>Earth Gaming Otvaranje 26.08.2011.<

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Avgust 21, 2011, 16:06:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Non rpa ce ti biti, koliko toliko, jer ne mozes kaznjavati igrace po 2h, jer ce naravno otici, nego u pocetku moras malo popustiti.

Dobar opis , forum dobar , IP nemate tako da ce sigurno neko lockati ..

Zlatan_Ibrahimovic



Sergio_Don

Citat: John_Mayer poslato Avgust 22, 2011, 20:13:29 POSLE PODNE
Najvjerojatnije cu tu igrat...Svida mi se forum i Regao sam se na forum.Opis je ok a server ce bit jos bolji :)
Tooooooooooo!!!!
Svaka cast!!!
Respect"!

Sergio_Don


Zlatan_Ibrahimovic


Sergio_Don


ok dodao sam ga

PS. Ti secam se od kada i kakve si sve servere imo i neodustajes obicno ti sada svi igraju na one malo vece pa neki ti dolaze samo za GMove / admine i tih sranja inace trebas prvo skupiti ekipu a nadam se da je imas pa tek onda otvoriti tako da srecno ti bilo jos jedamput :P

Sergio_Don

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 23:23:43 POSLE PODNE
ok dodao sam ga

PS. Ti secam se od kada i kakve si sve servere imo i neodustajes obicno ti sada svi igraju na one malo vece pa neki ti dolaze samo za GMove / admine i tih sranja inace trebas prvo skupiti ekipu a nadam se da je imas pa tek onda otvoriti tako da srecno ti bilo jos jedamput :P
Haha da i aj se sjecam prvog sta nismo znaci prevesti skriptu, koja je sad razlika :)
Prvi server je bio na kucnom haha , a danas vec imam svoj hosting.
Ne odustajem ja tako lako, ni necu!
Sretno pozovi raju/prijatelje/drugove da dodju na otvaranje

Citat: Sergio_Don aka Don_Sergio poslato Avgust 25, 2011, 23:34:11 POSLE PODNE
Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 23:23:43 POSLE PODNE
ok dodao sam ga

PS. Ti secam se od kada i kakve si sve servere imo i neodustajes obicno ti sada svi igraju na one malo vece pa neki ti dolaze samo za GMove / admine i tih sranja inace trebas prvo skupiti ekipu a nadam se da je imas pa tek onda otvoriti tako da srecno ti bilo jos jedamput :P
Haha da i aj se sjecam prvog sta nismo znaci prevesti skriptu, koja je sad razlika :)
Prvi server je bio na kucnom haha , a danas vec imam svoj hosting.
Ne odustajem ja tako lako, ni necu!
Sretno pozovi raju/prijatelje/drugove da dodju na otvaranje

Ma brale ja sam na Ekvadoru sada trudim se tamo sve i nebi otisao sa njega jos .. No srecno ti bilo navraticu ti ja brale da vidim koliko si ovaj put ulozio truda i rada a nadam se da si dobro napravio :) ..


Sergio_Don

Jos 26 minuta :)
Pozovite prijave da bude 50/50

Zlatan_Ibrahimovic

Otvoren server 78.47.53.130:7781

Prijave za lidere su samo ostale otvorene hajde sada pozurite!!
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 10:53:43 PRE PODNE od LuxZillo