Classic Life Roleplay - Oboren rekord [35 igraca]

Započeo Puma, Avgust 10, 2011, 14:51:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Puma

Evo oborili smo rekord... 35 IGRACA!!!




Slobodno komentirajte :D imate i anketu!
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2011, 16:18:15 POSLE PODNE od [CL] Houston

Dobar ste vi server i odlicno napredujete
Samo napred  ;)
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2011, 14:56:27 POSLE PODNE od Ajdin007
[ceter][/center]

Nije to rekord rekord je 36 igraca evo sada cu sliku staviti ..


Citat: ...PhiLLipS... poslato Avgust 10, 2011, 15:07:52 POSLE PODNE
Svaka cast vidim da se trudite to je najbolje 36 igraca to je super imam vas server u favorites..... stalno ko 29 /30 igraca bravo :D

Zahvaljujem se u ime celog CL staff teama .. Mi se trudimo da igracima prvo obezbedimo dobru igru bez bugova .. zatim im pruzamo vrlo dobru Admin / GameSage podrsku .. Svi su dobro dosli jer mi negledamo nacionalizam :) :) .. a i naravno se dosta trudimo da RP na serveru bude na visokom nivou za sada mozemo reci da igraci imaju zelju za rpanjem i cesto ih zovemo da rpamo :) ..
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2011, 15:21:04 POSLE PODNE od ●°John°●






Citat: [ST]Is3nhart667 poslato Avgust 10, 2011, 22:20:34 POSLE PODNE
Pa ajmo reci je RP ali na Low razini kao 95 posto balkanskih servera,,, pogleda MTA Valhama roleplay&LSRP,,, to vec lici na nesta,.. eventualno GF mi vuce na medium RP, ali slab im je register sistem, tako da ima mnogo botova na serveru, ali i Hard RP-era, sve skupa ispada medium,,,  naravno nemam nista protiv Low RP servera, ali nije to za mene, imam drugaciji ukus ...tako da se o tome neraspravlja.... najbitnije je da je vama dobro i da ste zadovljni te da se zabavljate  ,, jos jednom sretno :D

Nitko nije poceo igrat SAMPA a da zna RP, na srvu postoje igraci koji prvi put pokrenuli SAMP, svi smo naucili Rp pravila pa tako ce oni koji ne znaju.....

[BUL]Salvatore

ÄŒestitam na rekordu i sretno vam
Anketa je epic fail, možda jeste RolePlay server, ali najbolji nije.

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 10, 2011, 23:08:36 POSLE PODNE
ÄŒestitam na rekordu i sretno vam
Anketa je epic fail, možda jeste RolePlay server, ali najbolji nije.

Lose je postavio anektu znamo ali medju ovih postoje i oni ljubomorni koji dodju i reklamiraju , psuju i sranja rade to nema kulture ako se igra onda se igra posteno sa zabavom i ostalim i mi se trudimo naravno da RP na serveru bude sto bolje ali anketu cemo izmeniti mora biti Da svidja mi se server , Ne nesvidja mi se ... to ce valjda biti cim ulovim ovog sto je psotavio :) .. Pozdrav i hvala svima na kritkama / komentarima / pohvalama sve usvajamo :) ..


SoNNix

Docemo mi do sluzbene liste ja se nadam...svima hvala