Balkan Mafia Roleplay [www.balkan-mafia.com]

Započeo panameR., Avgust 20, 2011, 10:34:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne ja sam ovo sad izmislio? Brzo cemo propast mi? Ja nemam nikakav server, niti forum niti nista ako mislis da zbog toga dajem kritike.

Citat: Sexserghy ♥ poslato Avgust 22, 2011, 13:06:49 POSLE PODNE
Ne ja sam ovo sad izmislio? Brzo cemo propast mi? Ja nemam nikakav server, niti forum niti nista ako mislis da zbog toga dajem kritike.
pa ni ja nemam nikakav server niti forum imao sam al sam zatvorio ae necu da se sad svadjam s tobom

A tko se svada? Ja sam samo reko sta sam mislio a to da ne smarate bezveze ljude preko xf-a, jer ak ce htjet doci, doci ce sami posjetiti forum/server.

halo kakva rasprava ko dje sta reklamira?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Doci cu uskoro nemam trenutno samp na kompu, btw jel to fkt ima 500 slotova?
Sretno sa serverom :)
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Mikic95

To vaÅ¡e 'reklamiranje' i ta optuživanja bez dokaza nemaju veze s ovom zajednicom, rijeÅ¡ito to preko  PM.



[quote author=[OG]undeR. link=topic=29990.msg226814#msg226814 date=1314029990]
Imamo vas GameMode :P
[/quote]

Imamo i mi vas   ;)

ON: Sretno momci, vi imate sansu da uspijete ;) Imate toliko igraca koji vec dugo cekaju otvorenje, sto je za svaku pohvalu  :)
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2011, 18:28:46 POSLE PODNE od [BUL] Jimmy

Srecno sa serverom, sao da dodam, sredite opciju /re posto neradi, i ubacite da kad neko udje u binco, da zna da treba da kuca /clothes, a i da kad to ukuca, da moze da prestane sa gledanjem skinova...

/re radi...jednoj osobi ne radi ja msm...mod cemo sredit...Under....nebrinemo se mi zbog vas...Za sve sto vi uradite protiv nas vraticemo vam Duplom cijenom ;D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [A]Maki187 poslato Avgust 22, 2011, 20:25:28 POSLE PODNE
Srecno sa serverom, sao da dodam, sredite opciju /re posto neradi, i ubacite da kad neko udje u binco, da zna da treba da kuca /clothes, a i da kad to ukuca, da moze da prestane sa gledanjem skinova...

imaš 2 opcije

/re
/re2



 
 
 
 
 



Citat: [BM]Poslednji Don poslato Avgust 22, 2011, 23:00:37 POSLE PODNE
/re radi...jednoj osobi ne radi ja msm...mod cemo sredit...Under....nebrinemo se mi zbog vas...Za sve sto vi uradite protiv nas vraticemo vam Duplom cijenom ;D
[/quote
Pa nemoj tako opasno molim te,sta cu ja sad da radim???Lol,ajde ne glupiraj se ...

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Avgust 22, 2011, 23:00:37 POSLE PODNE
/re radi...jednoj osobi ne radi ja msm...mod cemo sredit...Under....nebrinemo se mi zbog vas...Za sve sto vi uradite protiv nas vraticemo vam Duplom cijenom ;D

haha, sta rade...
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2011, 23:47:16 POSLE PODNE od [BUL] Jimmy