Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ToTiMeniGOTTI? poslato Septembar 12, 2011, 21:56:55 POSLE PODNE
naseg srpskog komunizma

Citat: ToTiMeniGOTTI? poslato Septembar 12, 2011, 21:56:55 POSLE PODNE
mi ocemo jugoslaviju i ta sranja

Zivela Jugoslavija Smješko

                                                                                                                                                                                                   Filip Marinkovic 9/12/2011 21:53 Hvala na razumevanju mislim da cete razumeti

Srbi nisu komunisticka govna, ako ti jesi ne pricaj u ime cele nacije, zbogom :D :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Još ti moraš sazrijeti da bi razumio neke stvari koje se dešavaju u svijetu i razlozi zbog kojeg su se desile. Sad me bole oči zato što sam čitao ona tvoja velika slova i slijep sam postao.
www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------

Citat: ToTiMeniGOTTI? poslato Septembar 12, 2011, 21:56:55 POSLE PODNE
*
Online Online
Postova: 0
Profil Email
   
   
To vi meni pricate?
« na: Danas u 21:53:59 »
   Citirati ovo u OdgovoruCitat: UreÄ'ivanje porukeUredi
Hah...
Danas sam cisto bio na forumu i vidim budale.
Gonns sto je upravo napustio ovaj forum jer vidis covece sta ti ja pricam celo vreme?
JER VIDITE SVI MI sto zovete mene LCRYDER bota ili nestho?
Mozete vi ovde pricate sta ocete zovite me internet huliganom kao sto ovaj GOTTI- SIPTAR
Jer ovde srbi nisu dobrodosli a posebno ovaj Chris opa bato kurcis se ovde bre ovo je hrvantikomunistickisrpskiforum
E tako treba se zove
VIDI OVO LIKU E OVO cu tebi posebno soprano
Mozes ti pricati zabole mene za politiku necu da mesam i to ide ti ban zbog toga a ovi sto pricaju ZIVELA NEZAVISNA hrvatska i ta sranja daj ne seri jebote ja sam za jugolsaviju i jer nekom to problem ajde bre hrvati ajde opsuj te mi sve zivo recite sada ''Jebem ti majku komunisticku'' i ta sranja ali uvek ostajem KOMUNISTA DO SMRTI
Od kada je nastao balkan samp srbi,crnogorci i svi jugoslovenski narodi slovenci madjarci hrvati muslimani albanci crnogorci su nas srbe omrzli zbog tog naseg srpskog komunizma
vidite ovooooooooooooooooooooooooooooooo
JA NIKOG NISAM TEO DA UVREDIM ALI NASTAVIT CU VI HRVATI NEGOVORIM ZA SVE HRVATE ALI ZA NEKE DAJ LJUDI DAL NEVIDITE BRE KADA SMO BILI JUGOSLAVIJA OD 1916 do 1991 BILI SMO 4 SILA U EVROPI MISLIM NA VOJNU,PA JAKI U EKONIMIJI BILI SMO NEKO I NESTHO MA SVE! BILI SMO VAZNI!
A STA SMO SADA KADA SMO SVI NEZAVISNI STE SRECNICI?
AJ MOLIM TE AKO AMERIKA OCE DA GADJA NUKLEARKU DA OTERA JAPANCE naprimer od HRVATSKE OCE VAS DA PITA SAMO CE DA GADJA NUKLEARKU a da je yu bila bi druga stvar
nesvatam nestho svesmo bili jaki sve i vi ocete neku slobodu kakvu bre slobodu? krivo vam jer smo mi srbi? NE
JUGOSLAVIJA SE RASPALA EVO SACU DA VAM KAZEM ADMINE NE BRISI OVO
I STO SAM SRBIN OVO PRICAM
ZBOG SLOBODANA MILOSEVIC FRANJA TUDMANA-KAKO MU VEC IME ALIJA IZETBEGOVICA I OSTALE BUDALE. VODILI SU NACIONALIZAM SAMO SU PRICALI ZA SVOJ NAROD EVO PRIMER
JUGOSLAVIJA JE JEDAN ZA SVE>
SLOBODAN MILOSEVIC CITIRAM:
NARODE MOJ SRPSKI MI CEMO DA ZIVIMO ZAJEDNO I TAKO TAKO I SAMO ZA SRPSKI NAROD A JUGOSLAVIJA JE A SAMO ZA SRPSKI A ZA OSTALE I TA SRANJA SVATATE I SAMI.
EVO PRICAM SA OVIM BESTONE I KAZE MI KAO NEKU SLOBODOCU OCETE OOOOO MA KAKU BRE SLOBODU SLOBODNI STE SVI BRE IZ USTAVA 1974 MOGLI STE SAMI DA BUDETE NEWZAVISNI NEMOJTE DA PUSITE [cenzura] NEGO JE FRANJO TUDMAN I OSTLAI I SLOBODAN MILOSEVIC TO NAPRAVIO.
svatam ja vidite JER ONI 10 godina snama to se desava i hrvat srbina mrzi i srbin hrvata zovu ustaso,cetniku i to je normalno ovi mrze komunizam mi ocemo jugoslaviju i ta sranja sve to svatam i zato je to ima dokument objavljen tek posle 30 godina istina.
Nemacka nas najveci nepriljatelj YU je pomagao i finansiro da sto vise demokratija proradi i YU se raspadne i da Amerika i zapadne sile budu budu najace.
EVO OVAKO da predjemo na stvar
ovaj gotti prica sam neko dete sto je tamo postiro tamo deje gonns napiso oprostaj.
Vidi gotti ono za hrvate sam napiso jer mi neki hrvat stefan kremenko adovo me za priljatelja na fb i opsuje mi komunisticku i ta sranja zato sam reko svati i ti kada puknes znas Namigujem
A ovo za onu sliku daj ljudi odjebite vise od te slike to je moja slika pre 3 godina ja sam sada 7 razred osnovne skole. 11.10.1998 sam godiste.
Evo za neke cu i sliku da stavim ALI sutra cu na fejs da stavim pa za SVE VAS zeljnike sto oce da me vide videt cete sliku.!.!!!!!!!!
Ja nisam nikakvo deristr dovoljno sam zreo imam 7 medelja iz Tenisa 2 Pehara na turniru u mom gradu.
oko kompjutera nisam bot imam komp sa 3 godine dovoljno znam ja kao prvo nebi mi postojao los city yugoslavia skoro od godinu dana da sam bot da dajem neko ftp i ta sranja nisam tolki bot samo jedno znam radi sam i uzivaj aj sve sam radim i skriptam,mapiram SVE! i sam cpanel imam nisam bot svati!
Teska je rec kada kazes 'Bot'
Ali evo neke misterije sto neko sere o meni da mu pojasnim.
Meni opste zoran salamun zvani djuro mi nije poslao policiju i kao cemi hakuje komp mu ja kao da ne objavim samp arenu i neka sranja.
nemam ja nikakvu samp arenu.
A da ja nisam bot o skriptanju sto neko sere imam svoj mod GTARP EDIT i veoma je dobar kopija BE i veoma je dobar i imamo i nase stvari ali vecina je kopija. kao sto vec svi kopiraju Namigujem
A da sto neki seru ja nisam nikakav bogatas haha smesno ja sam obican covek ko svaki covek posebno sada kada je kriza Smješko
Ae pozdrav drugovi partizani Smješko

Zivela Jugoslavija Smješko

                                                                                                                                                                                                   Filip Marinkovic 9/12/2011 21:53 Hvala na razumevanju mislim da cete razumeti
http://hr.wikipedia.org/wiki/Bajka

Mikic95

Dobio je ban (kao i prošli 20 puta). Promjenite temu.


Jedva cekam da se odkljuca mta balkan forum :D Å¡ta vi kazete dal ce te ostat na samp-u ili prelazite na mta ? :D

Citat: iljicmatteo poslato Septembar 12, 2011, 22:12:44 POSLE PODNE
Jedva cekam da se odkljuca mta balkan forum :D Å¡ta vi kazete dal ce te ostat na samp-u ili prelazite na mta ? :D

A mozda kombinacija i jednog i drugog ? :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 12, 2011, 22:14:59 POSLE PODNE
Citat: iljicmatteo poslato Septembar 12, 2011, 22:12:44 POSLE PODNE
Jedva cekam da se odkljuca mta balkan forum :D Å¡ta vi kazete dal ce te ostat na samp-u ili prelazite na mta ? :D

A mozda kombinacija i jednog i drugog ? :D
naravno,ali ipak mi se mta uvijek vise svidao od samp-a ;D

Sergio_Don

Evo imamo nesto tutoriala oko lua, potrudit cemo se jos vise do sutra prevesti..
Tako da imate tutoriala da naucite osnove, kasnije ce dolaziti i kompliciranije
Slika popisa tutoriala

Više manje sve tutoriale i primjere imate na mta wiki. Na vama je samo da prevedete.




Sergio_Don

Citat: Nik Delgad.lua poslato Septembar 12, 2011, 22:24:57 POSLE PODNE
Više manje sve tutoriale i primjere imate na mta wiki. Na vama je samo da prevedete.
Znamo to, al treba to prevesti.. :P Aj bit ce puno jos tutoriala, al za otvaranje je ovo dovoljno, mci cete i vi tutoriale neke prevesti :)

Hah... ne mogu da verujem...

Na SA:MP Forumu u onoj temi o 0.3d neki lik je napisao da je SA:MP sada bolji od MTA, i ja sam mu ovako odgovorio

"facepalm.jpg

btw: What about fakeing players bug?"

tek sad kad pogledam obrisali su mi post :D http://forum.sa-mp.com/search.php?searchid=3060404

ljubomora cini cuda..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

http://www.gled//.com
Gledanje online filmova s prevodom :)
Uskoro još filmova
FB fan page
http://www.facebook.com/pages/Gledaonacom/2//
Poslednja Izmena: Septembar 13, 2011, 00:14:07 PRE PODNE od Koksildo

Imam pitanje sto se tice Game-Monitora imam sliku od FactionGame s' game monitora ono kao banner znate ? e sada .. Ja gledam na serveru trenutno ima oko 20 igraca a na baneru pise 5 neznam kako to da se pomera ili da se refreshuje moze mi ko reci ?

A šta da kažem... Razgovor o tome kako samp kopira mtaov kod...
[22:49] <@ryden> I wonder when will Kyeman stop copying MTA
[22:50] <%x86> Never
[22:50] <%x86> It started with arc_ widescreen patch :P
[22:51] <MrHankey> it started with MTA copyright comments in the vcmp source code
[22:51] <@ryden> Isn't illegal taking GPL code for a closed source application?
[22:51] <@ryden> We should sue him
[22:52] <MrHankey> *You should sue him
[22:52] <@ryden> And then he threatens the Valhalla community for placing playerids in a nametag o_o
[22:52] <@arc_> Well he is insane after all
[22:52] <@ryden> There aren't enough palms in the world for this big face palm.
[22:52] <%x86> lol