




Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 21:31:57 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Januar 21, 2010, 21:24:22 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 19:58:20 POSLE PODNE
Rado bi ja stavio hrvatski... Ali nemogu jer nije namjenjen samo za Balkan nego i za cijeli svijet.  ;)

Kao da ce to netko iz sire popolacije svijeta gledat ::)
HH svugdje sam taj video stavljao kao i na samp forum i dosta ljudi je gledalo da ti kažem ;)

Kad ce druga epizoda???

ÄŒitaj malo moje postove...
Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 19:28:39 POSLE PODNE
Hvala svima na pohvalama!! Uskoro će Scarface EP 2 Najvjerovatnije ovaj vikend;)




turker_kc

Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 21:31:57 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Januar 21, 2010, 21:24:22 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 21, 2010, 19:58:20 POSLE PODNE
Rado bi ja stavio hrvatski... Ali nemogu jer nije namjenjen samo za Balkan nego i za cijeli svijet.  ;)

Kao da ce to netko iz sire popolacije svijeta gledat ::)
HH svugdje sam taj video stavljao kao i na samp forum i dosta ljudi je gledalo da ti kažem ;)

Onda si mogo i moj death contect video dalje stavljat :o

al ti engleski i neide bas xD...

I'm glad to here that xD....

Å to jesam to napiso? xD Nisam ni skužio ... To sam fulo jer sam piso kasno uvečer pa...  :P




turker_kc

Citat: Nik Delgad poslato Januar 22, 2010, 09:55:48 PRE PODNE
Å to jesam to napiso? xD Nisam ni skužio ... To sam fulo jer sam piso kasno uvečer pa...  :P

I'm glad to hear that :)))))

Citat: [CC]Sam poslato Januar 22, 2010, 09:44:57 PRE PODNE
al ti engleski i neide bas xD...

I'm glad to here that xD....

Joj jedna greska...kome to smeta nemora gledat :D druga epizoda ce bolja bit :D

Ljudi evo snimio sam matrijal za scarface EP 2 samo joÅ¡ da sredim i sutra najvjerovatnije ce bit na youtubu!  ;) ;)




kako OVO SNIMAS SA FRAPSOM KAKO IDES KROZ ZRAK I PISES SLOVA TEKA SAM PRIJE 5 MIN SKINO FRAPS A NEZNAM NI PISAT NI PUTOVAT

kao prvo ne piši caps lock-om. Kao drugo ja sam samo video snimao a letio sam s camhack a edito tekstove i ostala sranja s Sony Vegas Pro 9.0, a tebi preporucujem ak češ radit Windows Movie maker jer nemaš pojma o videima kolko vidim.