CroHerzegovina Gaming Community,Veliki UPDATE, Dodjite svi!

Započeo Bruno_Venuti, Januar 17, 2010, 19:51:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

223 sam ja na sekundu vidio, neko je meni preoteo John_Doe acc pa nista od dolaska :P

bas gledam sad ch igrace i igrace ostalih servera (rpg-ova) svi imaju preko 20 igraca znaci nisu svi isli xP




Citat: Nik Delgad poslato Januar 17, 2010, 20:26:10 POSLE PODNE
bas gledam sad ch igrace i igrace ostalih servera (rpg-ova) svi imaju preko 20 igraca znaci nisu svi isli xP

ZaÅ¡to bi uopće dolazili igrači sa drugih servera? Neki doÄ'u vidjeti, ali oni tvrdokorni ne... Å to se igrače npr. Balkan Mafije ili SpeedToucha tiće CH update?

Ludi Grad

Citat: admin poslato April 27, 2009, 17:25:12 POSLE PODNE
PRAVILA REKLAMIRANJA:

*Mozete otvoriti JEDNOM mjesecno temu na ovom forumu i na taj nacin reklamirati nove stvari na vasem serveru i sl.
mislim da se neki ne pridrzavaju PRAVILA.....pa msm da tema moze LOCK

Citat: [ST]Injection poslato Januar 17, 2010, 20:32:43 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Januar 17, 2010, 20:26:10 POSLE PODNE
bas gledam sad ch igrace i igrace ostalih servera (rpg-ova) svi imaju preko 20 igraca znaci nisu svi isli xP

ZaÅ¡to bi uopće dolazili igrači sa drugih servera? Neki doÄ'u vidjeti, ali oni tvrdokorni ne... Å to se igrače npr. Balkan Mafije ili SpeedToucha tiće CH update?

eto tu bih ja sad ukazao na neiskustvo. Slicno sam rekao i jucer kad sam nekome objasnjavao ovdje na forumu da i da skupimo sve igraca sa Balkana da ne mozemo imati 500 online a onda je netko rekao kako ne pa CH imala na otvorenju toliko ovaj onoliko i bla bla. A onda sam ja rekao da je CH imala taj broj igraca samo jer su dosli i igraci sa drugih servera vidjeti o cemu se radi pa cak i admini, a takoder isto tako znam i kad moji igraci idu gledati na druge servere kako je netko nesto napravio i sl i npr ja pratim gdje su moji igraci i sl i zato i znam to. I ko kaze da nije tako LAZE!!! Ne idu svi igraci, ali jedan broj svakako ode tako da se razumijemo ode vidjeti, a sad vecina ne ostane igrati.