>Scarface Episodes<

Započeo GodFatherr, Januar 18, 2010, 10:27:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

OK mozes mi dat link ovog sony vegasa

pola sata trazim i nidje nema
Poslednja Izmena: Januar 23, 2010, 13:02:27 POSLE PODNE od JuustyGe

Ne. Kažem ti raÄ'e kreni od windows movie maker-a. On ti je vec instaliran ak imas Windows... Jer u Sony Vegas bi se pogubio jer nemaÅ¡ pojma -.-'' .




ono 2 gigabajta memorije move marker mene zania samo kako putovat i pisat slova a nako na frapsu kad snimam samo picim i ono snima nemogu nekog izdaleka snimit i naparavim nako bezveze hodam ono snima i to bude ukupno 1min a on po deset sekundi 6 snimaka kako to rijesit ovo je ludilo

Camhack ti je za letenje a za tekst to moras editat u Movie makeru ...




Postojil ijedan move marker za windows xp sve za vistu

Pa imat deufalt na Windows XP -> Start -> All programs i nadi Windows Movie Maker...
Poslednja Izmena: Januar 23, 2010, 14:16:29 POSLE PODNE od Nik Delgad




Nema to kod mene kako ti stavis slova

u sony vegasu s edit text... za movie maker sam zaboravio ... Imaš na YouTube Tutova pa pogledaj.




kako sklonit ime iznad covjeka kad snimam


jebem ti servere nemos ni najednom snimit nesto dobro kako cu sebi napravit kucni i kako ce se glumci prikljucit na server taj

ajde sada lijepo drugu epizodu da uzivamo

kako cu napravit kuci server imam scenario za film ne za klip flm od 2 sata ali nemam servera i glumaca treba mi nesto obicno da ima oruzija auta kamiona i nesto kuca kao selo radnja se najvise odrzava u sumi u policiskoj stanici i u gradu dje je policiska stanica glavno oruzije je noz jednom ce se bazuka upotrijebit m4 i sniper malo animacija efekata u sumi u filmu se govori o covjeku koji je bio vojnik u ratu izmeÄ'u amerike i japana i kad je zavrsio rat izgubio je sve sto je imo prijetelje koji su se boili sa njim zajedno osto mu je ziv samo jedan drug i komandir i krenuo je u potragu za drugom i kad je nasao njegovu kucu njegova mati mu je rekla da je umra taj njegov drug i tada je ostao sam lutao je ulicama i naisao na grad u kojem je serif policije bio glavni taj coek nije volio da su takvi ljudi u njegovom gradu pa ga je uhitio jer ga je htio zafrkat a ovaj se okreno i kreno ponovo na svoj prevac i tad ga je uhitio i odveo u stanicu no on je pobjego i otisao u sumu onda je krenula potjera on je bio masina za borbu kad su mu vidjeli dosje skontali su da je odlikovam medaljama i da je obucen najbolje sto moze bit obuceno i tad je krenu rat izmeÄ'u grad i jednog covjeka
ih je pola pobio u i mogo ubit serifa i zavrsit potjeru ali nije dao mu je jednu sansu ali zaprijetio da prestane sa ovim no ovaj nije presto i on je krenu u grad prvo je zapalio benzisku pa iskljucio struju i uso policisku stanicu i killno serifa tad je dosla drzavna policija fbi swat tenkovi avioni njegov kapetan je radio za policiju i tamo ga je sreo i ova je hrio ratovat jos protiv cjele drzava ali kapetan ga je nagovorio da se preda i tako zavrsava film
punmo je akcije predobro samo ne jos snimljeno jer nema materijala hehe

OO da ljudi Scarface EP 2 The First Day (TFD) Is OUT! Scarface EP 2 The First Day
(malo pricekajte da dođe sebi malo prije se uplodalo :D )
Uzivajte  :P :P

BTW: Ocijenite i recite svoja mišljena!
Poslednja Izmena: Januar 24, 2010, 22:47:24 POSLE PODNE od Nik Delgad