[Pomoc]Otvaranje portova na ADSL ZTE Modem

Započeo CadrRa, Avgust 25, 2011, 17:55:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam adsl net,modem marke ZTEi jos neka 2 kineska znaka  :D Usao sam u modem al nikako ne znam kako da otvorim portove,nema nigdje portforward onoga  :(  moze pomoc  :'(

Pa ako imaš modem trebalo bi ti biti "automacki" naštimani portovi? :S

Ja kada sam imao imao ADSL i onaj Bilion modem, samo dam frendu moj ip sa :7777 i radi normalno..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Nece brate tako,a kad odem u modem nista nema sto treba  :(
EDIT:Nasao sam potupuno isti modem na http://portforward.com ali on negdje klikne na NAT,al to kod mene nema :(
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 18:19:31 POSLE PODNE od [rajvoSA:MP] CadrRa

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Avgust 25, 2011, 18:11:19 POSLE PODNE
Nece brate tako,a kad odem u modem nista nema sto treba  :(
EDIT:Nasao sam potupuno isti modem na http://portforward.com ali on negdje klikne na NAT,al to kod mene nema :(

Ne valja ti modem onda xD Ne znam stvarno Å¡ta bi moglo bit.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

A majku mu...A ne moram ja otvarat te portove mogo bi preko hamachia treba mi 1-2 igraca da udju da probam nesta,al mi nece preko hamachia a prije moglo :S

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Avgust 25, 2011, 18:23:49 POSLE PODNE
A majku mu...A ne moram ja otvarat te portove mogo bi preko hamachia treba mi 1-2 igraca da udju da probam nesta,al mi nece preko hamachia a prije moglo :S

Mora moć preko hamačija, ja nemam modem ni portove pa mi može preko njeg.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: S|Michael poslato Avgust 25, 2011, 18:36:34 POSLE PODNE
Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Avgust 25, 2011, 18:23:49 POSLE PODNE
A majku mu...A ne moram ja otvarat te portove mogo bi preko hamachia treba mi 1-2 igraca da udju da probam nesta,al mi nece preko hamachia a prije moglo :S

Mora moć preko hamačija, ja nemam modem ni portove pa mi može preko njeg.
ae jel ti mrsko da udjemo da probas da se spojis na moj server preko hamachia samo da vdm radi li?

Nisi se ulogigao kao admin... Probaj neke d2efault passworde, jer kad se ulogiraš kao admin na 127.1.1.0 ili 192.168.1.1 trebale bi ti se pokaviti nove opcije...

A ukoliko imaš mobilni internet (homebox ili na stick) uopće nemoraš otvarati portove... Daj frendu IP i udaraj

Gle i ja sam imao tako neki zajebani modem i trazi po netu i nasao nesto i radilo mi probaj da se ulogujes sa :
User name:Admin
Password:ztonpk

samo da ti kazem ako portovima hoces otvorit server to ti je za nekoliko ljudi jeli 15 slotova laga znas koliko a dok ima tri cetri slota ide brzo tako da satim ne mozes otvorit server...
msm mozes ti otvorit portove na www.portfowarding.comali ce ti malo ljudi dolazit zbog laga previse laga sa 15 ljudi a da ne kazem sa pedeset
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2011, 00:18:47 PRE PODNE od Medis
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Avgust 26, 2011, 00:17:41 PRE PODNE
samo da ti kazem ako portovima hoces otvorit server to ti je za nekoliko ljudi jeli 15 slotova laga znas koliko a dok ima tri cetri slota ide brzo tako da satim ne mozes otvorit server...
msm mozes ti otvorit portove na www.portfowarding.comali ce ti malo ljudi dolazit zbog laga previse laga sa 15 ljudi a da ne kazem sa pedeset

Šta mu imaš govorit kolko će ljudi dolazit ako moš pomoć pomozi :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: S|Michael poslato Avgust 26, 2011, 00:21:52 PRE PODNE
Citat: Medis poslato Avgust 26, 2011, 00:17:41 PRE PODNE
samo da ti kazem ako portovima hoces otvorit server to ti je za nekoliko ljudi jeli 15 slotova laga znas koliko a dok ima tri cetri slota ide brzo tako da satim ne mozes otvorit server...
msm mozes ti otvorit portove na www.portfowarding.comali ce ti malo ljudi dolazit zbog laga previse laga sa 15 ljudi a da ne kazem sa pedeset

Šta mu imaš govorit kolko će ljudi dolazit ako moš pomoć pomozi :S

hahaah nisam reko koliko ce ljudi dolazit nego mu kazem da ce previse lagat sa petnest ljudi malo bolje citaj


Aa imas www.portfowarding.com

Ako nesto ne razumijes posto je na engleskom evo ti ova nova tehnologija cini cuda :D

http://translate.google.ba/?hl=hr&tab=wT
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Avgust 26, 2011, 01:20:16 PRE PODNE
Citat: S|Michael poslato Avgust 26, 2011, 00:21:52 PRE PODNE
Citat: Medis poslato Avgust 26, 2011, 00:17:41 PRE PODNE
samo da ti kazem ako portovima hoces otvorit server to ti je za nekoliko ljudi jeli 15 slotova laga znas koliko a dok ima tri cetri slota ide brzo tako da satim ne mozes otvorit server...
msm mozes ti otvorit portove na www.portfowarding.comali ce ti malo ljudi dolazit zbog laga previse laga sa 15 ljudi a da ne kazem sa pedeset

Šta mu imaš govorit kolko će ljudi dolazit ako moš pomoć pomozi :S

hahaah nisam reko koliko ce ljudi dolazit nego mu kazem da ce previse lagat sa petnest ljudi malo bolje citaj


Aa imas www.portfowarding.com

Ako nesto ne razumijes posto je na engleskom evo ti ova nova tehnologija cini cuda :D

http://translate.google.ba/?hl=hr&tab=wT


"ali ce ti malo ljudi dolazit zbog laga previse laga sa 15 ljudi a da ne kazem sa pedeset "

Vjerovatno lik hoće svoj server, a eto šta si ti napisao :S

Btw. Engleski znam bolje nego Bosanski, nema potrebe da me ti podučavaš :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ma bolan to mi je trebalo da bi mi usao jedan igrac da testamo komande -.-,jer mi hamachi nece,a napravio sam ovo.Moze LOCK