Zasto je zabranjen komunizam

Započeo [YU]Shadowr, Avgust 09, 2011, 22:31:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovo je majkemi izgleda su ovde svi hrvati pa mi zato saljete PM


Sta je ovo stavio sam Jugoslaviju i moj deda je bio Komunista i ja sam i  igram samp i sve druzim se sa ljudima sto su i 'ustase' bez uvrede nekima ali naravno niko ovde nije ali koje za ustase i sa njima se druzim i sa svima se druzim zasto je zabranjena Jugoslavija mislim znam da je ovde hrvatska jer je ovo balkan samp hrvatska ali sta mi sto smo za jugoslaviju makar da imam zastavu Jugoslavije kao sto svi vi imate hrvatsku,srbiju i tako to.
Mislim malo je nepravda banujete koje za komuniste a nistha ne radimo samo stavimo u potpisu kao vi ostali.
Mislim znam da se necete sloziti sada ali mozemo i mi imat malo prava.


Ja znam da je zbog onih svih sranja jugoslavija i ono ali ipak mi sto smo obicini ovde useri sto smo ovde redovni marem dai mamo zastavu. Mislim iskreno i vi Hrvati isto tako radite bez uvrede nikom. Mozemo valjda i mi sto smo komunisti.
Ja nisam ni za Srbiju ni za Hrvatsku ni za koga. Ja sam za Jugoslaviju.
Pa meni je svejedno koju cu zastavu da stavim ali ako ovde komunisti nemaju nikakva prava mislim to je malo uvredljivo onda i za srbe i crnogorce koje nevole hrvatsku e pa tako isto ispada.
Mislim moze ovo admini da vide predlog znam da mrzite svi Jugoslaviju ali mislim da marem imamo malo prava kao ostali.
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 22:33:34 POSLE PODNE od Shadowr
//

X

*

 :D :D :D
Zar ne mozete nimalo bez politike i bez ovakvih tema? Pobogu, velika vecina vas ste djeca sad i zamarate se takvim [cenzura]ostima?!
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 22:43:13 POSLE PODNE od Mad_Max

Filipe aka Ryderu, prestani da prosipaš politička i nacionalistička sranja po ovom forumu.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Bate pa moramo vise mi pitat ja znam ljudi mislim nekada mislim da vi hrvati imate prava neka za tu vasu jugoslaviju sto ste rekli ali ipak od malena mi pricaju o komunistima i sve i deda mi bio u ratu i znao tita a bio je i dobar priljatelj sa njim ma necu se svadjat ja mislim mozemo mi samo znat dali imam pravo da stavim zastavu ovu a da ne dobijem ban ipak svi imate prava jedino komunisti kolko ih je ovde nemaju .
Izvinite sto sam reko ono sto banujete sve komuniste tako sam cuo.
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 22:44:47 POSLE PODNE od [YU]Shadowr
//

JUGOSLAVIJA VIÅ E NEPOSTOJI! NEDO BOG DA SE IKADA VIÅ E VRATI!
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 22:45:27 POSLE PODNE od [MX]Vilko

VAs svih treba banat koji ste tu radi nekakvog prepucavanja a ne JEBENOG >SAMPA<

X

*


OK, tvoj deda ti je pričao i sve je to lepo.

Ali zašto zamarati svoj mladi mozak stvarima kao što je politika?

Ne možeš jednostavno da staviš neki normalan avatar i izbegavaš političke teme?

Ovo je forum o SA:MP-u, ne o politici.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 09, 2011, 22:44:51 POSLE PODNE
JUGOSLAVIJA VIÅ E NEPOSTOJI! NEDO BOG DA SE IKADA VIÅ E VRATI!
Alo ne vredjaj. Naviko sam na ovo pa necu reagovati.
Samo mogu kazat tebi Vilko sanjaj ;)
YU 4 ever.

EDIT: E sada sam svatio zasto ovde Jugoslavija se ne pominje. Mislim da sam ukapiro zbog svadje i zbog Vilka.
Ali ja cu samo zadrzat zastavu.
EDIT: Max:
Nemo ljudi vredjate Tita kada ja vama nisam nistha uradio ja neznam sto tolko mrzite Jugoslaviju ali svatio sam sto je ovde zabranjena jugoslavija ali ja cu ipak samo zadrzat zastavu


EDIT treci xd.
Vidi djea pa sto onda svi stavlljaju hrvatsku zastavu bosansku ili srpsku sto ja nemogu stavit Jugoslovensku svejedno ukapiro sam sve stoje zabranjeno samo cu zadrzat zastavu ako se admini sloze xd
//

Mikic95

Jel ti znaÅ¡ da je sad 2011 godina  ???

Ako se želiš raspravljati o politici idi na neki drugi Forum, ovo nije forum za takve stvari.

Alo? Čovječe, smiri se... Tu si 5 dana i nama govoriš kako i šta da radimo...

Kroz 2 i pol godine rada BS-a imali smo previše sr*nja i gluposti što se ticalo bivše Juge...
Zato je najbolje da ju ni ne spominjemo... Od svih postojećih država ti našo vraćat Jugoslaviju u kojoj se nijedan narod unutar nije slagao i svi su htijeli prevlast...

cristiane

Citat: [YU]Shadowr poslato Avgust 09, 2011, 22:49:40 POSLE PODNE
ali svatio sam sto je ovde zabranjena jugoslavija ali ja cu ipak samo zadrzat zastavu
Ja bi rekao da nećeš.