[Pomoc] Errori

Započeo Mirnas_Tajic, Avgust 24, 2011, 20:48:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Skripta koju koristim:Unrp
Detaljan opis problema:imam Errore kad idem complite ja rjesim 1 Error a pojavi se jos jedan pa pomozite mi da ih sve rjesimo
Dio skripte:C:\DOCUME~1\Name\LOCALS~1\Temp\Rar$DI13.648\un-rp.pwn(9) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):///

dragan12


Mirnas_Tajic


Kad skineš taj Morphic skini i utils.inc jer će ti i on falit:

http://www.mediafire.com/?46tfw2amip49yrs

Znam jer je to Godfather =)

EDIT: stavi i u Includes a i u pawno/includes ;)
Poslednja Izmena: Avgust 24, 2011, 20:55:18 POSLE PODNE od S|Michael


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Mirnas_Tajic


dragan12

Citat: Mirnas_Tajic poslato Avgust 24, 2011, 20:58:36 POSLE PODNE
opet mi Error "Morphic"
Dodas ga u mod zatim otvori ponovo pawno (pazi da otvoris sa pravim pawno programom)  i onda pritisni CTRL i O zatim lociraj tvoj mod(nadjes mod tamo gde ti se nalazi) i otvoris ga i onda compile. I pazi gde ubacujes da li si ubacio u pravi pawno folder koji koristis.

Mirnas_Tajic

ima novi ErroR : C:\DOCUME~1\Name\LOCALS~1\Temp\Rar$DI69.168\un-rp.pwn(13) : fatal error 100: cannot read from file: "Dini"

Po koj put u istoriji ovog foruma planiras da otvoris temu jer nece da ti ocita INC samo zato jer nisi locirao mod? I opet ne znas da resis.  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Citat: Mirnas_Tajic poslato Avgust 24, 2011, 21:09:14 POSLE PODNE
ima novi ErroR : C:\DOCUME~1\Name\LOCALS~1\Temp\Rar$DI69.168\un-rp.pwn(13) : fatal error 100: cannot read from file: "Dini"

Google je tvoj prijatelj sto na njemu ima dosta stvari koje mogu da pomognu pa to je cudo.
http://dracoblue.net/download/dini-16/35/
Isti postupak ide kao i na onome
@Gotti
Dzabe ti to nekome objasnjavati kada neko nece nista sam da uradim i da skapira.

Karike objasnio :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sad češ ti za svaki include postavljat temu, jbt, pa ko' da je to Atomska Fizika pa se ne zna :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

OptX

Udi u PAWNO i stisni CTRL+O i lociraj GM i onda compile. Ako ti pojavi opet neki takav error.. moras ga skinut! I staivti ga u PAWNO\Include

Ako ti opet pokaze na isti include error ponovi postupak: Udi u PAWNO i stisni CTRL+O i lociraj GM i onda compile.

Mirnas_Tajic

Dali vi zante za neki fadescreen.inc pretrazio sam cjeli net nema ga ali taj mi Error iskace

dragan12

Citat: Mirnas_Tajic poslato Avgust 24, 2011, 23:07:40 POSLE PODNE
Dali vi zante za neki fadescreen.inc pretrazio sam cjeli net nema ga ali taj mi Error iskace
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=124091
Pa to sacuvas kao fadescreen.inc probaj taj to je najverovatnije.

Mirnas_Tajic