[GameMode] Balkan Nations RolePlay v1.0

Započeo ...Nikola..., Avgust 22, 2011, 13:25:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

[BUL]Salvatore


Kako da prebacim Tuturial ovaj u svoj mod?I gdje se nalazi Bike Ownership?

Citat: Kudrow poslato Avgust 22, 2011, 15:34:23 POSLE PODNE
Citat: user32 poslato Avgust 22, 2011, 15:27:56 POSLE PODNE
Mod je prelos, stavi neke slike ali je prepun bugova  ::) mogli ste to malo srediti popravit neke bugove... mozda posluzi pocetnicima.... i opis popravi, nije nes ;)

Po meni nema smisla popravljat bugove ako ga mislis negdje stavit.. mislim, zasto bis nekome popravio i jos mu das gamemode? nema logike

hahah  :D :D znam skuzio sam, svi gamemodovi koji su ovdje objavljeni i koje sam ja isprobao( a to je 98% ) imaju neki namjerno napravljeni bug, ali to je meni glupo, bolje nemojte namjerno radit bugove i ne objavljujte mod ili ga objavite ali opet nemojte namjerno radit te bugove ;) meni ste presmijesni s tim namjernim bugovima  :D :D kada vidis u noxicus modu namjerno dodano vozilo banshee pod motore  ::) :D :D pao sam s guzice...


Mod je LARP edit jel tako ?
Koliko je toga prevedeno ?



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)

Mod je EDIT od Noxicus PG   a Noxicus je Edit  od cistog GF moda :D

Znam da je noxicus Gf edit.... uuuuu taj mod onda nevalja, sta su uradili, samo bande premjestili lol  :D a niste mogli popravit barem bug sa kucama ili amknut iz motori ownership vozilo banshee ? :D :D :D :D :D :D ahahahha ovo je cisti noxicus.... ima tema vec za taj mod :D



www.ekvador-samp.in.rs

Trazim pomocnog skriptera i mappere !!! sve na Ekvador forumu ;)

BIGG RESPECT: System32 â–º jednostavno car, nema mu ravnog, rado pomaze, sve zna.... jednostavno car, nekuzim kako je tako pametan, ali drago mi je da je i da mi pomaze, HVALA ! ;)

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 12:24:24 POSLE PODNE
Nema veze sto ima hiljadu takvih stvari bitno je da se ljudi trude !!!
Točnoooooo, razmislite malo o ovome ;)

Tarislavius

Nije lose, 8)
               
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2011, 20:06:49 POSLE PODNE od Tarislavius

Da to je isti Noxicus mod samo malo edit cijene su napravljene vozila(smanjenje),dodan Bike Ownership ali sklonjen Heli Ownership a za bicikle omg ja gledao u GM tamo opcije isuse te opcije za helic ili ja nisam dobro pročitao?? ::) Nego kako ste vi stavili Tuturial kod mene na Noxicusu nema Tuturial?

Ipak je nesto novo od Noxicusa - TUTURIAL.. xD

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




Citat: user32 poslato Avgust 22, 2011, 19:33:28 POSLE PODNE
hahah  :D :D znam skuzio sam, svi gamemodovi koji su ovdje objavljeni i koje sam ja isprobao( a to je 98% ) imaju neki namjerno napravljeni bug, ali to je meni glupo, bolje nemojte namjerno radit bugove i ne objavljujte mod ili ga objavite ali opet nemojte namjerno radit te bugove ;) meni ste presmijesni s tim namjernim bugovima  :D :D kada vidis u noxicus modu namjerno dodano vozilo banshee pod motore  ::) :D :D pao sam s guzice...


Mod je LARP edit jel tako ?
Koliko je toga prevedeno ?
Ne prave namjerno bugove nego se to pogrijesi i ne mogu ispravit i to im sjebe server i posto niko nece kupit mod sa bugovima moraju ga objavit
LOL

Koliko ja znam, vecina gamemodova ima bugove, bilo 1 bug ili bezbroj.. :) Bug je bug.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




evo vidio sam mod pa sam skino malo kasno komentiram al nema veze :D
mene zanima kako se radi sa onim /napravisfirmu ili /napravifirmu ako neko moze reci kako se kuce prave i kako se tim radi
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

kuce /malakuca,/srednjakuca,/velikakuca,/vila,a ako zelis da unistavas to odes u scrit files nadjes id te kuce to su zadnje i izbrises i nema je vise :)
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2011, 12:01:53 POSLE PODNE od Mare

Citat: ..Nikola.. poslato Avgust 22, 2011, 14:45:57 POSLE PODNE
/apostavi admin ID igraca Level Admina
/apostavi lider Id igraca Broj Org
/apostavi i tu sve imas

idem rcon login i pise nisi ovlasten -.-

www.Game-State.eu" style="border-style: none;