~°~Croatian Mafia~°~® RolePlay

Započeo [CM] BrunoHP, Januar 16, 2010, 11:52:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

~°~Croatian Mafia~°~® RolePlay


Server je kao stvarni zivot i ima jako puno realnih osobina. Naravno, pocinje se od registracije, pa negdje se idete zaposliti, kupiti dozvole, skupiti novac za kucu, ozeniti se i naravno skupiti novac za business. Zakoniti poslovi na serveru su: Detektiv(trazi ljude i sluzi za Hitmene), Odvjetnik(oslobaÄ'a ljude iz zatvora za novac), Cistac ceste(cisti gradske ceste), Taxist(prevozi ljude na odreÄ'ene lokacije), Vozac Autobusa(ide po stanicama i na njima prikuplja putnike), Kamiondžija(prevozi robu iz grada u grad), Bolnicar(spasava ljude vozeci Hitnu pomoc), Vozac tramvaja(prevozi putnike vozajuci tramvaj po gradu)... Protuzakoniti poslovi su: Uzgajivac Marihuane(uzgaja marihuanu rezajuci njezine listove na farmi), Diler droge(prodaje drogu graÄ'anima), Diler Oruzja(prodaje oruzje graÄ'anima), Kradljivac automobila(krade automobile i prodaje ih na dizalicama), Diler automobila(kradeci automobile, prodaje te automobile graÄ'anima), Prostitutka(sexa se za novac).
To su svi poslovi na serveru.



Vrsta servera
Ovaj server je RP sto znaci RolePlay. Na njemu nije dozvoljeno stalno ubijati ljude(DM - DeathMatch), koristenje cheatova/sifri/trainera/hackova, zabranjeno je takoÄ'er gaziti ostale igrace(Drive By - DB). Zbog ovakvih stvari mozete doci do banna(izbacivanje iz servera da vise nemozete se prijaviti). Naravno imaju male sitne stvarcice, a to su: Zabranjeno je skakati dok hodate(Bunny Hoping) ili psovanje na igrace ili admine. Zbog takvih stvari se moze dobiti kick(izbacivanje igraca sa servera da mora ponovno uci za prijavu) ili mozda ban. Morate koristiti Key Bindse da bi bilo vise uvedenog RP-a i takoÄ'er pisite "/me [radnja]" kada ulazite u vozilo ili nesto drugo radite.


Informacije


WEB Stranica Servera: http://www.cromafia-roleplay.co.cc

Napomena: Pozovite sto vise ljudi na forum i na server!
Poslednja Izmena: Januar 17, 2010, 01:36:44 PRE PODNE od BrunoHP

FUlao si adresu foruma ide vam cromafia-rp.co.cc ... i daj ip servera bar :S

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 16, 2010, 11:56:42 PRE PODNE
FUlao si adresu foruma ide vam cromafia-rp.co.cc ... i daj ip servera bar :S

Znam, ispravio sam, danas se otvara server u 20:00h pa cete dobit IP na CroMafia forumu.

Mogli ste malo bolji/ljepsi opis servera, i stavite nam IP kad se otvori...

Btw: Sretno sa serverom  :P
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]








lijepo lijepo..al 500 slotova,mogli ste malo manje uzeti pa raÄ'e uzeti plaćenu domenu

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Kazes serverFFS a ping skace i preko 150 sa 0/500 :S .

Correlli

Ne znam šta će vam 500 slotova. Ni SA:MP serveri koji imaju najviše igraća dnevno nisu prešli 400 igraća.
Mislim da je rekord oko 350 za GamerX i Awesome Stuntages.

Citat: Don Correlli poslato Januar 16, 2010, 20:48:05 POSLE PODNE
Ne znam šta će vam 500 slotova. Ni SA:MP serveri koji imaju najviše igraća dnevno nisu prešli 400 igraća.
Mislim da je rekord oko 350 za GamerX i Awesome Stuntages.

Rekord je sigurno veci,jer GamerX sad ima 390+ igraca online.Ali svjedeno 500 slotova na balkanu je potpuno nepotrebno.