[GameMode] Balkan Nations RolePlay v1.0

Započeo ...Nikola..., Avgust 22, 2011, 13:25:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

kakih ima bugova moze neko da objasni ???
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Omg /apostavi admin ID igraca 1-2-3-4-5-6 Nema admina 1337-1338 nego 5-6 .Pod /apostavi admin nismo stavili ako si rcon da mozes ali ti samo postavi ovako i radice ti. if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 6 || IsPlayerAdmin(playerid))
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2011, 14:08:20 POSLE PODNE od ..Nikola..

Pa stavi pa onda daj link :D jer ovako je jadno :SS bez pravog hosta nemozes stavit si admina

Tarislavius

Citat: Sombodey poslato Avgust 31, 2011, 14:09:14 POSLE PODNE
Pa stavi pa onda daj link :D jer ovako je jadno :SS bez pravog hosta nemozes stavit si admina

Ja sam ubacio ovaj mod i sve uradio kako treba i kada trebam dati sebi admina kucam /rcon login i koji je pw i pise logirani ste kao admin i kada kucam /apostavi admin ID i level pise niste ovlasteni, kako cu postati uopce admin na ovom GM-u?

Citat: Tarislavius poslato Septembar 01, 2011, 12:56:06 POSLE PODNE
Citat: Sombodey poslato Avgust 31, 2011, 14:09:14 POSLE PODNE
Pa stavi pa onda daj link :D jer ovako je jadno :SS bez pravog hosta nemozes stavit si admina

Ja sam ubacio ovaj mod i sve uradio kako treba i kada trebam dati sebi admina kucam /rcon login i koji je pw i pise logirani ste kao admin i kada kucam /apostavi admin ID i level pise niste ovlasteni, kako cu postati uopce admin na ovom GM-u?

Idi u Scriptfiles>Users (ili Korisnici)<nadjes svoj nickname i otvoris i pod Admin level napises 6..

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Tarislavius

Citat: Kudrow poslato Septembar 01, 2011, 14:11:47 POSLE PODNE
Citat: Tarislavius poslato Septembar 01, 2011, 12:56:06 POSLE PODNE
Citat: Sombodey poslato Avgust 31, 2011, 14:09:14 POSLE PODNE
Pa stavi pa onda daj link :D jer ovako je jadno :SS bez pravog hosta nemozes stavit si admina

Ja sam ubacio ovaj mod i sve uradio kako treba i kada trebam dati sebi admina kucam /rcon login i koji je pw i pise logirani ste kao admin i kada kucam /apostavi admin ID i level pise niste ovlasteni, kako cu postati uopce admin na ovom GM-u?

Idi u Scriptfiles>Users (ili Korisnici)<nadjes svoj nickname i otvoris i pod Admin level napises 6..

Da ali tako mi se zezne pw mislim u gpanelu mi primjer stoji da je pw samp ja udjem u igru i kucam samp i pise netacna lozinka -.-' :(

Ja na kucnom serveru uvijek si tako stavljam admina.. Promjeni mi password u .ini fileu ali kada kucam pravi password mi udje normalno.. Morat ces nekog drugog pitat za to..

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



eee ima bug na komandi /poravnaj i na drvima za odvoz.....
jel ko zna imali mehanicar i gdje se nalzazi...pls ako neko oce rec.....


[BUL]Salvatore

Citat: JONY poslato Septembar 02, 2011, 14:38:43 POSLE PODNE
eee ima bug na komandi /poravnaj i na drvima za odvoz.....
jel ko zna imali mehanicar i gdje se nalzazi...pls ako neko oce rec.....
Mora imati, barem na NXu ima


Dobar mod par bugova i to je to edit malo i dobijes savrsen hvala posluzice!!

Zanima me gde u .pwn mogu da postavim nove komande za davanje lidera admina i to :D

Citat: ...Nikola... poslato Avgust 22, 2011, 14:45:57 POSLE PODNE
/apostavi admin ID igraca Level Admina
/apostavi lider Id igraca Broj Org
/apostavi i tu sve imas

Kao 1. kad kucam /apostavi ne pokaze koje jos komande ima ..
Kao 2. Kako da sebi dam admina ja kucam /apostavi daniel 1338 i nece..(Ulogujem se kao rcon admin /rcon login)
ODSUTAN