Stadium DM by .::Veljko::.

Započeo .::Veljko::., Avgust 15, 2011, 14:08:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Upute skinite samp server sa ove adrese  http://www.sa-mp.com/download.php


Te kada ste skinuli skinite ovaj GMod i ubacite ga u mapu GAMEMODAS.Dalje morate otici u pawno i complitati mod i viditi jer ima errora ako ima obratite se ovdje ili meni na PM nakot toga svega.Vidit ce te da imate stadium.pwn  i .amx  to 2 prebacite u gamemod.Poslje toga otvorite server.cfg i tamo di pise gamemod i maknes sve osim "1" jer ako  to 1 izbrisete nece valjat gm

naci to bi trebalo bit ovako    gamemode0  Stadium 1.   I to je to stisnete na samp-server i raspalite sa igrom.

Krenimo sa opisom......



Opis GM-a:Ovaj DeathMatch Gamemod.U ovom GM nema nekog posebnog cilja.Kada se spawnate sve vam piše šta možete raditi kako biste se zabavili.Sve se odvija u San Fierru na stadionu gdje ima puno objekata.Stadion je napravljen pomoću objekata.Imate timove: Civili,Hooligani i Policija(SWAT).Imate još jedan stadion malo dalje pa i njega možete iskoristiti.Ovaj Gamemode je bio na hostanom serveru i nije bilo bugova.Napominjem da je ovaj gamemode star još od verzije 2.0 SA:MP-a i nisam baš znao skriptati tada.Ali evo sada sam vec usavrsio ovo je moj 1gamemod.
Komande: Samo ukucajte /help i vidit ćete sve moguće komande.
Download


Sretno sa GAMEMODOM nekom ce valjda posluzit.
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2011, 14:17:33 POSLE PODNE od .::Veljko::.

Citat: agent55527 poslato Avgust 15, 2011, 14:21:37 POSLE PODNE
pocetnik si i mod je dobar za tebe  ;)

Ma istina tek sam poceo radit gamemodove uskoro ce jos jedan bit gotov koji nece bit potreban ali onda krecem sa jednim koji ce biti na mom serveru.

dobar mode :P ulozeno dosta truda , pohvala!

[BUL]Salvatore

Testirao sam GM, ok je za početnika. Bravo, samo tako nastavi.

Svaka ti cast na ovom gamemodu,svidja mi se  :-*

*BUMP*
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 22:26:26 POSLE PODNE od .::Veljko::.

Do kada ćeÅ¡ viÅ¡e postavljati tuÄ'e GMove ? Ovo ti je već 4-5 skripta da si ukro zasluge... Kako te nije sramota ?
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 25, 2011, 23:49:56 POSLE PODNE
Do kada ćeÅ¡ viÅ¡e postavljati tuÄ'e GMove ? Ovo ti je već 4-5 skripta da si ukro zasluge... Kako te nije sramota ?
Banovan je odavno, lock!