Eminence RolePlay - Otvorenje 20.8.2011 -> 78.47.53.130:7777

Započeo Zarathos, Avgust 19, 2011, 20:42:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Sve cista 10tka al nemogu ni jedne slike vidjeti nzm zasto  :'( :'( :'(

Sretno vam :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer



dragan12



...Neno...

Po meni jedan od najboljih modova na balkanu,sretno Pacino,naravno dolazim da vidim! :)

Citat: ...Neno... poslato Avgust 19, 2011, 22:37:28 POSLE PODNE
Po meni jedan od najboljih modova na balkanu,sretno Pacino,naravno dolazim da vidim! :)
hvala Neno :)
i jeste jedan od najboljih :P
Just one more time.

Auuu brate mili zanemeo sam kako si odradio...

:Pacino kada ti nesto obecas,i to ispunis i odradis onda je da padnemo svi na d***,odlican mod i odlican opis,samo igraci da budu :D

[BUL]Salvatore

Odličan opis, sretno, i pozdrave vam šalje vaš Sean Johnson, haha. :D

Zanimljiv opis, toliko sam se zaneo da sam pročitao celog. Ako je ovako kao što izgleda, možete me očekivati i kao redovnog, jer tražim neki server ugodan za igru. Svaka čast Paćino. Mapperi mogli bolje.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Ima dosta greÅ¡aka u opisu, al nema veze  :D (Nisam znao da su auti nekretnine XD i ono u log/registeru: "imeservera |||", tako piÅ¡e, hehe)

Al jako, jako dobar opis i naravno doći ću na otvorenje da vidim taj mod, a tebe znam kao jednog od boljeg skriptera...

Citat: BloodMaster poslato Avgust 20, 2011, 00:12:06 PRE PODNE
Ima dosta greÅ¡aka u opisu, al nema veze  :D (Nisam znao da su auti nekretnine XD i ono u log/registeru: "imeservera |||", tako piÅ¡e, hehe)

Al jako, jako dobar opis i naravno doći ću na otvorenje da vidim taj mod, a tebe znam kao jednog od boljeg skriptera...
Hehe, kad bi se pazilo na te greske pisanje bi trajalo dosta duze, i opis je Nanx pisao,
i hvala :)
Just one more time.