Balkan Solution v2.0 [www.bs-rp.info]

Započeo Shone, Avgust 24, 2011, 15:34:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BS] Johnny_DeVito poslato Avgust 24, 2011, 15:40:40 POSLE PODNE
Po meni slike nisu potrebne, sve ce te videti na serveru!

Problem je u tome što ljudi neće doći na server ako ne okačiš slike. Zapravo, doći će deca koja će tražiti admina.

@Srećno. ;)
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 02:21:51 PRE PODNE od mikec

Shone

Zaustavljamo razvoj BU zajednice???

Ova tema je poklon od "NEKOGA", i ne vidim razlog koji zaustavlja zazvoj vase zajednice.   ???

Temu nisu mogli onako izripovat bas onako. Ja mislim da Johnny govori istinu, da su temu dobili. Jer pogledajte bas sve je isto, cak i ona ikona na lijevoj strani pored razmjene bannera  vodi na bu-rp.info neku  Marketing temu :S

Citat: Chuck Fuckin Norris poslato Avgust 25, 2011, 11:45:46 PRE PODNE
gore desno kod IP servera na 'Generalna pravila' vodi  na Balkan Underground forum,, !!! 

LOOL. E jeste smiješni, ko' da je temu tolika muka editovat, bolje i ružnu al svoju nego preljepu a kopiranu :S


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

SoNNix


Nemogu verovati sta bi sve vi radili da vam je server pun xD .. Balkan UnderGround izbaci kada idem gore na Generalna Pravila i tamo izbaci sta su pisali Gotti i oni momci .. Stvarno nije fer .. trebate imati postovanja prema njima ;) mene bi bilo sramota kada bi ovako nesto uradio ako gresim Izvinite momci ..  ;)

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 12:36:07 POSLE PODNE
Nemogu verovati sta bi sve vi radili da vam je server pun xD .. Balkan UnderGround izbaci kada idem gore na Generalna Pravila i tamo izbaci sta su pisali Gotti i oni momci .. Stvarno nije fer .. trebate imati postovanja prema njima ;) mene bi bilo sramota kada bi ovako nesto uradio ako gresim Izvinite momci ..  ;)

Daj to ste vec rekli nekoliko puta.. :S :S Mislim da su svi primjetili to koji su citali postove.. Btw. dolazim na otvaranje kada bude :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Shone

Evo da vam napisem sta je bilo pa da ne smarate vise

Ovako pocinje:

Bilo je to pre jednu 1 mesec, dosao je jedan momak "NEBIH DA MU IZDVAJAM IME, ZBOG POJEDINIH RAZLOGA" i rekao nam je da li zelimo da nam on dadne dizajn BU foruma rekao je da njemu vise netreba, ponudio se odradio nam je logo i ostalo dao je temu u .zip formatu, mi je uploadovali na Forum i resen problem!

Citat: [BS] Johnny_DeVito poslato Avgust 25, 2011, 13:11:40 POSLE PODNE
Evo da vam napisem sta je bilo pa da ne smarate vise

Ovako pocinje:

Bilo je to pre jednu 1 mesec, dosao je jedan momak "NEBIH DA MU IZDVAJAM IME, ZBOG POJEDINIH RAZLOGA" i rekao nam je da li zelimo da nam on dadne dizajn BU foruma rekao je da njemu vise netreba, ponudio se odradio nam je logo i ostalo dao je temu u .zip formatu, mi je uploadovali na Forum i resen problem!

Pa mogo si makar linkove popravit a ne da te baca na balkan underground, btw. ako ti je taj neko dao temu, NE SMIJEŠ JE KORISTISTI U JAVNOSTI JER ONA IMA COPYRIGHT A TAJ COPYRIGHT JE BALKAN UNDERGROUND, tako da ti je TITO sa dedinja došao i dao ti je, nemoš koristiti dok ti balkan underground head ne dozvoli a u to čisto sumnjam :S

Kako ste vako PIGLU pa vam čovjek mora objašnjavat sitnice.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: CyBorG poslato Avgust 25, 2011, 17:44:37 POSLE PODNE
Jeste smijesni !
Vidite da je ta tema "POLKON" od nekoga ?
Razumete vi ili treba vam se crtat? ako je do teme nije problema mozemo je promjenit ali to je POKLON!


De pročitaj moj post iznad, pa vidi to, jarane nema veze jel poklon ili si je ti pravio, NE SMIJE TA TEMA BITI ! :S

Kako ste po glu ovako omg, ako ne znate drugu ubacit, naÄ'ite nekog .


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Shone

A ja sada dajem primer:

Sta ako ti neko da temu ko je nju pravio?


Dolazim na otvorenje
De link teme za 'Prijave za lidere'

Citat: |BU| AL Kern poslato Avgust 25, 2011, 02:09:38 PRE PODNE
Citat: [ED] gonss poslato Avgust 24, 2011, 19:02:16 POSLE PODNE
Imate pola sata da promenite temu ili letite svi sa foruma.

Zaustavljaju razvoj BU zajednice!



Ocete li vise da ih maknete odavde ?
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2011, 13:09:33 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

[BUL]Salvatore

Citat: $$ Dollar $$ poslato Avgust 25, 2011, 18:38:23 POSLE PODNE
Dolazim na otvorenje
De link teme za 'Prijave za lidere'
RegistrujeÅ¡ se na njihovom forumu i naÄ'eÅ¡ link teme. :D

Sretno :P,a ti poslusaj Salvatore-a -.-"
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.