Balkan UnderLine RPG [www.balkan-underline.com]

Započeo [BUL] Jimmy, Avgust 15, 2011, 19:59:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



SoNNix


Niste losi sa igracima..
@Jimmy, ja bi rekao da je bolje da bude posteno, da nikom ne dajete level i bolje nek ti odu onih 5-6 sto ce 'kao igrati stalno' pa im vi date lvl i pare, nego da vam ode pola servera zbog nepravde.
I nemoj se podsmevati tudjoj neserci !


@Sonnix i Vlado Hvala ;)

@Stexi

ovako gle, kao prvo nisam nista lose mislio u pocetku, nego su likovi poceli nas zajebavat za te levele i pare. Gle nemaju oni sta nama pricat i punit glavu ako su propali jel tako?

druga stvar, OG nema sta da se nekome smije kako ovo kako ono, kad su vec propali, te stalno neka re-otvorenja i update da bi namamili igrace, ok njihova stvar, al ne trebaju pljuvat po nama ;)

btw. sto se tice levela i para, opet cu reci, to dajemo eto da bi smo prikupili igraca, i odlicno nam ide, sve smo bolji i bolji. Dovrsavamo MOD, i cim ga dovrsimo ide Global, i naravno necemo dati ni levele ni pare. :)

[BUL]Salvatore


Daj ljudi, ako vam je krivo ne ljujte po nama :-X
Postojimo i zaje*ite to vise...Trenutno je Reobnova...

Necu se svadjati, ali ovo moram reci,
Kao prvo ukolazaNinje se nije podsmevao u ime CELOG OG-a, nije se uoptste podsmevao, to je bila obicna, mozda neslana sala.
Ali ako se on nasalio, ne moras ti vredjati citavi OG kako su propalice, stalno reotvaraju, itd..
btw, to sto je on rekao je totalna istina, ne bi trebali da dajete levele igracima, i da je global sutra, ali vi odlucujete

@ SteXi: Hvala, cenim to...Nadam se da svi shvatate ;)


[BUL]Salvatore

Prvi je malo LQ, ali odlični su video klipovi. 8)


Citat: [ED]SteXi.ılllı. poslato Avgust 18, 2011, 15:57:43 POSLE PODNE
Necu se svadjati, ali ovo moram reci,
Kao prvo ukolazaNinje se nije podsmevao u ime CELOG OG-a, nije se uoptste podsmevao, to je bila obicna, mozda neslana sala.
Ali ako se on nasalio, ne moras ti vredjati citavi OG kako su propalice, stalno reotvaraju, itd..
btw, to sto je on rekao je totalna istina, ne bi trebali da dajete levele igracima, i da je global sutra, ali vi odlucujete



Sve je to ok stari,mada ne mora ni on blatit.

Mi radimo kako MI zelimo,a ne onako kako mi neko drugi prica sta valja,a sta ne.

END.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Slike prelijepe,ovakav sistem davanja lvl-a i novca je dobar,jer to uspijeva a i vidi se po igracima....
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.